Şimdi Ara

iett veritabanı hacklenmiş :D (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
6.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theNomac

ayakkabilariyla hack lemedilerse sorun yok magdur olmamistir iett

Otobüste bira içmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ♛TR

Öpüyorum seni kendine iyi bak, bida bekleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isviçreli bi hacker Trafik tabelalarını hacklemişti youtube daydı bulan eklesin
  •  iett veritabanı hacklenmiş :D
  • bunu bile siyasete çekenler olmuş ya la gülün geçin ne derin bakıyorsunuz bu kadar.
  • abi çok iyi yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Dün gece otobüse binmeyip yürümeyi tercih ettiğim için mutluyum. Milletin anasına bacısına sövmekten kendimi sakınmışım.

iett veritabanı hacklenmiş :D

Sözde müslüman insanlardan nefret ediyorum, adamlar eğlence için yapmışlar işte, sizin görüşünüze karşı olabilir, ama bu hayati tehlike oluşturacak bir davranış da değil, durağı görmeyenler yanındakine sorabilir hangi duraktayız diye, ayrıca sistemin açığının yakalanması da bi bakıma iyi olur, demekki orda yan gelip yatıp maaş alanlar var, ha biz biliyoruz zaten kimlerin danışmanları bu ülkede ne paralar alıyor, orası ayrı zaten de, ana bacı küfür etmek de bi müslümana, özellikle ottoman power a yakışmıyor Nick mik yazmışın ama, cıx olmamış sana...

• ahahahaha xD :As:DDD::D
  • quote:

Orijinalden alıntı: x86 based human

bunu koymassam ölürüm

• Dün akşam görmüştüm bindiğim otobüste 2.sini ilk başta hata filan var sandım. Meğersem hack.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronald the Adventurer

quote:

Orijinalden alıntı: x86 based human

bunu koymassam ölürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• komik işte gülün geçin buradan da kavga çıkmaz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_

bu hükümetimize karşı yapılmış vahşi bir eylemdir.şiddetle kınıyoruz suçluların biran önce idam edilmesini diliyoruz

1960 kafasi detected
    Konuya donersek herhangi bir elestiri yapmayacagim ancak ayni sekilde takdir de etmeyecegim.Benim kafama takilan bu konuda bile destekleyenlerin ve desteklemeyenlerin arasinda ciddi bie fikir ayriligi olmamasina ragmen kendilerine bu derece zit dusmesidir.Gerci bu turkiyenin her alaninda olan bir sey,neyi savunursan onun tarafindasin mantigi var İQ ortalamadini sevdigim ulkemin insaninda.Bknz:sag-sol,yobaz-marjinal,Ataturkcu-dinci,makarnaci-gayri muslim vs vs.Bu daha bayagi uzar gider.
    Ve bu insanlarin kafasina uymadigim icin kendimi cok sansli hissediyorum.Siz yiyin daha birbirinizi,bu bahaneyle doguda yapsin 9-10 cocugu da gorun ulkenin halini 4-5 yil sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bamya Avcisi -- 12 Ekim 2013; 16:29:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu konuda bile tartışma yaratmışsınız. adamlar eğlenmiş ve güzel de olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

ADAM GİDİP KOYSA NOLUR ACABA

iyi fikirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekler

Bu kadar kolay sisteme giriliyorsa bu işi kötüye kullanmak isteyen herkes girebilir.Gps uydu sistemiyle otobüsün saniye saniyesine güzergahlar takip edilir ve en yoğun zamanda otobüsün tıklım tıklım olduğu zaman çok kolay terör saldırısı yapılabilir.İyi olmus ders alırlar inşallah sistemi güçlendirirler.

