Şimdi Ara

Ig thanos vs Justice League ve Avengers (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

tamam cevap için teşekkürler.
    Cidden bu kadar ciddi fanboylar olacağınımı düşünüyorsun ?

Ne Shrimp6 ne Since ne jedi39 böyle bişey demez.. Superman fiziksel anlamda>Thanos demek fanboy yapmazki olasılık var böyle bişey için.. CAS=OAA olayına gelirsek jedi CAS'ı abartıyordu fakat Superman'ın base formunu hiç IG Thanosu yener diyecek kadar abartmadı hatta belkide hiç abartmadı..

Since elini yumruk yaptırmaz dedi diyeceksin. O film evreni için söylemişti
  • Şu Thor Shazam'ı çocuk haline dönüştürür diyip Sentry Superman'ı alır diyen arkadaşınız kaç yaşında ?
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt

Ca = Oaa diyen bir adamda mantık yoktur zaten
    since desen fikirleri uyuşmadığı adamlara sıfatsız ergen veled gibi kelimeler kullanıyor onuda geç
    shrimp6 her şey var bir dövüşte süpo>thanos demişliği var

ayrıca ben hatırlıyorum çr evreni içinde thanosun elinden taşları alır gibi cümleler kullanıyodunuz bulursam atarım linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 9 Ağustos 2018; 18:2:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlarys

Şu Thor Shazam'ı çocuk haline dönüştürür diyip Sentry Superman'ı alır diyen arkadaşınız kaç yaşında ?
    Kemik yaşı galiba yirmilerde fakat beyin yaşı 2 ila 7 arası gidip gelen bir arkadaş
    sen demiştin ya cidden bu kadar fanboy olduğunu düşünüyomusun diye al bak oku shrimp6 yazmış bunu

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Birdaha yazıyorum anlaman dileğiyle.

Ig thanosun bir şeyi yapabilmesi için diledigi bir şeyi düşünmesi gerekiyor.

Düşünce denilen şeyin beyinde oluşup tepki olarak aktarılması icin bi süre gerekir saniyenin binde biri yüzde biri her neyse.

Bu gibi sürelerde dünya etrafında dolanabilecek hızda olan karakterler o thanos daha hiç bişey yapamadan eldiveni alabilir elinden.Flash,black racer,runner,superman gibi.

Şimdi yazdıklarimda bir yanlış ya da mantıksız bişey varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Ca = Oaa diyen bir adamda mantık yoktur zaten
    since desen fikirleri uyuşmadığı adamlara sıfatsız ergen veled gibi kelimeler kullanıyor onuda geç
    shrimp6 her şey var bir dövüşte süpo>thanos demişliği var

ayrıca ben hatırlıyorum çr evreni içinde thanosun elinden taşları alır gibi cümleler kullanıyodunuz bulursam atarım linki
    O Grant morrison gözünden bakıyor olaya.. Grant Morrison'a göre Primal Monitor Presence'den güçlü ve yine Grant Morrison'a göre Ca Supes,empty hand,mandrakk Primal Monitorden sonra en güçlü varlıklar..

Presence'den güçlü olması OAA seviyesinde felan olduğu anlamına geliyor.. Tabi bana göre böyle bişey yok ama en azından bi açıklaması var.

Since olayına gelince fikri uyuşmayan kişiye ergen velet demesi fanboyluk yapacağı anlamına gelmiyor zira senin pes2012forever adlı arkadaşın moron vs. de diyor zaten 2 ila 7 arası beyin yaşı var..

Shrimp6 Supo>Thanos demiş olabilir fakat IG Thanos>>>>>>>>>>>>>>>Base Thanos olduğunuda bilir böyle bişey diyeceğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Kemik yaşı galiba yirmilerde fakat beyin yaşı 2 ila 7 arası gidip gelen bir arkadaş

Alıntıları Göster
    Belli
    yukardaki mesajımı oku demiş mi dememiş mi görürsün
  • quote:

sen demiştin ya cidden bu kadar fanboy olduğunu düşünüyomusun diye al bak oku shrimp6 yazmış bunu

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Birdaha yazıyorum anlaman dileğiyle.

Ig thanosun bir şeyi yapabilmesi için diledigi bir şeyi düşünmesi gerekiyor.

