Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
52
Favori
96.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gündür kullanıyorum 20 kart falan düşürdüm.

Bunları cevher mi yapmalı yoksa 0,15 liradan satmalı mı?
  • Steam durumunuzu arkadaş listesinden çevrimdışı yapıp oyunları ok ile tek tek geçin bitene kadar. Idlemasterı kapatın. Steamde çevrimiçi olup idlemasterı açın. Birden fazla kartın aynı anda düştüğünü göreceksiniz :) Bazen işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar bu idle masterı görüp duruyorum sürekli, ben oyunları para verip almasını seviyorum, herşeyi hakkıyla yapmaya çalışıyorum ama bu uygulamayı kullanma konusunda çok kararsız kaldım, oyunlarda hile yapmadan farkı yok mu, yoksa kullanıp geçeyim mi, çok kararsız kaldım.
  • interior designer kullanıcısına yanıt
    sat
  • Engineertf kullanıcısına yanıt
    ne gibi mesela hocam.pm attım
  • Hepsi satıldı hocam .
  • arkadaşlar ben yeni bir steam hesabında denedim bunu program 15 saattir çalışıyor ama hiç kart düşmedi. yeni hesaplara market banı gibi kart düşmeme vs bir durum oluyor mu? olmuyorsa neden hiç kart düşmedi acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Arkadaşlar belli bir kart düşürme sayısı mı var? mesela sürekli açık olunca belli bir zaman sonra göstermiyor oyunları. Acaba belli bir oyundan belli bir sayı mı var ki?
  • Teşekkürler. Sayende steam hesabımın leveli 12 oldu. Ucuz olan kartlarla rozet yaptım biraz
  • Arkadaşlar bir Bundle sitesinden 1 Dolara 46 tane oyun aldım paket halinde. Oyunları Steam'e ekleyip açtım programı. 200'e yakın kard var gösteriyor. Oyunların hepsini aynı anda rolantiye alıyor şu anda. 2 saate biter, sonrasında da başlar sanırım toplamaya. Her halükarda 1 doları çıkarır.
  • En iyi verimi aldığımız ayarlar hangileri? Ayrıca VAC oyunlarını kolayca ekleyebileceğimiz bir yöntem var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bişey sormak istiyorum, stemdaki ücretsiz oyunlardan(key girmeye gerek olmayan ücretsiz ve steam koleksiyon kartı içeren oyunlar) kart düşürmek için ne yapmam lazım? yani oyunu kütüphaneye indirmeden eklemenin bi yolu varmı? böylece idle ile kart kasabilirim diye düşündüm. bu konuyu bana bi açıkalrsanız sevinirim. teşekkürler
  • Beyler Benimki Böyle Oluyor Bunun Sebebi Ney Biri Cevaplasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: NotingMan38

Beyler Benimki Böyle Oluyor Bunun Sebebi Ney Biri Cevaplasın

Kart düşürme hakkınız kalmamış artık. Benimde böyle oldu. Steam'i açıp yukarıdaki nickinize gelin Rozetleri açın orada gözüküyor.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam birşey sorucam benim kütüphanemde 14 tane oyun var ancak rozetlere gelince 6 tane oyun gösteriyor acaba bunun sebebini biliyormusunuz? bu sorun yüzünden kart kasamıyorum.Idle masterde sadece rozetlerdeki oyunlar var kütüphanedekiler yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efesusam

Merhaba hocam birşey sorucam benim kütüphanemde 14 tane oyun var ancak rozetlere gelince 6 tane oyun gösteriyor acaba bunun sebebini biliyormusunuz? bu sorun yüzünden kart kasamıyorum.Idle masterde sadece rozetlerdeki oyunlar var kütüphanedekiler yok.

Hepsinde Steam Kart Koleksiyonu özelliği yoktur ondan gözükmüyordur.

Ücretsiz Steam oyunları dağıtan sitelere bakın oralardan oyun alın onlarda kart koleksiyonu oluyor. 10-20 oyun birikince yine IdleMaster'ı açın kart kasın. Ben öyle yapıyorum.
  • Kartı düşürüp sattıktan sonra aynı kartı tekrar düşürebiliyor mu?

• ArchiSteamFarm da otomatik trade kabul ve birebir card değiştirme sistemi varmış bot olarak onun nasıl açıldığını ve ayarını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netvamp -- 12 Mayıs 2017; 19:36:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Towa

Arkadaşlar bir Bundle sitesinden 1 Dolara 46 tane oyun aldım paket halinde. Oyunları Steam'e ekleyip açtım programı. 200'e yakın kard var gösteriyor. Oyunların hepsini aynı anda rolantiye alıyor şu anda. 2 saate biter, sonrasında da başlar sanırım toplamaya. Her halükarda 1 doları çıkarır.

Hocam 1$ 46 oyun linkini atar mısınız? Ben bugün humble starstan 5$ a 46 oyun aldımda.

• Towa kullanıcısına yanıt
    hocam banada gönderebilir misin 1 dolara bu oyun paketini. bende almak istiyorum, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.