Şimdi Ara

İğneleyici sözler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
66.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sinir olduğum biri beni dışarı çağırdı bende gelmek istemiyorum deyince 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen bi tarafı kalkar yazmış.şimdi benim buna nasıl bir sözle karşılık vermem lazım.bakınca oturtucak cinsten olsun.

• cevap verme yoksa dediği gibi olursun
  • kişisel iletiden soğuk savaş var. zıppırt bişeyler yazıyor.sen olsan susar mıydın? ben cevap vermeyi tercih ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *metin*

kişisel iletiden soğuk savaş var. zıppırt bişeyler yazıyor.sen olsan susar mıydın? ben cevap vermeyi tercih ederim.

Cevap vermemeyi tercih etmen, senin ondan ne kadar değerli ve üstün olduğunu gösterir. Eğer ona karşı cevap verirsen, onu sallıyorsun ve değer veriyorsun gibi psikolojik bir etken oluşturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuisudra -- 4 Ağustos 2008; 19:08:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zuisudra

quote:

kişisel iletiden soğuk savaş var. zıppırt bişeyler yazıyor.sen olsan susar mıydın? ben cevap vermeyi tercih ederim.

Cevap vermemeyi tercih etmen, senin ondan ne kadar değerli ve üstün olduğunu gösterir. Eğer ona karşı cevap verirsen, onu sallıyorsun ve değer veriyorsun gibi psikolojik bir etken oluşturur.

haklısın, başkası olsa gerçekten cevap vermezdim. ama bu insana müthiş bir nefretim var.sokakta görsem yönümü değiştirecek derecede sevmiyorum. o nedenle altta kalmak istemediğim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KDV Beyannamesi -- 4 Ağustos 2008; 19:11:52 >

• hakaret içerikli olabiliyorsa

ben senin gibi değilim değerimi parayla ölçemezsin yaz
  • bunu kullanalım biraz.

böyle tarihten gelen bir söz yok mu acaba?
  • dostum bunu msn de dediyse sen cevap verme yada ver güzel bişey bul.nicke de
    ''değeri hiç olmayan bir insan bşkası nın değeri hakkında nasıl yorum yapabiliyor'' istersen bazılarını değiştir daha güzel yap
  • Her lafa verecek bi cevabım var. Lakin bi lafa bakarım, laf mı diye... Bi de söyleyene bakarım, ADAM mı diye..

böyle bir şey yazdım nasıl acaba?
  • quote:

Her lafa verecek bi cevabım var. Lakin bi lafa bakarım, laf mı diye... Bi de söyleyene bakarım, ADAM mı diye..

böyle bir şey yazdım nasıl acaba?

güzel olmus
  • ankarada kalktı tren adanada yaptı fren . . .
  • kasma kendini. kendi adam olsa zaten böyle bir şey söylemezdi sanasaygılı olurdu
  • milletin derdi biz olmuşuz demekki zamanında sıkı koymuşuz yaz
  • çocuktan nefret ediyorsan msn den de engelle ne uğraşıon
  • @ donanimhaber_

diyorum ya başkası olsa hiç umursamazdım. ama nefret ettiğim birinin laflarını yemek zoruma gidiyor.

@ gateway_15

@ NGabbyNGaGe

bu akşam haddini aştı. sileceğim yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KDV Beyannamesi -- 4 Ağustos 2008; 19:39:29 >
  • Bence bu söz çok klasik..Hem yani onu söyleyince ne kazanıosun . Cevabım var diyosun , ama söylemiyosun. Adam yiyosa söyle derse hayır sen adam değilsin mi dicen
  • yaptığı hareketlere baktığımda bunu demem hiç zor olmaz.
  • üzüm üzüme baka baka kararır, senin ki benden kara..
  • ANA AVRAT SÖV
  • Yuh arkadaşa bak

Vur bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.