Şimdi Ara

Ideapad Gaming 3-15IMH05 Laptop Almayı Düşünenlere(7-8k Bütçeliler için.) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
8
Favori
27.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ec jok

Laptopda birkaç kez donma oldu mouse hareket ettirebiliyorum ama hiçbir şeye tıklayamıyorum mecburen kapatıp açıyorum bunu başka yaşayan var mı
    Bir de şarjı için çok iyi değil denmiş ama bende pil tasarrufu modunda %100 den %15 e 7 saat filan dayanıyor bence gayet iyi

Vallahi ne mutlu size, ben full parlaklıkta mousela maksimum 1:30 saat alabildim.Tasarruf modunda, düşük parlaklıkla denemedim.Belirttim bunu zaten yazımda.

• Çıkmıyor hocam, ürüne zarar vermedikçe açarken sorun olmuyor diye lenovo teknik servisten bilgi aldım ve lenovo resmi sayfasından okudum.

• Ec jok E kullanıcısına yanıt
    1080p ayarlarda film izlerken iki bucuk saat dayandi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Magister Equitum kullanıcısına yanıt

Ya uğraştırıyorum ama o sayfada ben bulamadım link atabilir misin acaba eğer hatırlıyorsan yerini

• quote:

Orijinalden alıntı: borasonmez1

Ya uğraştırıyorum ama o sayfada ben bulamadım link atabilir misin acaba eğer hatırlıyorsan yerini

lenovo destek sistemi var ordan garanti koşullarında yazıyordu, bulamazsanız lenovo destek wp veya nosuna ulaşabilirsiniz.

• i7 16 gb 512 ssd 1650 ti li modeli bir arkadaşa aldık ben kurdum, hepsiburada ya yorum yazan alıcı kapağı kaldırınca açılıyor diye dezavantaj yazmış.. microsoft mağaza dan lenovo vantage ı kurmuş anlaşılan ama ayarlarına dikkat etmemiş..

kapak kaldırıldığında pc nin ön yükleme yapması veya yapmaması(düğme ile açılması) ayarlanıyor..

inşallah burayı okur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 13 Ekim 2020; 23:19:12 >
  • mdmrx M kullanıcısına yanıt

Ayarı bakmamıştım ama o özellik benim çok hoşuma gitti :D İnsan bunu neden dezavantaj olarak görür ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arkadaşım aldı geçenlerde bu pc'yi.Assassin's Creed Origins indirmiş ve kasmadan dolayı oynayamıyorum diyor.

Sizce normal mi neden olur sizce? Bi ayarı filan yapmayı mı unuttu ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Arkadaşlar arkadaşım aldı geçenlerde bu pc'yi.Assassin's Creed Origins indirmiş ve kasmadan dolayı oynayamıyorum diyor.

Hocam ultra da düşük fps alır tamam ama high medium ayarlarda oynayabilmeli. Kaç fps alıyormuş oynarken?

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarları düşürmesine rağmen kasmadan dolayı oynayamıyormuş sonra da oyundan atıyormuş.Ben de anlamadım oynatması lazım aslında orta ayarlarda.

• Arkadaşlar merhabalar ben bu laptopu ekran parlaklığı %50 ve güç tasarrufu modunda kullandım hic oyun oynamadım sadece chrome'da gezindim ama %100 den %30 a 2 saatte iniverdi 7 saat 4 saat kullananlar var daha ne yapmalıyım ki uzasın :/

• bilgisayar acılırken 5 6 saniye siyah ekran cıkıyor sol üstte checking media yazıyor aldığımdan beri dikkatimi çekti bu başka kimsede oluyo mu acaba bir de klavye tutukluk yapıyor bende basmıyor belirli tuşlara bazen de çift basıyor yaşayan var mı veya bi yol gösterecek

• Ilk sorun kurulumdan kaynakli olabilir. Up

• Arkadaşlar herkes oyunlarda fazla ısındığından bahsetmişte peki normal kullanımda word, excel youtube vs. ya da autocad tarzı programlarda yine hissedilecek kadar ısınma oluyor mu ve fan sesi ne düzeyde oluyor? Bilgi verebilir misiniz lütfen

• temhemrime kullanıcısına yanıt

Ekran kartı kullanılmıyor gibime geldi. Nvidia driverlerini güncelleyin, geforca experienceyi indirin ordan da oyun hakkında ayarlara bakarsınız. Bir de biliyorsanız afterburner indirin hangi donanım ne düzeyde çalışıyor ona bakın.

• Enes-_- E kullanıcısına yanıt
    Nvidia ekran kartı kullanılıyor hocam.Driverler filan da güncel.Geforce experience'yi indirip deneyeceğiz bir de.

• Arkadaşlar be bu laptobu aldım, bugün cs go yükledim, grafik ayarları en yüksekte oynamak istedim anlık donmalar oluyor, oyun oynanmıyor. Var mı bunun bir çözümü, lenova vantage programını yükleyip bütün driverları güncellemiştim.

• Büyük ihtimalle işlemciye entegre olan grafik kartını kullanıyodur cs -go, 1650Ti olanla giriş yapmanız lazım.Girişte sağ tıklayıp, nvidia üzerinden veya oyun ayarlarından değiştirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Arkadaşlar arkadaşım aldı geçenlerde bu pc'yi.Assassin's Creed Origins indirmiş ve kasmadan dolayı oynayamıyorum diyor.

Büyük ihtimalle yukarıdakiyle aynı sorun, 1650Ti ekran kartını görmüyordur bilgisayar.Aynı oyunu ben de oynuyorum yüksek ayarlarda o tarz bir sorunum yok.

• Magister Equitum kullanıcısına yanıt

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Nvidia experince'ı yükleyip oyunları oradan açtım ve sorun kalmadı.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.