Şimdi Ara

İddiaya göre Sony, PS5'in tedarik sorunu sebebiyle PS4 üretimini arttırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hakan Burcu KDFSM Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 32
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (3 mesaj) harslan76 (3 mesaj) ByScarface1905 (3 mesaj) shalashaska (2 mesaj) Limos7 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (1 mesaj) (5 mesaj) (1 mesaj) (8 mesaj) (10 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> İddiaya göre Sony, PS5'in tedarik sorunu sebebiyle PS4 üretimini arttırdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7152 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bildiğiniz üzere yeni nesil konsollar çıkışını yaptı ancak ne yazık ki tüm dünyada bir stok sorunu bulunuyor. Özellikle PlayStation 5'i bulmanın zor olduğunu söylemek gerek. Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberler de bir hayli enteresan.

Sony PS4 Üretimine Devam Edecek

Bloomberg'de çıkan haberlere göre Sony, PlayStation 5'te yaşanan tedarik sonucu sebebiyle oyuncuların PlayStation ekosisteminden uzaklaşmaması için PlayStation 4 üretimine devam edecek. Üretime devam etmesinin yanı sıra ilk planlanan PlayStation 4 üretim sayısının da arttırılması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.HBO Max adım adım Türkiye'ye geliyor: Türkiye Genel Müdürü belli oldu

Bildiğiniz üzere bu sorunun başlıca sebepleri Covid-19'un sebep olduğu çip sıkıntısı ve yoğun istek. Bu sorunların ne zaman çözüleceğine dair de hiçbir markadan net bir cevap gelmiyor. Ancak bu şekilde devam ettiği sürece PlayStation özel oyunları, PS5'in yanında PS4'e gelmeye de devam edecektir.

Kaynak:
    https://www.ign.com/articles/ps5-shortage-has-reportedly-led-sony-to-make-more-ps4s-than-initially-planned

• Madem PS5 yok PS4 alana kadar gider Series S alırım hem daha yeni grafik mimarisi hem de game pass sitemi var daha mantıklı bir seçim olacaktır. PS4 gibi bir konsol alıp ayrıca oyunlara para vermek akla yatkın değil.
    Hahhaha hayatımda ilk defa playstation 5 i satıp Xbox series x e geçtiğim için çok mutluyum. Millet satarken 12bin 13bin yazıyor ve hala bunlara gülenler var stok gelecek falan diye 🤣🤣🤣🤣🤣

9 yıllık cihazı 4500-5000 tl aralığında satacaklar bir de.. 

9.0 firmware sürümlü kırık cihazı olanlar yaşadı mesela adamların önünde kocaman bir kütüphane mevcut.

Series s alin 1080p de keyfinize bakin hem yari fiyatindan da ucuz hem game pass var game pass ucuz 3 senelik uyelik alin bakin keyfinize ps4 sattim xbox one x aldim cebime de 600 lira para kaldi oyun kutuphanesi grafik iyilestirmesi ve fps artislari cabasi..
    Ulan şaka gibi. Hiç bir yerde ps5 yok, 1 yılı geçti çıkalı. Ne halt yemeye çıkarttınız bu konsolu madem.
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj
    Çünkü Ps4 ün ham maddesi ateş,su,toprak... diğeri neydi ?
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Ömer Çip
    |
    |
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj
    olm biz ürün bekliyoruz yapmayın şöyle haberler delirttiniz bizi zaten 😨
    |
    |
  • Yüzbaşı
    674 Mesaj
    Madem PS5 yok PS4 alana kadar gider Series S alırım hem daha yeni grafik mimarisi hem de game pass sitemi var daha mantıklı bir seçim olacaktır. PS4 gibi bir konsol alıp ayrıca oyunlara para vermek akla yatkın değil.
  • Binbaşı
    1851 Mesaj
    Şaka gibi millet ps5 alma derdinde hala Ps4 üretiyorlar apk gibi Sony kendi ayağına sıkıyor surekli
    |
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Hahhaha hayatımda ilk defa playstation 5 i satıp Xbox series x e geçtiğim için çok mutluyum. Millet satarken 12bin 13bin yazıyor ve hala bunlara gülenler var stok gelecek falan diye 🤣🤣🤣🤣🤣
  • Teğmen
    197 Mesaj

Playstation 5 ana maddesi tahta hocam 🤣🤣🤣🤣🤣
    shalashaska kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj
    Anlaşıldı, yeni nesil oyun oynamak bize haram ansını satam.

1,5 sene oldu hala yeni nesil diyen oyun yok. Horizon da çöp oldu zaten son videodan belli. Direkt önceki oyunun grafik seviyesi ps4 çok sırıtmasın diye.

Ps4'ü yukarıda dedikleri gibi tahtadan imal ediyor sanki de onu üretmesi daha kolay
    |
    |
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj

Bravo tahta 👍👍👍
    |
    |
    ByScarface1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2498 Mesaj

9 yıllık cihazı 4500-5000 tl aralığında satacaklar bir de.. 

9.0 firmware sürümlü kırık cihazı olanlar yaşadı mesela adamların önünde kocaman bir kütüphane mevcut.

• Yarbay
    3203 Mesaj
    Yazık ya yeni nesil çıkalı 1 yıl oldu adamlar 2 adım geri gitti 😂
    |
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Avro 9.6 ken iyiki almisim ps5 digital bu arada sıfır kapalı kutu cd var satılık
  • Yarbay
    2749 Mesaj
    Series s alin 1080p de keyfinize bakin hem yari fiyatindan da ucuz hem game pass var game pass ucuz 3 senelik uyelik alin bakin keyfinize ps4 sattim xbox one x aldim cebime de 600 lira para kaldi oyun kutuphanesi grafik iyilestirmesi ve fps artislari cabasi..
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj

Özelden yazsana
    |
    |
    harslan76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj

Nerden yaziliyorki )
    |
    |
    Limos7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Ne kadara satıyorsun
    |
    |
    harslan76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Hocam 05072655476
    |
    |
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj
    9.0 ın kırılması ile playstation 4 satışları artacak biliyorlar. Üretim maliyeti kısmen daha ucuz olan ps4 ün üretimine yönelmeleri çok doğru. Zaten yeni çıkan oyunlar ps4 içinde çıkmaya devam ediyor bir süre de devam edecek.
    |
    |
  • Yarbay
    2806 Mesaj

Cihaza bi ara 8tb ssd takmayı bile düşündüm çok iyi her oyun beleş
    |
    |
    Crimson Red kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,383
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.