Şimdi Ara

IDM 'de Download Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
66.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazı sitelerden dosya indirirken resimdeki hatayı alıyorum resimde '' bazı siteler aynı anda 2 dosya indirmeye izin vermiyor '' yazıyor ben bu uyarıyı aldığım an hiç download yapmıyordum

IDM 'de Download Hatası

• free kullanıcı olarak indirme yapıyorsanız aynı anda 2 tane dosya indirimezsiniz. çünkü çoğunlukla indirme sitelerinin bu tip kuralları vardır. bir tane dosya indirirseniz ikinci dosya için belli bir süre beklemeniz lazım. 15 dak., 1 saat veya 24 saat gibi sürelerde. tekrar indirmek için modeme restart atmanız lazım ki IP değişsin.
  • Aynı anda inen dosya yokki bilgisayarı açtım direk siteye girdim download için
  • kardeş ben diyim bazı sitelerden ıdm dosya indiremiyor bu yüzden.sana diyor tuş belirle indirmeye tıklayınca aynı anda o tuşa basılı tut ve ıdm ile indir.bu tuş ise ınsert ır ıdmde bişi indirirken sayı çıkıyor ya free kullanıcı isen sayı çıkınca bekle sayı bittikten sonra indir likli geliyor ona tıklamdan ınserte basılı tut ıdm indirme ekranı gelince indirmeyi başlat de ve indir ıdm ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soresger2121 -- 29 Mart 2009; 12:44:54 >
  • abicim bendede aynı sey oluoor Tuslan felan alakalı deil bu ben bu zamana kadar sürekli indirdigim sitelerde bile aynı hatayı verior ki tüm sitelerde öle youtubede bile flv formatına izin vermior tüm ayarlar yapılı ve free deil orjinall kendi adıma lisanslı bu sorunun çözümünü bilen varsa lütfen bildirsin..
  • yok mudur bunun bi çözümü arkadaşlar fizy'de oldu en son bu.
  • Ya bunun anlamı bir dosyayı indirmeyi çalışırken 2 dosya indirirmiş gibi görünüyorsunuz. Mesela tıklayınca tarayıcıyla indirme başlar onu link olarak İDM ye 2 tane şey indiriyorsunuz diye bir html indirir. Çözümü alt'a basılı tutarak tıklayıp İDM'siz indirin. Diğeri uzun iş. Not: Genelde ul.to sitesinde oluyor.
  • fırefox ta bu hatayı alanlar internet explorer la denesınler ben denedım bı sorun olmadı ındırıor suan .. bn ole cozdum.
  • Bende alıyorum bu hatayı. Hortlasın konu. Çözümü bulan vardır illakı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamilton_palace

yok mudur bunun bi çözümü arkadaşlar fizy'de oldu en son bu.

fizy den zaten indirmenize izin vermez o yüzden bu şekilde hata verir.diğer arkadaşlar,dosyayı indirirken siteyle bağlantı kuramazsa indiremiyor o nedenle bu hatayı veriyor.
  • wupload bu hatayı verıyor ne yapcaz S
  • bende wuploaddan idm ile 4-5 film indirdim bugün sonra bu hatayı vermeye başladı :S
  • bende bu hatayı alıyorum ve idm yi kapatiyorum normal tarayıcıyla indirim diye idm yi komple kapatiyorum indirirken idm gene basliyor ve gene aynı hata sırf bu yuzden idm yi kaldirdim
  • Sorun çözülememiş anlaşılan..

Hala merak eden varsa, indirme yapmak istediğiniz siteyi ; mesela

*.bitshare.com

olarak IDM > Seçenekler > Dosya Türleri tabını açarak "Otomatik indirmelerin başlatılmayacağı adreslerin listesi" bölümünün sonuna yapıştırabilirsiniz..

