Şimdi Ara

IELTS kurs önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam.Özyeğinde ingilizce hazırlık okuyorum seviyem Pre-Intermediate ama sınavda writing konusunu yanlış anlayıp organizasyonuda yanlış yapınca kaldım..Kaldığım için hazırlık programım seneyede sarktı.Dışardan bi sınav verip geçmem lazım çok zor biliyorum ama mecbur yapmam lazım bi şekilde yoksa seneye fakülte hayallerim yalan olcak gibi..IELTS için kurs arıyorum Just English genelde iyi değil diyorlar Dünya Dilleri Merkezi için iyi yorumlar okudum özellikle Dünya Dilleri Merkezi'nin birebir dersi çok iyi diyorlar ders ücresi saat başına ne kadar bileniniz varmı? Veya başka bir kurs önerisi olan varmı arkadaşlar çok acil lütfen önerilerinizi bekliyorum

Not: Reklam amaçlı yazacaklar hiç yazmasın

• Hocam hazırlık nasıl? Dil öğrenmek amacıyla ve zor mu?
    Bir de sizin seviyeniz neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seviyem Pre-Intermediate,Intermediate seviyesine geçerken kaldım writing yüzünden.Hazırlık sizin çalışmanıza bağlı bişey,Inter ve Upper zor ama çalışarak geçilecek seviyeler.

Evet arkadaşlar konu dağılmasın yokmu kurs önerecek fazla vaktim kalmadı en kısa zaman içerisinde yazılmam lazım bi kursa
  • gaucho10 G kullanıcısına yanıt
    selam dünya dilleri merkezi birebir özel dersi tavsiye ederim.ben int seviyesinde 60 saat özel ders aldım ve gerekli 6,5 aldım. bir ders saati 70-80 tl arasında
  • arkadaşlar selam;
    toefl ve ielts gibi sonuç odaklı sınavlarda kesinlikle birebir özel dersi tavsiye ederim.
    Daha önce iki kere farklı kurslarda ielts sınavına gruplarda hazırlandım.aldığım sonuçlar 4,5 ve 5.
    Akabinde arkadaşlarımında tavsiyeleri üzerine dünya dilleri merkezi kadıköy de özel ders aldım.
    ilk başta ban seviye tespit yaptılar akabinde kaç saat derse ihtiyacım belirlendi.İ60 saat özel ders aldım ve sonunda gerekli olan 6,5 puanı aldım
    Bir Türk birde yabancı hocadan ders aldım,açıkcası çok memnun kaldım ve sizlerlede paylaşmak istedim.
    herkese kolay gelsin,Allah yardımcınız olsun..
  • Arkadaşlar merhaba. Ben Dünya Dilleri Merkezinde IELTS eğitimimi aldım. Evet kesinlikle tavsiye ederim. Zaten bu sınav hazırlıklı programlarda birebir ders veriyorlar sadece. Ödeme konusunda da her türlü kolaylığı sağlıyorlar. Zaten görüşmeye giderseniz sizde görürsünüz. Para konusunda hiç zorlamıyorlar. Şimdiden başarılar herkese
  • adıyamandayım burada kurs imkanı vs.kısıtlı tAVsiyeleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbirsen

adıyamandayım burada kurs imkanı vs.kısıtlı tAVsiyeleriniz nedir?

Buradaki dökümanlar çok işe yarar.http://www.akademikpersonel.org/ielts-international-english-language-testing-system/33733-ielts-full-set-paylasim.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.