Şimdi Ara

IGO-8 TR ikon seti+trafik ışıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
4.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hadi yine iyisiniz...!!! IGO-8 de sorunsuz çalışan trafik ışıkları ve TR ikon seti ikisi bir arada.

Benzin istasyonlarından (shel-petrol ofisi-total-BP v.s.) , bankalara ( akbank,ingbank,denizbank,ziraat bankası,halkbank,adabank ve diğerleri) ATM lerden, alışveriş merkezlerine,

otomtiv dünyası; ford-renault-hyundai-citroen-man-mercedes-bmw-mitsubishi-toyota-kia-mazda-daewoo daha birçokları,

kipa,migros,carrafour,real,şok,bim,a-101, tezken,alfemo,bellona,praktica,evkur,bauhause, arçelik,vestel,sony,profilo,boshc, siemens,ve diğerleri, araç muayene istasyonları, umumi WC-tuvalet, taksi durağından, otogara, metrodan, tramwaya kadar;

fast food yiyecek içecek ; MC donald's- burger king- pizza pizza- pizza hut- domino v.s.

hepsinin orojinal logoları artık ekranları süsleyecek.

yapmanız gereken zipi açıp içindekileri gerekli yerlere sürüklemektir.

Favori kayıtlarınızın silinmemesi için, kendi user.upoi 'nizi yedekleyin, NotPed ile açın içindekileri kopyalayıp klasör içinden çıkan user.upoi'nin en altına yapıştırın ve numara sıralamasını yapıp, kaydedip Save içine atın, aksi takdirde Favori kayıtlarınız silinir.

Benden şimdilik bu kadar, hadi kolay gelsin.

BURADAN İNDİR

Bu dosyanın hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

THANKS XCalibur
    THANKS RefleX

• bu prımo 1.1 de oluyor mu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

bu prımo 1.1 de oluyor mu..

Hayır bu kısım İGO8 için, Primo için bu konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_51942126/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 26 Ağustos 2011; 22:03:51 >
  • cahilce bir soru sorayım

1- igo8 ile igo9 arasında ne gibi farklar var ?

2-mesajın başlık kısmında igo8 de sorunsuz çalışmaktadır denildikten sonra en son mesajda bu ikonların igo9 için olduğu yazılmış

şimdi bende olan px-120 cihazda bu ikonlar çalışırmı ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • Bendede px 120 var. Burada verilen dosyaları ilgili yerlere attım çalışıyor. Hazırlayanların ellerine sağlık. Süper olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararlı

Bendede px 120 var. Burada verilen dosyaları ilgili yerlere attım çalışıyor. Hazırlayanların ellerine sağlık. Süper olmuş.

arkadaşım nasıl yaptığını ayrıntılı anlatırsan memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptuğ56

cahilce bir soru sorayım

2-mesajın başlık kısmında igo8 de sorunsuz çalışmaktadır denildikten sonra en son mesajda bu ikonların igo9 için olduğu yazılmış

Sn.alptuğ56,

Kusura bakmayın igo8 yazacağıma igo9 yazmışım kafanızı karıştırmışım. Yanlış yazılan mesajı değiştirdim teşekkürler. Sizin cihazınız igo8 kullanıyor ise bu konudaki dosya sizde çalışmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

cahilce bir soru sorayım

Sn.alptuğ56,

Kusura bakmayın igo8 yazacağıma igo9 yazmışım kafanızı karıştırmışım. Yanlış yazılan mesajı değiştirdim teşekkürler. Sizin cihazınız igo8 kullanıyor ise bu konudaki dosya sizde çalışmalı

önemli değil arkadaşım bizde bu sayede öğrenmiş olduk lakin dün geceden beri bir türlü başaramadım daha doğrusu bir defa başardım onda da cihaz navi'e girmedi ikonlardan dolayı bir sorun verdi neyse ki yedeğim vardı tekrar yükledim eski haline döndü şimdi bir arkadaşımız mümkünse teferruatlı anlatırsa çok memnun olurum

bu işi kafaya taktım başarmam gerek

• quote:

önemli değil arkadaşım bizde bu sayede öğrenmiş olduk lakin dün geceden beri bir türlü başaramadım daha doğrusu bir defa başardım onda da cihaz navi'e girmedi ikonlardan dolayı bir sorun verdi neyse ki yedeğim vardı tekrar yükledim eski haline döndü şimdi bir arkadaşımız mümkünse teferruatlı anlatırsa çok memnun olurum

o kadar captcha yazacam diye kastım kastım bu sefer de dosya yok mesajı aldım :) Linkteki dosyanın içeriğini bilmiyorum, Branding.zip dosyasımı verildi ki? Eğer branding.zip ise aynen data.zip in yanına cihazınızda kopyalayacaksınız.

