Şimdi Ara

İdrar yokken varmış gibi hissetmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
13.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.. Üşüttüm mü bilmiyorum ama şu son 4-5 gündür idrarım olmadığı halde gitme ihtiyacı hissediyorum. Varmış gibi geliyor ama hiç birşey yok. Başına böyle birşey gelmiş olan var mı acaba? Olmadı doktora gidicem.

• taş düşürüyor olabilirsin.kum da düşürüyor olabilirsin çünkü banada oldu 3 ay önce öyle başlıyor zaten sonra sonra kanlı idrarlar 20 lik diş ağrısı şiddetinde penis ucunda idrardan sonra yanmalar.ve böbrek ağrısı sonra eğer taş kanaldaysa o tarafın ağrısı falan sonra penise geliyor taş şu an benim öyle mesela idrarım fışkırmıyor taş engellediği için çok yavaş ve yaka yaka geliyor.bakalım doktor bol su iç diyo ama olmadı ameliyatla aldıracam.
  • ayni olay banada oluyor. idrarim warken yapiyorum otobuste bi geliyo iniyorum bakiyorum cok az war bi daha biniyorum bes dakika sonra yine geliyor yine iniyorum. yaklasik uc defa oluyor ama idrarim yok halbuki
  • çok pis bir duygu
  • Bende usutur gibi olunca bazen 1 gunluk filan olur onemsemem. İdrar cok varmis gibi olur ama beklemeli ve az cikar boyle bir durum dedigim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.