Şimdi Ara

İdeal Eş Anlayışı Değişti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Haci sabahtan aksama kadar aylarca ayni konuları tartisip nasıl kafayı yemiyorsunuz

• ben erkeğim 30 yaşındayım, ben evlenmem ama zengin kadın gelirse düşünebilirim. evleneceğim kadın bana birşey katmalı buda parayla oluyo

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Doğru! Ama unutulan birşey var. Özellikle bu dönemde paran varsa da risk alıyorsun. Eskiden evet zenginler bir kadın bulup mutlu mesut yada ortalama birini seçip yani sana uyan bir hayat yaşıyordu. Şimdi oda değişti. İnsanlar her olumsuz ve mutsuz bir hareketinden yada kendisini tatmin edemeyince acısını senden çıkarıyor. Kötülüğe başvuruyor. Yani bir gün biriyle kanka olduğun kişi ile yarın düşman oluyorsun. Bu çok garibime gidiyor. İnsanlar artık gemileri yakıyor. Yani hele akıllı,güçlü,donanımlı biri değilsen yada çevrende güvenilir arkana yaslayabileceğin insanlar yoksa zenginlik de başa beladır. Hele de sonradan zengin olup sıkıntı yaşayan,bunalıma girenlerde mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducatine -- 7 Ekim 2021; 21:40:14 >
  • Ducatine kullanıcısına yanıt

işte o yüzden güçlü olacan canını sıkandan maddi manevi sorun yaşamadan ayrılabilecen

• bu kafayı yememiş halim mi omg

• Eş adayı bulundu konum iskandinavya mutluluklar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NÖE?

• bu işlerin ya da yozlaşmanın sadece bizim toplumumuzda olduğunu düşünmüyorum. kitlesel bir psikolojik yönlendirme olduğunu düşünüyorum.

sosyal medya,görsel medya filmler diziler hatta çizgi filmler ile bu işler yürütülüyor diye düşünüyorum.

• "zengin koca bulmak"

şu eylemin bu kadar çok dillendirilmesini ve normale indirgenmesini gerçekten çok talihsiz buluyorum.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Kapitalizm bir toplumda yayildikca bunlar olağandır kadınlar dogalari geregi bir erkegin kanatlari altina girmek isterler isin kötü yani bu durtuyu artik parası olana yoneltmeleri

İnsallah komonist devrim olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su yazdiklarim o kadar dogru ki kendime saygi duydum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PAİMN

• evet cidden güzel yazmışsın pain abi katılıyorum. bi de topluma uyum sağlayamamamızın sebebi sağlayamadığımızdan değil istemediğimizden, iğrenç çünkü evet. anlayışlı tavır içerisinde olduğunda bunun amacı ne diye bakıyorlar şu an. psikopat mı acaba diye bakıyorlar. halbu ki anlayışlısın sadece. ama algılayamıyorlar. çünkü adamlığın umursamaz tavırlarda saklı olduğu kodlanmış bir şekilde yeni nesillere nasıl olduysa. zaman ötesi bi yozlaşmışlık seviyesi var

• Drummer07 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle

Gelecekte bundan bin beter olur herhalde sokakta acından ölenler de olur toplu sex yapanlar da

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.