• quote:

quote:

o kadar captcha yazacam diye kastım kastım bu sefer de dosya yok mesajı aldım :) Linkteki dosyanın içeriğini bilmiyorum, Branding.zip dosyasımı verildi ki? Eğer branding.zip ise aynen data.zip in yanına cihazınızda kopyalayacaksınız.

indirdiğimiz dosyada ;

content (içi boş)

save

ve ui_igo8 isminde üç klasör var ,bu üç klasörü nerelere atacağız bir türlü çözemedim

• quote:

indirdiğimiz dosyada ;

content (içi boş)

save

ve ui_igo8 isminde üç klasör var ,bu üç klasörü nerelere atacağız bir türlü çözemedim

Öncelikle cihazınızdaki SAVE klasörünü komple PC ye yedekleyin, daha sonra bu indirmiş olduğunuz SAVE ve ui_igo8 klasörlerini direk cihazınıdaki igo8 nerede ise oraya kopyalayın.Zaten doğru bir işlem yaptıysanız muhtemelen aynı dosya isimleri mevcut kopyalansınmı üzerine yazılsınmı diye size uyarı verir. Üzerine yazılsın derseniz cihazınızı açtığınızda herşey hazır olmuş olması lazım

• biraz başardım ama araba tamir-kafe/bar - kalacak yer gibi bazı ikonlar yok nerede hata yapmış olabilirim
  • quote:

biraz başardım ama araba tamir-kafe/bar - kalacak yer gibi bazı ikonlar yok nerede hata yapmış olabilirim

Dediğim gibi bende dosyalar yok, belki içerikte yoktur diyecem ama igo8 de poi olayı çok kolay, YÖNET kısmından poilerinize istediğiniz ikonu atayabiliyorsunuz.yeterki ikon olsun
  • quote:

quote:

biraz başardım ama araba tamir-kafe/bar - kalacak yer gibi bazı ikonlar yok nerede hata yapmış olabilirim

Dediğim gibi bende dosyalar yok, belki içerikte yoktur diyecem ama igo8 de poi olayı çok kolay, YÖNET kısmından poilerinize istediğiniz ikonu atayabiliyorsunuz.yeterki ikon olsun

işte dediğim yerlere ait hiç ikon görünmüyor yani tamamen boş diğerlerinde bir sürü ikon var dediğiniz gibi seç beğen ata ,neyse gerekirse sıfırdan başlayacağım ikonlar gerçekten hoş görünüyor denemeye değer yani , yardımlarınız için teşekkürler

• bu olay igo primo 1.2 de mevcut mu? ikon seti ve trafik ışıkları?
  • quote:

şimdi bir arkadaşımız mümkünse teferruatlı anlatırsa çok memnun olurum

indirdiğimiz dosyada ;

content (içi boş)

save

aslında indirdiğiniz dosya da neyi nereye atacağınız son derece açık.

indirdiğiniz dosyayı igo-8 olarak kabul ederseniz.

igo-8 içinde content olması gerekir. content boş görünüyor demek ki content içinde hiç bir şey değişmeyecek.

save içinde 2 adet dosya var. demek ki bu 2 dosya değişecek. (save dosyalarının bir tanesi için özel bir açıklama var lütfen okuyunuz.)

ui_igo8 bu dosya da content ve save dosyalarının yanında olduğuna göre, siz de kendi klasörünüzde aynı yere koyacaksınız...

son derece açık bence..

otomobil tamir ikonları dahil çıkmayanlarda çıkar, yapmanız gereken sadece görünmeyenler için ikon atamaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Evet mevcut

http://forum.donanimhaber.com/m_51833835/tm.htm

oradaki primo 1.0 sürümü ve ayrıca forum türkiye sitesi açılmıyor

edit: tmm x calibur vermiş site adreslerini hallettim...

bide bir sorum var şimdi next g525 modeli 3. ayın güncellemesiyle mi geliyor 7. ayın güncellemesiyle mi? 3.ayın haritasıyla bile geliyorsa toolbox da 7.ayın güncellemesi çıktı mı teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 27 Ağustos 2011; 19:39:45 >

• nihayet halledebildim işin ilginci görünmeyen ikonlar için o bölüm açık iken (misal doğa) altta buton görünmemesine rağmen elimi gezdirirken ikonlar geliyor ve bu andan itibaren istediğim ikonu atayabiliyorum

öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim ayrıca bana yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim
  • güzel oldu emeğinize sağlık
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.