Şimdi Ara

ignore player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birine ignore atarsam yeniden aynı takımda olabilir miyiz olamaz mıyız?

veyahut su nooblarla bi daha aynı takıma dusmemek icin yapabilecegim bişey var mı, ignore tek cozum gibi

• ignore atsan bile aynı takıma düşebilirsin.
  • ayni takima dusmeyi engellemiyor sadece yazdiklarini engelliyorsun diye biliyorum.
  • Yav ignore ediyon gene geliyo aynı adam kaç kez başıma geldi rankedda
  • Gelir , sadece konuştuklarını görmemeye yarıyor gerçi okadar çok noob varki eu serverda her önüne gelene ignore atsan dediğin gibi oynayamasan, serverda oynayacak adam kalmaz.
  • Aslında kalır. Kallavi bir ignore'cu olup oynayacağın adamı ince eleyip sık dokursan doğru adamlarla oyun atma imkânın çok yükselir. Ben DotA'da muazzam bir banlist kullanıyordum, bir müddet sonra o banlist iyice dolduğunda problemli oyuna denk gelme oranım 1/5 civarına düşmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel
    Aslında kalır. Kallavi bir ignore'cu olup oynayacağın adamı ince eleyip sık dokursan doğru adamlarla oyun atma imkânın çok yükselir. Ben DotA'da muazzam bir banlist kullanıyordum, bir müddet sonra o banlist iyice dolduğunda problemli oyuna denk gelme oranım 1/5 civarına düşmüştü.

Dotada ranked yoktu ve oyuna girmek icin custom game odalari gibi odalara girip kolayca cikabiliyordun.
  • Yani? Şimdi şöyle oluyordu DotA'da; ben oyun kuruyordum sürekli. Banlist'te olan biri oyunuma girince de direkt atılıyordu. Bu sistemin LoL'de olmasının gerekliliği ya da olmamasının eksikliği hakkında bir şey demedim, ignore komutu kullanılan oyuncu ile aynı takıma atmasın yeter. Bu bile eblehlerin sabrınızı ve sinir katsayınızı sınamasının önüne geçer büyük ölçüde.

Oynanacak oyuncu sayısının azalması konusunda ise, oyuna girmek için iki dakika daha beklerim, bir önceki oyunda kötü oynamak için insanüstü bir enerji harcayan dangoz ile aynı takıma düşmeyeyim yeter. Yeni gelen daha iyi olur, daha kötü olur ona kimse garanti veremez. Ama ignore'u bilinçli ve düzenli kullanan biri için en azından daha kötü olmama ihtimali ufak da olsa artar. Oyuncu, arkadaşlarıyla beraber oyuna girip kiminle oynayabileceğini seçebildiği gibi kiminle oynamak istemediğine de bir şekilde karar verebilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Yani? Şimdi şöyle oluyordu DotA'da; ben oyun kuruyordum sürekli. Banlist'te olan biri oyunuma girince de direkt atılıyordu. Bu sistemin LoL'de olmasının gerekliliği ya da olmamasının eksikliği hakkında bir şey demedim, ignore komutu kullanılan oyuncu ile aynı takıma atmasın yeter. Bu bile eblehlerin sabrınızı ve sinir katsayınızı sınamasının önüne geçer büyük ölçüde.

Oynanacak oyuncu sayısının azalması konusunda ise, oyuna girmek için iki dakika daha beklerim, bir önceki oyunda kötü oynamak için insanüstü bir enerji harcayan dangoz ile aynı takıma düşmeyeyim yeter. Yeni gelen daha iyi olur, daha kötü olur ona kimse garanti veremez. Ama ignore'u bilinçli ve düzenli kullanan biri için en azından daha kötü olmama ihtimali ufak da olsa artar. Oyuncu, arkadaşlarıyla beraber oyuna girip kiminle oynayabileceğini seçebildiği gibi kiminle oynamak istemediğine de bir şekilde karar verebilmeli.

Sonuna kadar katılıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.