Şimdi Ara

IFA 2011: Samsung Galaxy Note artık resmi; 5.3-inç HD ekran ve 2500 mAh batarya bir arada (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.154
Cevap
8
Favori
194.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aicacan

buraya da kayıt olıyım bari , konu bikaç başlığa bölünmüş.

bugun bende note sahibi oldum 1,150 tl ye. dünya sahinden.

telefon/tablet (neyse artık ) harika , bence kayıtlı olarak fiyatta harika. forumdaki arkadaslara da tesekkurler. telefonun güzel olduğunu duyuyordum ama kesinlikle daha fazlasını hak ediyor süper bisey her işe yarıyor meret .

bu başlığı yeni fark ettim ben. sd card 32 gb için marka fiyat önerisi olan var mı acaba?

Öncelikle hayırlık olsun.En kısa zamanda bende edinmek istiyorum.Aldığınız fiyat çok iyi yalnız nerden aldığınızı pek anlıyamadım?

• 29 Aralık'ta Amerika Northshield'den kargoya verilen SGP Steinheil Ultra Fine ekran koruyucusu bugün yani 16 Ocak'ta geldi. İnşallah yarın operasyonu gerçekleştireceğim ve Note'um tam koruma altına alınmış olacak.

İçinizde mutlaka abartma diyenleriniz çıkacaktır ama inanın ürünün ambalajı bile konuşuyor, kalitesini belli ediyor. Ambalajının üzerinde ürünün orijinal olduğunu teyit eden fligran bile var. Ürünü kullanan arkadaşlarımız bana hak verecektir.

Resmini koyasım geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 16 Ocak 2012; 20:05:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcekener

quote:

telefon/tablet (neyse artık ) harika , bence kayıtlı olarak fiyatta harika. forumdaki arkadaslara da tesekkurler. telefonun güzel olduğunu duyuyordum ama kesinlikle daha fazlasını hak ediyor süper bisey her işe yarıyor meret .

bu başlığı yeni fark ettim ben. sd card 32 gb için marka fiyat önerisi olan var mı acaba?

Öncelikle hayırlık olsun.En kısa zamanda bende edinmek istiyorum.Aldığınız fiyat çok iyi yalnız nerden aldığınızı pek anlıyamadım?

dünya sahin elektronikten aldım. kampanya yapmıstı gecen hafta. burada cok adı gecmemiş olablir ama "note kullanıcı klubu konu baslığı" varya orada cok adı gecmişti bu sirketin. belki bi daha yaparlar kampanya.

• Saturn ve Mediamarkt'ta 499 Euro su anda, alsam mi acaba, dayanamiyorum
  • simdi bu cebe sigiyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F4RR3LL

simdi bu cebe sigiyor mu.

Sığmıyor, ben arabanın bagajında taşıyorum zor oluyor biraz tabi...
  • quote:

cebin darsa girmez
  • quote:

bu dediğiniz dünya şahin andromedastar sitesi mi? oradan mı aldınız? yoksa başka bir yer mi? sizin bahsettiğiniz diğer başlık hangisi? 1150 süper fiyat, denk getirsem bende alırım valla...

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

cebin darsa girmez

iphone 4 mu yoksa note yoksa s2 mi dersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

bu dediğiniz dünya şahin andromedastar sitesi mi? oradan mı aldınız? yoksa başka bir yer mi? sizin bahsettiğiniz diğer başlık hangisi? 1150 süper fiyat, denk getirsem bende alırım valla...

sahibinden den satıs yaptılar ben oradan aldım. sitesi var mı yok mu bilmiyorum. ben telefon ile iletişim kurdum şirket ile. bi ara kampanya yapmıslardı şimdi tekrar olur mu bilmiyorum. evet dediğin gibi fiyat süper.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

cebin darsa girmez

iphone 4 mu yoksa note yoksa s2 mi dersin.

ne amaçla alacağına bağlı bunun cevabı dostum

mesela bana my borsadaki flash grafik lazım

tercihim samsung olur ama sana lazım değildir başka gereksinimlerin vardır iphone karşılıyordur o zaman iphone
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

32 mi ? Bende yeni Çek. Cum. den aldım 16 gb 1250 TL .. bu arada 11 gb boş yer görünüyo ama normal heralde belleğe falan gittiği için , gerçi 5gb bana baya fazla gibi geldi ...

