Şimdi Ara

İETT Şoförü ile Yumruk Yumruğa Kavga ettim ( haberlere çıkıcaz sanırım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
14.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha hastaneden yeni çıktım arkadaşlar hala olayın şokundayım, bu kelimeleri bile yazarken elim ayağım titriyor sinirden.Biraz uzun bir yazı oldu ama bana hak vericeksiniz mutlaka okuyun.Neyse hemen konuya gireyim
    Bundan 2 gün önce pazartesi günü üni yaz stajını yapmak için pendik den şişliye gidiyorum toplu taşıma ile bilenler bilir şişli kartal 252 otobüsü var 2 katlı,bunla eve dönerken kulaklığı taktım efendice otururken otobüse yaşlı bir adam bindi tahmini 55 60 yaş aralığında bastonlu filandı
    bu yaşlı adam aynı zamanda şoförün tanıdığı biraz sohbet ettiler,tabi ben müzik dinlediğim için duyamıyorum bunları sonra benim önümde oturan mini etekli bakımlı genç kızdan yer istemiş bu amca buda vermemiş filan sonra soför başladı konuşmaya,işte yeni gençlik böyle bunlar saygı nedir bilmez filan.Sonrasında kız ağlararak aynı zamanda söylenerek kalktı yerinde tartışma büyüdü ben size yer vermek zorunda değilim gibisinden sesler yükselti,ben genç bir bayanın ağlamasına vicdanım el vermediği için hemen olaya müdahele ettim ve şoföre 'siz işinize bakın sizi ilgilendirmiyor' dedim derken 2 li olarak baya laf dalışına girdik.sonrasında otobüse sağa çekip üstüme yürüdü millet ayırdı, bana dedi ki adamsan aşağı inersin küfür etti koltuk altından çıkardığı sopa ile kaldırma vurup küfürler savuruyordu bana dışarıdan

Ben de bu sözlere dayanamayıp ceketimi çıkarıp kollarımı sıvadım saat ve telefonu kıza emanet ettim ve kıza dedim ki bundan sonrasını bana bırak, indim ve soförle yumruk yumruğa kapıştık sonra bu bizim şoför otobüsü kenera çekip selektör yaktığı için gören tüm iiet şoförleri durup kavgaya karıştı bunlar 2 3 4 5 derlen 8 9 kişi oldular hepsiyle aynı anda başedemiyordum tam pes edicektim ki yardımıma özel minübüscüler koştu onlarda kenera çekip selektörleri yakıp münübüscü arkadaşlarına haber verdiler kavga baya şiddetleşti derken kavvgaya taksicilerde dahil oldu sonrasında bu kavgaya bir son verebilmek için harry potterin oğluna haber verdim hemen koştu yardımıma ordan khalesi filanda olaya dahil oldu büyüler kılıçlar kalkanlar havada uçuşuyordu,bende durumdan yararlanıp kızı kapıp eve götürdüm ki kız aniden zabaniye dönüştü ve beni zindana attı ama sağolsun zindanın wifi şifresini verdi.Tabi ben de hemen konu açtım sarjım 2 bitmek üzere ne yapacağımı bilmiyorum elim ayağım titriyor bu ülkenin insanları neden böyle ne ara bu kadar kötü olduk he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torneol -- 20 Temmuz 2017; 16:3:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dikkat zebani ve zindan çıkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Deltoid- -- 20 Temmuz 2017; 16:3:57 >
  • Okumaya sondan baslayin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebani yok arkadaşlar temiz

• Okuyun Harry Potterin oğlu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DİKKAT UYARI

kız aniden zabaniye dönüştü ve beni zindana attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 20 Temmuz 2017; 16:10:45 >
  • Zebani potter

• Khalesi

Mother of zebanis

• Burak Yılmaz sen misin

• Dikkat! Aşırı Dozda Zebani içerir.
  • Yeni nesil csb ler sayesinde zebaninin yeni kelime formlarını ve yeni anlamlarını öğreniyoruz.
    İETT Şoförü ile Yumruk Yumruğa Kavga ettim ( haberlere çıkıcaz sanırım )
  • Biliydim böle olacağını...

• Zebaniyi direk görünen yere koymuşsun. Çok amatörce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: INVESTGN DISCOVERY

Okumaya sondan baslayin.

2 Kez tuzağa düştükten sonra sondan başlıyorum artık okumaya. Büyük külfetten kurtarıyor.
  • Bir DH lı olarak ilk önce paragrafların sonunu okumam gerektiğini bildiğim için bu tuzağa düşmedim 8)
  • Zabani detected.

• Gencler arasinda yeni trend bu galiba. Biz bu forumlarda takilirken hic bole seyler olmazdi. Hastanede refakatci oldugum icin goz gezdiriyorum konulara. Zebani , csb kafayi kirmisiniz. Cikin disari pc basinda zaman gecirmeyin bu kadar. 2 top oynayin, yuzmeye gidin , bisiklet turu kamp ne biliyim hayatin tadini gercek seylerle cikarin

Şu sanal ortamlarda harcadiginiz vakitlere yazik.

• İyi bir deneme yazısı olmuş. Denemeye devam et. Zebani oranında iyileştirmeye gidebilirsin.

< Bu mesaj bir zebani tarafından değiştirilmiştir >
  • En sonunda Thor gelip çekicini yere vurup herkesi savurdu
  • okumadan yorumlara bakan benmiyim .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.