Bunu yaptığınızda artık o sitede IDM devreye girmeyecektir..
    Saygılar..
  • bende bu tur sitelerde aynı hatayı alıyorum. o yuzden bu tür download sitelerinden idm ile indirme yapmıyorum. tarayıcımın indirme yöneticisi ile indiriyorum. soruna kökten çözüm bulan varsa, yayınlarsa seviniriz
  • çok basit.. sırasıyla : İndirilenler > Seçenekler > Genel > Aşağıdaki Tarayıcılar İçin İndirmeleri Yakala > ve burda bütün tarayıcılar tikli olarak gözükür.. hangi tarayıcıdan idm'siz indirmek istiyorsanız o tarayıcının tikini kaldırın ve tamam'a tıklayın.. bu kadar.. dosyanızı idm'siz indirebilirsiniz...bizzat kendim buldum..
  • Merhaba Arkadaşlar.

Bu sorunu bende yaşıyordum ve gerçekten sinir bir durum.

Özellikle Wupload sitesinde yaşanıyor bu sorun.
    Lakin ben bir yolunu buldum ve paylaşmak istedim.

Şimdi wupload sitesinde idm ile indirmek istediğimiz dosyanın işlemlerini
    tamamladıktan sonra,20 saniye bekleme işlemi sonrasında
    download butonu çıkınca,direkt tıklamıyoruz.!
    sağ tık yapıyoruz ve İDM ile indir diyoruz bu kadar.!
    Bu şekilde oluyor,şahsımca denenmiştir.!
    kolay gelsin....
  • Arkadaşlar benimde nacizane bir sorum olacak.

yeri burası değil belki ama,daha yeni olduğumdan
    yönetici arkadaşlardan anlayış beklerim...

Şimdi kısaca bahsedeyim..ben youtube'dan 8 - 10 tane video indirdim.
    ve bu videoların her birini dvd olarak dönüştürdüm..

şimdi bu videoları dvd yapmak ve dvd playerde izlemek istiyorum..
    sorun şu..ben bu videoları nero ile boş dvd'ye yazdırmak istediğimde
    sadece birini kabul ediyor.! ismleri aynı olduğundan ötürü
    isim değiştirdiğim zamanda, dosyalar ölüyor..

nasıl ve ne şekilde yapabilirim,anlayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.!

şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardgein

Arkadaşlar benimde nacizane bir sorum olacak.

şimdiden teşekkürler...

arkadaşım birincisi isimleri aynı olamaz hiç bi insan evladı 2 dosyaya aynı ismi verim yanyana koyamaz nero meselesine gelince flv oalrak indirdiysen ondan olabilir nero nun her sürümü tanımıo express lerde zorlarsan açıo bazen ses gelio görüntü gelmio ayrı mesele.dosyaların isimlerini değiştirince neden ölüyor.belki şu hataya düşmüş olabilirsin uzantısını değiştirme.örneğin 1.flv video dosyasının ismini değiştirirken noktadan öncesini değiştir. 1.flv dosyasını diyelim 2 yaptın olmaz. 2.flv yapacan.yardımcı olabilmişimdir inşallah.sorun devam ederse uygun yere konu aç banda pm at konu linkini ver resimlerle sorununu detaylı halletmeye çalışırız

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinknc

quote:

Orijinalden alıntı: edwardgein

Arkadaşlar benimde nacizane bir sorum olacak.

şimdiden teşekkürler...

arkadaşım birincisi isimleri aynı olamaz hiç bi insan evladı 2 dosyaya aynı ismi verim yanyana koyamaz nero meselesine gelince flv oalrak indirdiysen ondan olabilir nero nun her sürümü tanımıo express lerde zorlarsan açıo bazen ses gelio görüntü gelmio ayrı mesele.dosyaların isimlerini değiştirince neden ölüyor.belki şu hataya düşmüş olabilirsin uzantısını değiştirme.örneğin 1.flv video dosyasının ismini değiştirirken noktadan öncesini değiştir. 1.flv dosyasını diyelim 2 yaptın olmaz. 2.flv yapacan.yardımcı olabilmişimdir inşallah.sorun devam ederse uygun yere konu aç banda pm at konu linkini ver resimlerle sorununu detaylı halletmeye çalışırız

en iyi çözüm total video converter ile videoları tek bir video dosyasına dönüştürmek dönüştürürken
    video formatını değiştirmek neronun enkode edeceği formatlar örneğin: .wmv , .avi kolay gelsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.