Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
52
Favori
96.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam cevap için teşekkürler. bu program ile bende yaklaşık 1500+ kart düşürdüm. ama diğer hesabımda 3 saat olmadan düşmüyor.ama benim kendi hesabımda çoğu zaman 1-1,5 saatte düşüyor :)
  • Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım da en kısa 2.1 saatte tamamlanmış bende hocam son düşürdüklerim. Hesabım 9 yıllık, 76 levelda. Bilmiyorum belki bunlarla ilgisi vardır. Başka hesabım olmadığı için kontrol edemedim.

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın
  • hesapla alâkalı olabilir.benimde 4.2 sene olmuş.101 levelim.
    son oynadıklarımdan ;

Bazılarının başında durmadığım için fazladan ; bazılarını da oynamaya daldığımdan dolayı 3-4 saati bulsa da çoğunu max. 2 saatte alıyorum :)

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alti9Otuz5 -- 27 Eylül 2018; 22:26:49 >
  • Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtmal steam level ile ilgili o zaman. Bende pek başında durmuyorum, hatta unutuyorum bazen falan. :) Neyse kış indirimlerinde 100 level olabilirim belki bende. :)
  • eskisi gibi artık kolay ve kârlı değil ama arada bir rozet işlerim.diğer hesabı da 42 level yapabildim :)
  • program öldü mü ?
  • Flight Of Icarus F kullanıcısına yanıt
    idle master extended v1.3 olarak şuanda çalışıyor. 450 kart birikmiş, sıkıntıdan düşüreyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

idle master extended v1.3 olarak şuanda çalışıyor. 450 kart birikmiş, sıkıntıdan düşüreyim dedim.
    Link alabilir miyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barbod B kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki gibidir.
    https://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases
  • beyler kartı düşürüp paraya dönüştürmek mi daha mantıklı yoksa kartlarla lvlmi atlatıyoruz ben tam bilmiyorum
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkmış ve hit oyunlar ise kartlarını satmak mantıklı. 50 kuruş - 1.5 TL arası gidenler var. Kart sayısı az ve ucuz ise rozetleri hazırlayıp yaz/kış indirimlerinde rozetleri işlemek daha mantıklı. Rozet işleyince verilen mystery kartları satarak azda olsa kazanç sağlayabilirsiniz. Tabii yanında gelen ifade ve arka planlarda cabası.
  • quote:

Yeni çıkmış ve hit oyunlar ise kartlarını satmak mantıklı. 50 kuruş - 1.5 TL arası gidenler var. Kart sayısı az ve ucuz ise rozetleri hazırlayıp yaz/kış indirimlerinde rozetleri işlemek daha mantıklı. Rozet işleyince verilen mystery kartları satarak azda olsa kazanç sağlayabilirsiniz. Tabii yanında gelen ifade ve arka planlarda cabası.
    hmm 50 kuruşun altını saklayam gerisini satam diyorsunuz da bana önceden çıkmış baya var hepsi 50 kuruşun altında nedense
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    O biraz psikolojik aslında. 20 kuruş altı olanları satabilirsin. İçin nasıl rahat ediyorsa. Veya dediğim gibi rozet işlemek için setlerini ayarlayabilirsin.

Tek tek satmaya uğraşmamak için Chrome üzerinde Steam Inventory Helper eklentisi var. Toplu olarak 1 kuruş altında veya o anki fiyatına satmak mümkün.
  • quote:

O biraz psikolojik aslında. 20 kuruş altı olanları satabilirsin. İçin nasıl rahat ediyorsa. Veya dediğim gibi rozet işlemek için setlerini ayarlayabilirsin.

Tek tek satmaya uğraşmamak için Chrome üzerinde Steam Inventory Helper eklentisi var. Toplu olarak 1 kuruş altında veya o anki fiyatına satmak mümkün.
    aa bende tek tek giriyordum sağolasın hocam yardımın için
  • hangi program kullanılıyor şuan
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137807217
  • archisteamfarm ile idle arasında kart düşürme hız farkı var mı
  • Albinoluzenci A kullanıcısına yanıt
    ASF kullanmadım fakat Idlemaster'daki bug sayesinde kartları hızlı düşürebiliyorsunuz. Oyunları aynı anda 2-3 saat oynama süresi yapıyor program, ardından oyun geç oyun geç şeklinde basınca hızlıca düşürüyor kartları. Dh üyelerinden eski yönetici Xanthin'in yaptığı video biraz eski ama işleyişi anlatıyor.

• 500 kartı düşürdüm hocam gerek kalmadı 3-4 günde bitti teşekkürler yine de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albinoluzenci A kullanıcısına yanıt
    2-3 saat oynama süresi tamamlanınca 1-2 saatte bütün kartları düşürmüş oluyorsunuz. Arada takılıyor ama geçen 400 kartı 1.5 saatte tamamladım.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.