Şimdi Ara

İFTİRAYA UĞRADIK ÜSTELİK KENDİLERİ SABIKALI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ercopant (3 mesaj) av.cetinkaya (1 mesaj) noapte (1 mesaj) Long Nightt (1 mesaj) sertosman (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bir hazirandı sanırım tarihi tam net bilmiyorum.Babam akşam alkollü iken iki kötü niyetli insan biri erkek ( kadın sattığına dair söylentileri olan biri ) diğeri kadın.Babam bir arkadaşı ile akşam 9-10 civarı alkol alırken bu iki insan yanına gelip  araçlarında bir sorun olduklarını söyleyip yardım istemişler bu arada babam oto tamircisi. Yardıma gitmiş babamda araca su dökmüş harareti olduğu için ve çalıştırmak için aracın içine girdiğinde bu kadın birden çığlık atmaya başlamış yardım edin sapık var falan diye kocasının zaten sabıkası kabarık.Hırsızlık,yağma,tehdit,şantaj kadın pazarlama vs vs.  Babamı dövmüş kocası o gece babamda alkollü tabi çok karşılık vermemiş eve geldiğinde boynunda büyük bir şişlik vardı panikledik olayı anlattı derhal hastaneye gittik darp raporu aldık. Tabi o şahıslar da biz hastane önündeyken araçlarıyla gelip taciz ettiler etrafımızda oldular sürekli. Babamdan şikayetçi olmuşlar bizde olduk hastane raporumuz falan da var. Başta para ver kapansın bu olay gibisinden konuşmuşlar. Babamda ne parası falan diyince kavga çıkmış işte sonrası bunlar iftiraya ugradık. 

Ayrıca karısı diye tanıttığı bu kadın da onun karısı değilmiş.Polis kayıtlarında falan da karısı olmadığı söylendi.

Şimdi bizim ne yapmamız gerekiyor bu işten nasıl zararsız bir şekilde kurtulacağız yol gösterecek hiç kimsemiz yok. Yardımcı olun lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• 2 gün önce kağıt geldi evimize ocakta mahkememiz olacak

• Ve bu olayın yaşandığı yer sakin sessiz sedasız bir yer değilmiş birçok insan varmış öyle söyledi babam

• Bir avukattan yardım alın mutlaka

• Hocam mantıken size iddia ettikleri suçu ispatlamaları gerekli.Mahkemenin her önüne gelen iddiayı kabul edip bunun üzerinde davayı yürüttüğünü hiç duymadım.Eğer babanızı zora sokacak ve iddia ettikleri tacizi yaptığına dair ellerinde somut bir delil yoksa muhtemelen babanıza yönelik yapmış oldukları iddia mahkemece yeterli delil bulunmadığından reddedilir.Babanızda onların kendisini darp ettiğine dair somut bir delil varsa elindeki darp raporuyla beraber onların ceza almasını sağlayabilir.

Bu konuları tam bilmiyorum ama eğer karşı tarafın iddiası reddedilirse karşı taraftan iftiradan dolayı maddi ve manevi tazminat bile isteyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 30 Kasım 2020; 13:11:42 >
  • Türkiye burası bir bakmışsın baban tacizden,gasp'dan toplamda 10 yıl yemiş

• Merhabalar, ciddi bir olay ve ciddi iftiralar var. En iyi bir şekilde destek alıp süreci bir avukatla yürütmenizi öneririm. Geçmiş olsun.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.