Bide iphone kullanıyodum ben şimdi telefon numaralarını iphonedan taşımak icin ne yapmak lazım ??

Iphone dan numaraların aktarımı için Turkcell İletişim Merkezlerinde ki aktarım cihazlarından faydalanabilirsiniz.Görevli nin Galaxy note tanımlı değil demesine bakmayın. samsung S2 modunda aktarım sorunsuz gerçekleşiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulancak

quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

32 mi ? Bende yeni Çek. Cum. den aldım 16 gb 1250 TL .. bu arada 11 gb boş yer görünüyo ama normal heralde belleğe falan gittiği için , gerçi 5gb bana baya fazla gibi geldi ...

Bide iphone kullanıyodum ben şimdi telefon numaralarını iphonedan taşımak icin ne yapmak lazım ??

Iphone dan numaraların aktarımı için Turkcell İletişim Merkezlerinde ki aktarım cihazlarından faydalanabilirsiniz.Görevli nin Galaxy note tanımlı değil demesine bakmayın. samsung S2 modunda aktarım sorunsuz gerçekleşiyor.

Hımm teşekkürler cevap için , ben başka şekilde hallettim nasıl oldugunuda söyliyim ihtiyacı olan olur.
    Aslında gayet basit bir yöntem , iphone bilgisayara bağlıyken Itunes'u açıyoruz , contact kısmını sync işaretleyip google account seciyoruz ve android telefondan google accounts sync dendiğinde telefon rehberi geliyor.

• İsviçre'de ne kadar bu cihaz arkadaslar bilen var mı.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aicacan -- 17 Ocak 2012; 19:38:20 >
  • quote:

note ile kablosuz netten cok sorunsuz bağlanıyorum ama avea dan paket aldım fakat aveadan bağlantı yapamıyorum???

servis mesaj ayarlarını yaptım ,netten baska seylerde denedim ama olmadı. en son müşteri hizmetlerini aradım net kapalımıs onu da actılar ama yine bağlantı yapamıyorum nete?

bu konuda yardım edebilecek bi arkadas var mı?

Ayarlardan "Wireless and Networks" kısmına girip en alttan "Mobile Networks" sonrada "Use package data" açtınız mı ?

Ya benimde bi sorum var bu arada ben iphone kullanıcısıydım , haliyle hic sorunsuz ITunes'tan herşeyimi hallediyodum müzikle ilgili ama Samsung için ne kullanmam gerekli bilmiyorum. Telefona yuklemek icin ve bilimum ayarlarını yapmak için ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: vyc

arkadaslar sorularınız için note ana başlığını kullanabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=55760283

arkadaşım cihaz cıktıgından buyana buradayız ve oradayız ama burası paylasım alanı gibi daha cok aktif..

• quote:

Orijinalden alıntı: turkozturkoz

quote:

Orijinalden alıntı: vyc

arkadaslar sorularınız için note ana başlığını kullanabilirsiniz.

arkadaşım cihaz cıktıgından buyana buradayız ve oradayız ama burası paylasım alanı gibi daha cok aktif..

Bence de burası daha aktif. Bu topiğin ana başlığını değiştirip, diğer topikleri de bunun altında birleştiremez miyiz? Yok mudur bir yolu yordamı?

• arkadaşlarım birşey sorucam benim cihaz yurtdışı marketten tum turkce veya turk tabanlı uygulamaları buluyorum fakat bilyoner yok mesela bazı uygulamaları bulamıyorum halbuki hemen yanımda arkadasımın cihazı onunkide yurtdışı fakat benim bulamadıgım uygulamaları marketten buluyor.. tum market ayarlarım acık bunun sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Saturn ve Mediamarkt'ta 499 Euro su anda, alsam mi acaba, dayanamiyorum

hemen kaptir,hic dusunme.bundan iy fiyat bulamazzsin simdilik!
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.