Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İE 7.0

7
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Giriş
    606 Mesaj
    İE 7.0 beta kullanan var mı?
    Yorumları nelerdir birde Outlook express te bu versiyonla yenileniyormu aynı mı?

|
    |
    Lenova X220 - Apple Iphone 5 - TOSHİBA SATELLİTTE PRO C650-109 Samsung Galaxy SFord Focus III 2013 Style 1.6 TDCI -115 hpVW Golf 1.6 TDI 2011 Trendline 3.000km kullanıldıVW Golf 1.6 TDI 2012 Trendline 17.000km kullanıldıAstra sedan Enjoy 1.3 cdti 2012 22.000km kullanıldıAstra hb essentia 1.3 cdti 2008 75.000 km kullanıldıVW Jetta midline 1.9 tdi 2007 32.000 km kullanıldı
  • Yarbay
    9045 Mesaj
    Ben kullanıyorum. 1-2 küçük bug dışında sorun yok.

Ama Firefox'a devam
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3764 Mesaj
    merak edip kurdum ama sürekli öplana atlamasından sinir olduğum için firefox kullanıyorum şimdi
    |
    |
    kardeş görünümü böyle bişey ve kullanışlıda ama operanın mouse hareketlerinin yanında fıs kalıyor.

|
    |
    Başta Avant Browser olmak üzere Opera, Firefox filan IE'den daha iidir... IE de iidir ama, Avant'a devam (benim için)

Zati çoğu özelliği Avant, Opera vb ile benzer. Birden çok site özel bir çubukta toplanıyor, mesela bu özellik zaten var. Ayrıca Avant Browser'da sitelerdeki reklamlar siliniyor. İyi bir Pop-Up Blocker sistemi var. Temiz bi site ortaya çıkıyor. Opera, Firefox'da da vardır heralde, ben kullanmadım onları bilmiorm... Özel fare hareketleriyle pratik işler yapma (fare jestleri), Avant, Opera, Firefox gibilerinde çok süper...

Hem IE 7 korsan XPlerde özel crack dosya olmadan normalde çalışmıyor... Ama Firefox, Opera, Avant, Netscape gibileri çalışır. Ayrıca IE 7'nin dış görünümü çok süslenmiş. RAM'den çok yer dolayısıyla...

IE 7'dan daha çok tavsiye ederim onları
    |
    |

• Yüzbaşı
    976 Mesaj
    bende ie 7 beta kullanıyorum ama memnun degılım
    gerı sayfalara donmek ıstedıgımde uyarı cıkıyo yenıden dene veya refresh yapmam gerekıyo
    bu konuda yardım ıstedım ama cevap yazabılen henuz cıkmadı
    ayrıca avant kullanıyorum ve bence tek gecerım mause hareketlerı yeter
    ıyıkı varsın forum donanım haber
    |
    |
    ben kullandım amasevmedim...tam surumu cıkmayıncaya
    kadar bu beta larla uğraşmayin
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,289
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.