Düşünce denilen şeyin beyinde oluşup tepki olarak aktarılması icin bi süre gerekir saniyenin binde biri yüzde biri her neyse.

Bu gibi sürelerde dünya etrafında dolanabilecek hızda olan karakterler o thanos daha hiç bişey yapamadan eldiveni alabilir elinden.Flash,black racer,runner,superman gibi.

Şimdi yazdıklarimda bir yanlış ya da mantıksız bişey varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.
    Demekki bişey düşünmesi gerekmediğinide bilmiyordu Shrimp6

Bişey düşünmesine gerek yok dersek anlar zaten..

seninde aynı şekilde bir cümlen var sendemi bilmiyosun yani

bu arada Ca olayına gelirsek hadeyana sor o sana anlatır
  • quote:

seninde aynı şekilde bir cümlen var sendemi bilmiyosun yani

bu arada Ca olayına gelirsek hadeyana sor o sana anlatır
    Bana göre öyle bişey yok dedim zaten.. Açıklaması varda diyorum. Onun diyeceği şeyi biliyorum tüm dc külliyatını kaldırıp atamazsın diyecek.. Ya da DC'de tek yazar yok tek yazar bunu belirleyemez felan diyecek.. Yazılarını çok okudum.

Grant Morrison gözünden bakıyor olaya sadece ve onun gözünden bakınca mantıklı..
    grant morrison gözünden bakması hiç bir şeyi değiştirmiyor ne yazıkki

bu arada seninde shrimp gibi bir cümlen vardı onuda hatırlatayım. şimdi neden böyle bir konu açtığımı anladın mı ?
  • quote:

grant morrison gözünden bakması hiç bir şeyi değiştirmiyor ne yazıkki

bu arada seninde shrimp gibi bir cümlen vardı onuda hatırlatayım. şimdi neden böyle bir konu açtığımı anladın mı ?
    Grant Morrison gözünden bakması OAA'nın aslında güçlü olmasını değiştirmiyor demeye çalışıyorsun sanırım.. Senin anlamak istemediğin şey adamın sadece Grant Morrison gözünden baktığı.. Onun gözünden baktığı zaman mantıklı oluyor ve bunuda kabul etmek istemiyorsun..

O zaman saçmalamışım ne diyim ?
  • Grant morrison un konsepti kabul sayılır. Cunki diğer yazarlar grant morrison un hikayelerini orjin alarak çıkarıyorlar. Dc nın %65 ini grant yazmıştır.

O yüzden diğer yazarlar grant in eline su dökemez maalesef .

Hadeyan in bi kaç yorumuna denk geldim bağzı konularda bilgisi olsa dahi. Bağzı konularda hicbir bilgisi yok maalesef. ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    grant morrisonu Dc evreni sanan arkadaşlarımız var. buda Oaa'nın gücünü değiştirmez. adaption falan filan özellikleri yazarlar yapmıyor mu ? Oaa da yazarı temsil etmiyor mu ? her türlü Oaa alır kısacası.
    Ca süpo gibi turşuları lucifer gibilerde alır zaten Oaa karşılaştırmak mantıklı bile değil
  • cracx C kullanıcısına yanıt
    since sen git zırla yahu yönetim kurulu diye bir şey var isteseler grantı siktir ederler firmadan. sen kalkmış nediyorsun diğer yazarlar diyor bide tüm yazarlar grant morrisona tapması lazım anlaşılan
  • quote:

grant morrisonu Dc evreni sanan arkadaşlarımız var. buda Oaa'nın gücünü değiştirmez. adaption falan filan özellikleri yazarlar yapmıyor mu ? Oaa da yazarı temsil etmiyor mu ? her türlü Oaa alır kısacası.
    Ca süpo gibi turşuları lucifer gibilerde alır zaten Oaa karşılaştırmak mantıklı bile değil
    Hikayeleri genel olarak güzel olan ve en çok hikaye yazan o olduğu için sanırım.. Adaption özelliğini yazarlar yapıyor..

@Cracx Marvelde kimlerde adaption özelliği var ? Merak ettim
    hikayelerinin iyi olması bir şeyi değiştirmez yetki her zaman yönetim kurulundadır.
  • cracx C kullanıcısına yanıt

lucifer bile tek eli yok Ca yı alır kudur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.