Şimdi Ara

İDEAL GPU SICAKLIĞI NE KADAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu değerler normal mi ?GPU-z doğru ölçüm yapıyor mu? İdeal değerler nelerdir?Oyun felan oynayan biri değilim.3-4 saattir açık bilgisayarım Autocad ,Solidworks,film,chrome vs. takılıyorum.Metal kasa notebookum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MooHyul -- 24 Mart 2017; 23:55:21 >

• Ben şahsen 65'i geçirmem, fanı da kendim ayarlarım. Ama genel kanı 80 dereceye kadar normal olduğu yönünde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 in altındaysa hep altında kalsın.

65 in üstündeyse çok aşağı inmesin.

65 i attım, bir kritik sıcaklık var, o sıcaklığın etrafında çok dolanmamak gerek, ısınma soğuma döngüsü daha zararlı oluyor.

Çok ısınıp soğuyacağına hep sıcak veya hep soğuk kalsın ama soğuk en iyi durum tabi.
  • degerlerin gayet normal, resimde bostaki sicakligi görünüyor, biraz oyun oynada bakalim kac dereceye kadar cikiyor. bosta gtx 770 ile 33-35 derece arasi deger görüyorum, nette takiliyorum pdf okuyorum, müzik youtube vs..

ideal derken, ne kadar soguk o kadar iyi... max i sorarsan ekrankartina göre degisir. ortamala konusacak olursak 80 dereceye kadar problem yok. bazi kartlara 90 da da bisey olmuyor.

gpu bench yapta degerleri buraya koy ona göre bakalim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.