Şimdi Ara

İE 7.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yorumları nelerdir birde Outlook express te bu versiyonla yenileniyormu aynı mı?

• Ben kullanıyorum. 1-2 küçük bug dışında sorun yok.

Ama Firefox'a devam
  • Daha önce kurdum fakat çok fazla RAM kullandığı için kaldırdım. Sistemi hemen hemen hiç yormayan Maxthon kullanıyorum.
  • merak edip kurdum ama sürekli öplana atlamasından sinir olduğum için firefox kullanıyorum şimdi
  • kardeş görünümü böyle bişey ve kullanışlıda ama operanın mouse hareketlerinin yanında fıs kalıyor.

İE 7.0
  • Başta Avant Browser olmak üzere Opera, Firefox filan IE'den daha iidir... IE de iidir ama, Avant'a devam (benim için)

Zati çoğu özelliği Avant, Opera vb ile benzer. Birden çok site özel bir çubukta toplanıyor, mesela bu özellik zaten var. Ayrıca Avant Browser'da sitelerdeki reklamlar siliniyor. İyi bir Pop-Up Blocker sistemi var. Temiz bi site ortaya çıkıyor. Opera, Firefox'da da vardır heralde, ben kullanmadım onları bilmiorm... Özel fare hareketleriyle pratik işler yapma (fare jestleri), Avant, Opera, Firefox gibilerinde çok süper...

Hem IE 7 korsan XPlerde özel crack dosya olmadan normalde çalışmıyor... Ama Firefox, Opera, Avant, Netscape gibileri çalışır. Ayrıca IE 7'nin dış görünümü çok süslenmiş. RAM'den çok yer dolayısıyla...

IE 7'dan daha çok tavsiye ederim onları

• bende ie 7 beta kullanıyorum ama memnun degılım
    gerı sayfalara donmek ıstedıgımde uyarı cıkıyo yenıden dene veya refresh yapmam gerekıyo
    bu konuda yardım ıstedım ama cevap yazabılen henuz cıkmadı
    ayrıca avant kullanıyorum ve bence tek gecerım mause hareketlerı yeter
    ıyıkı varsın forum donanım haber
  • ben kullandım amasevmedim...tam surumu cıkmayıncaya
    kadar bu beta larla uğraşmayin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.