Ben aslında terörist olsam direkt metroya bir tane dinamit koyarım. Kimsenin çantaya baktığı yok, üstelik dinamit fitilini istenilen seviyede tutarak sabotajcının kaçması bile mümkün. Aslında şöyle düşündüm. Benim sırtımda hep çanta var ve hiç kimse çantama bakmıyor ben özellikle uzattığım halde (en başlarda uzatma amacım da güvenlerini kazanmaktı). Ondan sonra bir gün ince ama uzun fitili dışarıda birbirine bağlı dinamitlerimi çantama koyarım, bir tane fitil yapar onu da hafiften çantanın kopmuş gibi gözüken bir ipliğine bağlarım. Taktım mı çantayı sırtıma, indim metroya, girdim vagona. Gidiyorum. Baktım ilk noktadayken (kadıköy kartal metrosunda mesafeler noktayla ifade ediliyor duraklar arası) yanımdakilerden çakmak isteyip çantanın ipliğini yakar gibi yaparım, bu arada fitili yakar ve yere koyarım çantayı. Sonra kafayı vurur uyurmuş numarası yapar ve yanımdakine beni ... durağında uyandırmasını isterim. Adam da kabul eder (etmedi plan yattı). Gelince ilk bir kaç saniye anlamıyor ha nerdeyim geldik mi falan ayağına yatarım, sonra da ilk kapı kapanma sesiyle beraber çantayı almadan fırlarım (fitil bir iki durak daha yetsin, öyle fitil mi olur diyenler muma falan bularız fitili). Metrodan çıktım, direk e5ten beni bekleyen aracıma doğru yollanıyorum. Araca binip muhtemelen bilecik sınırlarında bir dağda araç değişimi yapıyorum, sonra bunu lazımsa bir daha yapıyorum ve suriye sınırından elimi kolumu sallaya çıkıyorum.
    Yararları: Metronun ortalama saati olsa (dolu olmaz çünkü oturup uyuyamam) yaklaşık bir vagon 15 kişi, arkadaki 2-3 vagonda gitse bu arada 30-45 kişi temiz ölü, bir de bunun yaralıları var. Sonra mal kaybı kısmından bakarsak bunu bir uzunçayıra göre ayarladığımızı düşünelim, o metro durağını eğer tavanının kaplamasını bile çöktürecek duruma getirirsek en az bir ay kapalı orası. Eh bir de bunun rayı treni var. ibb gitti

Ha dersenki caner ya sende de iyi para ve kin var herhalde, dinamiti falan boşver. En basitinden 500T'nin bir tane sibobuna (tercihim sol ön teker olur) çakıl koymak. Lastik havası yavaş yavaş iner ve eğer e5te devrilirse, hele köprüde devrilirse

Daha da insancıl olsun eylem, vapurların motorlarına balık ağı at.

Daha ne diyim yani:D

• Bir sürü insan madur olmuştur ben gülünecek bişe göremiyorum
  • İlla, afedersiniz ama *** atmak için uğraşıyorsunuz bu kadar zorlamayın arkadaş komik işte ve seste herhangi bi sorun yok, birinin yerini şaşırması çok zor.

1- Sağır olacak
    2- Bilmediği bir yere gidiyor olacak
    3- Bu iki şık aynı anda olsa bile zaten sağır olan biri o ekrana bakar ve bunu gördükten sonra, birine sorar

Daha fazla zorlamayın gülün geçin.

Sağ olsunlar şurada iki saniye bi güldüm, sonra yorumları gördüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambit_Poker

İlla, afedersiniz ama *** atmak için uğraşıyorsunuz bu kadar zorlamayın arkadaş komik işte ve seste herhangi bi sorun yok, birinin yerini şaşırması çok zor.

1- Sağır olacak
    2- Bilmediği bir yere gidiyor olacak
    3- Bu iki şık aynı anda olsa bile zaten sağır olan biri o ekrana bakar ve bunu gördükten sonra, birine sorar

Daha fazla zorlamayın gülün geçin.

Sağ olsunlar şurada iki saniye bi güldüm, sonra yorumları gördüm...

Sağı insan yanındakine soracak öyle mi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.