Şimdi Ara

İdrarın mikroplu olmadığını biliyor muydunuz? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
4.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

İdrarın mikroplu olmadığını biliyor muydunuz?

(En Son Oy Tarihi: 31.3.2019)
Giriş
  • benim mesajı silmişin idrar icen admin seni ciş işme düellosuna davet ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.caner

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

İkna olmadım önümde içmenizi istiyorum.

Ben deneme amaçlı içmiştim çok önceden. Tümü atık madde olduğundan dolayı böbreği gereksiz yere yormaktan başka bir işe yaramaz.

Kusura bakmayın ama .. neyse deneme amaçlıda olsa nasıl yaptınız anlam veremiyorum.

Discovery survivorman'i izle idrar neymiş dersin :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ahtuner_

benim mesajı silmişin idrar icen admin seni ciş işme düellosuna davet ediyorum

Onun admin yetkisi yok, sadece direk forumu siler isterse.
  • Citizen, şu forumda senden başka nefret ettiğim bir üye yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 2 Ağustos 2011; 0:42:45 >
  • sarılık olursan içiriyorlar
    hatta depremde falan da hayatta kalmanın yolu idrar içmekten geçer
    idrar mikroplu değil derken vücuda zararı yoktur tamam ama eşyaya sıçradı mı sarı leke yapar, tabi ki yıkanması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Bs0LuT

quote:

Orijinalden alıntı: _ahtuner_

benim mesajı silmişin idrar icen admin seni ciş işme düellosuna davet ediyorum

Onun admin yetkisi yok, sadece direk forumu siler isterse.

belki forumu silcem diye beni admin yapar ha
  • test
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İkna olmadım önümde içmenizi istiyorum.

Ben deneme amaçlı içmiştim çok önceden. Tümü atık madde olduğundan dolayı böbreği gereksiz yere yormaktan başka bir işe yaramaz.

Kusura bakmayın ama .. neyse deneme amaçlıda olsa nasıl yaptınız anlam veremiyorum.

Tabu olarak gördüğünüz için size öyle geliyor.

Yara aldığınız zaman yaradan kanınızı emmiyor musunuz? Onun da yaklaşık %10'u idrar.

Yara alındığında yaranın tadına niye bakayım onu anlamadım
  • B d s m terk
  • İdrarın mikroplu olması zaten anormal bir durumdur örneğin idrar testine idrarda mikrop varmı diye baklır.
    Ayrıca arı sokan yerede işenmesi gerekir.
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenselniceleyici -- 2 Ağustos 2011; 0:55:02 >
  • piss katagorisi terk
  • pis olduğu gerçeğini değiştirmez
  • Hatta bosaldiktan sonra bi miktar isemek gerekio mikrop yok ama ure cok kandan atilmassa zehirlenerek oluruz kanda var die zararsiz sanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Citizen, şu forumda senden başka nefret ettiğim bir üye yok.

Nefret et et nereye kadar hacı, sevicen eninde sonunda. En iyisi barışık yaşamak. Bak bana, ben barışık yaşıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Citizen, şu forumda senden başka nefret ettiğim bir üye yok.

Nefret et et nereye kadar hacı, sevicen eninde sonunda. En iyisi barışık yaşamak. Bak bana, ben barışık yaşıyorum.

Nefret ağır kaçmış biraz aslında sevmiyorum desem daha doğru olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 2 Ağustos 2011; 1:05:11 >
  • Seni böbrek ameliyatlarına çok girmiş gibi gördüm.
  • Kanda idrar bulunmaz.
    Kanın pH değeri 7.4'tür. Yani baz. İdrarın pH değeri de 5-6 arasındadır. Yani asit.
    Ayrıca, idrar üre ve ürik asitten oluşur. Sen koy bakayım bunları kana ne oluyor.
    Yaraya işemek muhabbeti de asitle baz birbirine nötrlediği için çıkmıştır, bazı durumlarda işe yarar.
  • İdrarın yararları saymakla bitmez. Arı sokması durumunda, toprağa işenip ıslak toprak yaraya sürülünce sidik ile tepkimeye giren toprak şişliği önlüyor aynı zamanda dezenfektede ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J'aime le gâteau -- 2 Ağustos 2011; 1:11:05 >
  • Mikroplu değildir ama pistir, nasıl koktuğunu bilirsiniz sanırım.. Mikroplu değil diye tuvalet harici bir yere işememek gerekir..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.