Şimdi Ara

İett’nin minibüslerin 5 dk’da 1 kalktığı otobüs hattını kapatması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kadıköy ugurmumcu minibüsleri 5dk’da 1 dolu kalkıyor

21u’yu kaldırdılar, Km35 ile metroya ücretsiz aktarma yapacaklarmış

ne gerek vardı? Kadıköy’den uğurmumcuya giden çoğu insan aktarmayla uğraşmak yerine minibüse biner eğer akşam vaktiyse

minibüsleri bitirmek için uğraşacaklarına bu yapılan mi şimdi bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 dkdır duraktayım dün otobüs saatine bakmıştım bugün güncellemiş beyefendiler

devletteki akp eşek yüküyle vergi koyar araba alamazsın chp de böyle abidik gubidik işler yapar

yeter şu devlet liberalleşmeli artık!

• Eski okulumun en dolu otobüsüydü, adını görünce anılarım depreşti
  • quote:

Orijinalden alıntı: TROHNET

Eski okulumun en dolu otobüsüydü, adını görünce anılarım depreşti

Bbal mezunu musun hocam

neyse en azından fanatik chplilerin saldırısına uğramıcam dolu olduğu bilgisi başkasından da geldi 

• Maraz Alinin Sağ Kolu kullanıcısına yanıt
    Yok bbal değil. Ana duraktan dolu kalkardı, benim bahsettiğim ana duraktı. Zaten bu vesileyle okulun adını da bir nevi vermiş oldum
  • Şimdi baktım da KM35'i Cevizli'ye bağlamışlar orası çok iyi.

Biz zamanında 134YK ile bayağı sıkıntı çekerdik okula giderken, tıklım tıklım olurdu(doluluktan otobüse binemeyip geç kaldığımı bilirim)

Vaktinde Beyazmasa'ya yazmıştım habire, otobüs yetmiyor başka hat bağlayın veya büyük yollayın diye. Her seferinde de reddedilmiştim. Otobüsle benim işim bitince yapmışlar.

Neyse en azından artık diğerleri rahat gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 13 Ocak 2021; 17:23:39 >
  • Hocam üstelik şöyle bir şey var bizim okulun orada metro yoktu, aktarma falan yapanlar vardı. O açıdan iyi olmuş ama. 21U'nun yanlış hatırlamıyorsam o zamanki kalkışıyla bizim çıkışımız arasında az vakit vardı(şimdi nasıl bilmiyorum) bazıları o yüzden metroya aktarma yapmak zorunda kalırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 13 Ocak 2021; 17:28:8 >
  • Ayrıca bence aktarmayla uğraşırlar metro için hocam, tabi şimdiki öğreci profili nasıldır bilemem, ama bizim o zamanlar okula yakın metro olmasını isterdik, bizim zamanımızda olsaydı çok da güzel olurdu, ben de kullanırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 13 Ocak 2021; 17:39:16 >
  • Otobüs kullanan kitlenin %90i malum partili cok guzel hizmet böyle devam. Arabam var kafa rahat.
  • Okul zamanları 1 kere bile oturamadığım hep ayakta gittiğim lanet otobüstür kendileri. Uğurmumcu minibüsleri zaten otobüsten beter. Hocam Uğurmumcu, Yakacık taraflarında mı oturuyorsun? @Maraz Alinin Sağ Kolu

• islambol belasından çok şükur geçen sene kurtuldum  

• teramycin T kullanıcısına yanıt

Cidden he hem ekonomi harika her yer araba dolu ülke zengin derler ama 1 tl otobüs zammı gelse kıyameti koparırlar ne garip bir milletiz yahu.

Make Türkiye American Again?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

Cidden he hem ekonomi harika her yer araba dolu ülke zengin derler ama 1 tl otobüs zammı gelse kıyameti koparırlar ne garip bir milletiz yahu.

Türkiye kişi başına düşen araba sayısında avrupa sonuncusu

bir de utanmadan vergileri savunan devletçiler var

• akanzii A kullanıcısına yanıt

Evet. Okulum soğanlıktaydı 5 10 dk’da 1 kadıköy uğurmumcu minibüsleri geçerdi hepsi ağzına kadar doluydu. 2014’de liseyi bitirdim bu arada. İstanbul büyükşehir belediyesi, minibüsleri bitirmek istese çoktan bitirirdi.

Burak Bora diyorsun hocam.. O zaman 470 den daha yüksek bir puan yaptın. 2016 senesine kadar çok iyiydi ama şu anda içi boşaltıldı diyorlar. Hangi üniversiteye / bölüme gittin hocam Burak boradan çıkan bir insansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akanzii -- 13 Ocak 2021; 23:9:10 >
    Köy Hizmetleri de olabilir belki.
  • Köy hizmetleri E5 in alt kısmında kalıyor hocam. Ayrıca yanlış görmediysem bbal yazmıştı arkadaş.
    Fark etmiyor yine aynı durakta iniyorlardı yanlış hatırlamıyorsam. Beni BBAL'li sanmıştı bana sormuştu BBAL'limisin diye(ki değilim zaten)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.