Şimdi Ara

İdefix'te bugüne özel kargo ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

Tuh ya kitap lazim 11 lira :/

Kacirdik kotu oldu simdi sehirdeki esnafa 15-20 bayiliriz

Kitapyurdu'na bakabilirsiniz, on lira üzerine kargo bir lira; otuz lira üzerine de ücretsiz. Kitap fiyatları ise özel indirimleri saymazsak çoğunlukla İdefix ile aynı ve edu.tr ile biten bir e-posta adresine sahipseniz çoğu kitabı %10 indirimli olarak alabiliyorsunuz. Ben Kitapyurdu'nu İdefix'e ve dolayısıyla Dr'a tercih ediyorum, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 20 Ekim 2016; 11:47:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Kitapyurdu'na bakabilirsiniz, on lira üzerine kargo bir lira; otuz lira üzerine de ücretsiz. Kitap fiyatları ise özel indirimleri saymazsak çoğunlukla İdefix ile aynı ve edu.tr ile biten bir e-posta adresine sahipseniz çoğu kitabı %10 indirimli olarak alabiliyorsunuz. Ben Kitapyurdu'nu İdefix'e ve dolayısıyla Dr'a tercih ediyorum, tavsiye ederim.

Edu.tr kampanyası devam etmiyor diye biliyorum ama

• ayın 6 sında verdiğim 9 parça kitap 1 parça 6 gün sonra, 4 parça ise 14 gün sonra kargoya verildi. Hala kargoya verilmeyenler var. Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız.

iyi düşünün derim.
  • Bu arada D&R, İdefix'i ne ara almış yahu? Site bile birebir aynı olmuş. Belki biliyorsunuzdur ben yeni öğrendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

quote:

Şimdi tekrar baktım da sanırım bitmiş, en azından baktığım kitaplarda yoktu; tesadüf olabilir ama pek sanmıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

quote:

Şimdi tekrar baktım da sanırım bitmiş, en azından baktığım kitaplarda yoktu; tesadüf olabilir ama pek sanmıyorum.

Sanırım yoğun talep oldu erken bitirdiler. Yoksa bayağı kitap aldım o şekilde.

• Bu kampanyadan yararlanalım dedik. Nasıl bir kuyuya düştük bilemiyorum. İnternette ne kadar çok geç teslimat şikayeti varmış. Ben de 2 gündür bekliyorum hala tedarik edilemedi yazıyor. Sanki elinde olan kitabı satmıyorlar. Amazondan sipariş versem şimdiye yarı yola gelmişti. Aman bir daha bulaşmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Bu kampanyadan yararlanalım dedik. Nasıl bir kuyuya düştük bilemiyorum. İnternette ne kadar çok geç teslimat şikayeti varmış. Ben de 2 gündür bekliyorum hala tedarik edilemedi yazıyor. Sanki elinde olan kitabı satmıyorlar. Amazondan sipariş versem şimdiye yarı yola gelmişti. Aman bir daha bulaşmam.

Maalesef kitap satan firmaların çoğunluğu böyle, ellerinde olmayan kitabı stokta gibi gösteriyorlar bekleki gelsin. Bende kitapsec'ten 15'inde kitap aldım 7 tane bu 6. gün hala kargoya verilmemişti, aradım iki tane kitabı temin edememişler arkadaş o zaman niye stokta gösteriyorsun ürünü....
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

ayın 6 sında verdiğim 9 parça kitap 1 parça 6 gün sonra, 4 parça ise 14 gün sonra kargoya verildi. Hala kargoya verilmeyenler var. Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız.

iyi düşünün derim.

Bende bugun ogrendim mh lerine ulasmanin imkandiz oldugunu. Lanet olsun siparisi iptal ettim yeni siparisi babilden cok daha uyguna verdim.

KESINLIKLE BIR DAHA BULASMAM BU MALLARA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.