Şimdi Ara

IFA 2011: Samsung Galaxy Note artık resmi; 5.3-inç HD ekran ve 2500 mAh batarya bir arada (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.154
Cevap
8
Favori
194.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkozturkoz

arkadaşlarım birşey sorucam benim cihaz yurtdışı marketten tum turkce veya turk tabanlı uygulamaları buluyorum fakat bilyoner yok mesela bazı uygulamaları bulamıyorum halbuki hemen yanımda arkadasımın cihazı onunkide yurtdışı fakat benim bulamadıgım uygulamaları marketten buluyor.. tum market ayarlarım acık bunun sebebi ne olabilir?

Benim cihazım da Almanya gelişli ve benim markette de yok bahsettiğiniz " bilyoner " uygulaması ama aynı şirkette çalıştığım bir arkadaşımın cihazı Türkiye - Turkcell den alınma ve onun marketinde de bu uygulama yok.

Şu anda " bilyoner " uygulamasının aktif olduğundan eminmisiniz ?

Ya da bir kaç tane daha bulamadığınız örnek verirseniz kontrol edebilirim, sağlıklı olması açısından.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

quote:

Orijinalden alıntı: aicacan

note ile kablosuz netten cok sorunsuz bağlanıyorum ama avea dan paket aldım fakat aveadan bağlantı yapamıyorum???

servis mesaj ayarlarını yaptım ,netten baska seylerde denedim ama olmadı. en son müşteri hizmetlerini aradım net kapalımıs onu da actılar ama yine bağlantı yapamıyorum nete?

bu konuda yardım edebilecek bi arkadas var mı?

Ayarlardan "Wireless and Networks" kısmına girip en alttan "Mobile Networks" sonrada "Use package data" açtınız mı ?

Ya benimde bi sorum var bu arada ben iphone kullanıcısıydım , haliyle hic sorunsuz ITunes'tan herşeyimi hallediyodum müzikle ilgili ama Samsung için ne kullanmam gerekli bilmiyorum. Telefona yuklemek icin ve bilimum ayarlarını yapmak için ??

telefona muzik yuklemek icin 3 en iyi alternatif.

1 Samsun Kies
    http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201110/20111010173222709/Kies_2.1.1.11124_17_6.exe

bir nevi dosya aktarim programi.videolar,muzikler ve fotolari teker teker atabilirsin.itunes ile sekronize destegi yoktur.elle teker teker atman gerek

2 Airsync DoubleTwist

benimde kullandigim olmazsa olmaz program.Itunes ile tam uyumlu.Butun playlistleri,videolar,fotolari kisacasi itunes da ne varsa aynen telefona kopyaliyor.Parali programdir yanliz.google dan airsync v1.4.2 diye aratirsan bulursun

3 isyncr for PC
    marketteki heralde en populer sync programi ama sadece itunesdaki muzikleri sync ediyor.buda parali programdir

2.ci ve 3.cu programlar markette cikmaz,aleti root yapip marketten market enabler cekip amerika yada almayanya marketlerini acman gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabbitweed -- 18 Ocak 2012; 14:21:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aicacan

note ile kablosuz netten cok sorunsuz bağlanıyorum ama avea dan paket aldım fakat aveadan bağlantı yapamıyorum???

servis mesaj ayarlarını yaptım ,netten baska seylerde denedim ama olmadı. en son müşteri hizmetlerini aradım net kapalımıs onu da actılar ama yine bağlantı yapamıyorum nete?

bu konuda yardım edebilecek bi arkadas var mı?

Ayarlardan "Wireless and Networks" kısmına girip en alttan "Mobile Networks" sonrada "Use package data" açtınız mı ?

Ya benimde bi sorum var bu arada ben iphone kullanıcısıydım , haliyle hic sorunsuz ITunes'tan herşeyimi hallediyodum müzikle ilgili ama Samsung için ne kullanmam gerekli bilmiyorum. Telefona yuklemek icin ve bilimum ayarlarını yapmak için ??

programla ugrasmana filan gerek yok..tum mp3 lerini bi klasore koy ,telefonu pc ye bagla ,klasoru telefonun icine surukle birak bitti gitti ..telefon otomatik olarak senin muzik dosyalarini bulup gorecektir zaten iphone a benzemez
  • Ben kies kullanarak attım müzikleri. Bu klasör seklinde attıgımda liste olayı nasıl olcak , o zaman liste yapamayız heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: F4RR3LL

simdi bu cebe sigiyor mu.

cebin darsa girmez

dar olsada giriyor fakat derin olmazsa sorun oluyor dar olmasında bi sakınca yok.
  • Arkadaşlar, Note'sini, büyük diye taşımaktan zorlanan ve değiştirmek isteyen bir arkadaş varsa 11 gün evvel aldığım Galaxy Nexus'um ile takas yapabilirim..Cihazım kayıtlı tertemiz ve kutusundaki aksesuarlar hiç açılmamış bir şekildedir..Yanında silikon kılıf ve erkan koruyucu da vereceğim..Takaslamak isteyen olmazsa cihazı cuma satıp üstüne birşey katıp Note alıp aranıza katılacağım :)
  • Çok fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Arkadaşlar, Note'sini, büyük diye taşımaktan zorlanan ve değiştirmek isteyen bir arkadaş varsa 11 gün evvel aldığım Galaxy Nexus'um ile takas yapabilirim..Cihazım kayıtlı tertemiz ve kutusundaki aksesuarlar hiç açılmamış bir şekildedir..Yanında silikon kılıf ve erkan koruyucu da vereceğim..Takaslamak isteyen olmazsa cihazı cuma satıp üstüne birşey katıp Note alıp aranıza katılacağım :)

Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Arkadaşlar, Note'sini, büyük diye taşımaktan zorlanan ve değiştirmek isteyen bir arkadaş varsa 11 gün evvel aldığım Galaxy Nexus'um ile takas yapabilirim..Cihazım kayıtlı tertemiz ve kutusundaki aksesuarlar hiç açılmamış bir şekildedir..Yanında silikon kılıf ve erkan koruyucu da vereceğim..Takaslamak isteyen olmazsa cihazı cuma satıp üstüne birşey katıp Note alıp aranıza katılacağım :)

Neden?

İpad 2 yi her gün taşıyorum,note alırsam ipad2 yi eşime vereceğim note ile bütün işlerimi rahat yaparım diye düşünüyorum..Galaxy Nexus çok hızlı bir alet ICS 4 mükemmel ötesi led lamba bildirimi de öyle ama Note yi daha iyi olduğu için değil bazı ihtiyaçlarımı daha kolay karşılar diye istiyorum..
  • quote:

quote:

quote:

Neden?

İpad 2 yi her gün taşıyorum,note alırsam ipad2 yi eşime vereceğim note ile bütün işlerimi rahat yaparım diye düşünüyorum..Galaxy Nexus çok hızlı bir alet ICS 4 mükemmel ötesi led lamba bildirimi de öyle ama Note yi daha iyi olduğu için değil bazı ihtiyaçlarımı daha kolay karşılar diye istiyorum..

Doğru söylüyorsunuz. Teknolojiyi satın alırken ihtiyaçları ön planda tutup ona göre tercih yapmakta fayda var.

Yakın zamanda Note'a ICS 4 geleceğini düşünecek olursak bence Ipad taşıyan birisi için Note süper bir çözüm olacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Neden?

Doğru söylüyorsunuz. Teknolojiyi satın alırken ihtiyaçları ön planda tutup ona göre tercih yapmakta fayda var.

Yakın zamanda Note'a ICS 4 geleceğini düşünecek olursak bence Ipad taşıyan birisi için Note süper bir çözüm olacak.

Note yi ilk bir arkadaşımda görünce çok dalga geçtim terlik gibi telefon diye..Demek neymiş?? Asla önyargılı olmamak lazım...Bu arada Note alıp büyük diye kullanmak istemeyen bir sürü insan var..2 arkadaşım da cihazlarını ben galaxy nexus almadan evvel sattı..Ben de burda Note den memnun olmayan adam arıyorum ne komik di mi? :) Neyse bakarsın çıkar bir arkadaş al gülüm ver gülüm yaparız..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neden?

Note yi ilk bir arkadaşımda görünce çok dalga geçtim terlik gibi telefon diye..Demek neymiş?? Asla önyargılı olmamak lazım...Bu arada Note alıp büyük diye kullanmak istemeyen bir sürü insan var..2 arkadaşım da cihazlarını ben galaxy nexus almadan evvel sattı..Ben de burda Note den memnun olmayan adam arıyorum ne komik di mi? :) Neyse bakarsın çıkar bir arkadaş al gülüm ver gülüm yaparız..

Sn. Yılmaz ÖZDİL'e saygılarımla.

(Galaxy Note N7000 ile oluşturulmuştur.)

/>
  • quote:

Ben kies kullanarak attım müzikleri. Bu klasör seklinde attıgımda liste olayı nasıl olcak , o zaman liste yapamayız heralde

telefondan muzik calara gir istedigin sarkiya basik tut listeye ekle de yeni liste sec bu kadar..Her islemini basitce telefon uzerinden yapabilirsin..
  • o2'dan kontratli Note siparisimi verdim, umarim pisman olmam
  • "engurlu" teşekkürler cevap için

Bu arada ben telefonu Pazartesi günü sim kartımı takıp kullanmaya başladım. Telefon yurtdısından geldi , kayıt ettirmedim ve o zamandan beri herhangibi bir mesajda gelmedi telefonumun kapanıcagına dair. Acaba kapanır mı yinede yoksa mesaj geldikten sonra belli bi sürede mi kapanır ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

o2'dan kontratli Note siparisimi verdim, umarim pisman olmam

O2 hangi opsiyonlarla aylik ne kadara Note veriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten güzel bir cihaz :) ics gelse bir an önce...
    video çevirimi için hangi program iyidir? boyutlar ne olmalı?
    teşekkür ederim
  • arkadaşlar bende almayı düşünüyorum şuan nokia e63 kullanıyorum ve telefondan fazla anlamıyorum acaba çok zorlanırmıyım :):) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xug

quote:

Orijinalden alıntı: afd92

o2'dan kontratli Note siparisimi verdim, umarim pisman olmam

O2 hangi opsiyonlarla aylik ne kadara Note veriyor?

Ben sim kartsız- 2 yıl kontratlı 600 Euro'ya aldım. Yani sadece telefonu, taksitle almış oldum.
  • quote:

ankaradayım. başarı garantili. düşünürsen konuşalım hocam.
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.