Şimdi Ara

İddia: Türkiye, Karadeniz'de doğalgaz buldu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
1
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İktidarın klasik yalanları müjedeli habermiş bilmem ne, eğitimsiz kesimi kandırma tiyatrosu geçiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 20 Ağustos 2020; 10:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Ülken diyorum adam ona bile kızıyor arkadaş ne diyeyimki ben buna şimdi? Bunların bu her şeye itiraz etmesini görünce şu video aklıma geliyor gülüyorum hep.

Hahahaha "bana adam diyemezsin." Adamlar neye itiraz edeceğini şaşırmışlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 20 Ağustos 2020; 11:32:7 >
  • Eğer bu keşiften dolayı elimize maddi kaynak geçecekse bu para ile,

Engelli maaşı,

Evde bakım maaşı,

65 yaş aylığı,

Dul aylığı,

Düşük emekli maaşları

asgari ücret

arttırılsın.

Ayrıca bu para konut sahibi olmayanları konut sahibi yapmak için harcanmalı. Ayrıca bu para ile gıdadaki kdv kaldırılmalı,

velhasıl bu bulunduğu iddia edilen kaynaktan gelecek paralar sosyal adalet projelerinde kullanılmalı.

Kesinlikle bu kaynak, arabadan, elektrik elektronik eşyadan alınan ötv'nin kaldırılmasına harcanmamalı, çünkü adı üstünde bunlar özel tüketim ve ülke çok gelişmedikce bu vergiler devam etmeli.

• 2017 de petrol adeta fışkırıyormuş, ama fiyatlar ne hikmetse dünyada düşüyor, bizde artıyor, çok ilginç, buldukça daha çok zam gelmesin?

DHTUBE=

• Bu haber gerçekse ülkenin en az % 25 kadarı gerçekten üzülecektir. Böyle bir ülke burası.

• por favor kullanıcısına yanıt

Yoktur diyemem ama dediğin kadar da yoktur. Çıktı tüh diyen gerizekalıları bir kenara bırakırsak! Buruk sevinç yaşayacakların diyelim gerekçesi şudur: çıkan doğalgaz, halka yaramayacak diye üzülür. Çıkan doğalgazdan yine Ahmet meh6met nemalanacaktır diye üzülür. Çıkan doğalgaz iç ihtiyacın tamamını bile karşılasa bunun ekonomik yansımaları malesef milletin cebine yansımaz diye üzülür. 38 yaşındayım ömrümün yarısı bu hükümetle geçti, ama ne bunda ne öncekilerde, zamlanan, ateş pahası olan hiçbir şeyin yeniden ucuzladığını görmedim! Göreceğimi, göreceğimizi de sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    1997 yapımı Wag the Dog diye bir film var. Tavsiye ederim.

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    İşler nasıl düzelecekmiş anlatır mısın lütfen?

• DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt

Yap işlet devret mi yani ?

• birilerini peşkeş cekip şu kadar gaz cıkmazsa parasını biz verecez olur

• TOGG aracını fabrika çıkışlı LPG li isteriz o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Siz muhaliflerde bu zeka oldukça sizden hiçbi halt olmaz. AKP daha çook iktidar olur. He kazara bu zekayla iktidarı alırsanız ülke düz 99-2000’e geri döner hızla.

Ne bekliyorsunuz misal 5 milyar dolar çıksa 5 milyar 80 milyona eşit dağıtılıp hesaplarına mı yatırılacak  

Bir enerji bulunduğunda çıkaran şirket kâr eder. İhracatla dolar kazanır. Türkiye’ye dolar girer. Döviz ülkedeki piyasada karşılığını bulunca düşmeye başlar. Cebindeki 100 lira alım gücünün artışıyla 120-130 olur.

İşte ülkede satışı yapılacak doğal kaynaklar bulmanın faydası budur.

Yıl 2020 ben Türk soluna ülkede doğalgaz ve petrol bulmanın neden iyi bir şey olduğunu anlatıyorum  

Çıkan paradan kendine düşen payı banka hesabında görmeyi falan bekliyordu herhalde. Ülkede doğalgaz çıkıyor, çıkaramazsınız, bize fayda etmez, yapamazsınız, aman ne iyi haber.

Mutlu olması yasaklanmış lanetli bir topluluk gibisiniz.

Alıntıları Göster

23 yaşındaki Karasakal'ı okuyan foruma gelip artislik yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: armyoflovers

Yoktur diyemem ama dediğin kadar da yoktur. Çıktı tüh diyen gerizekalıları bir kenara bırakırsak! Buruk sevinç yaşayacakların diyelim gerekçesi şudur: çıkan doğalgaz, halka yaramayacak diye üzülür. Çıkan doğalgazdan yine Ahmet meh6met nemalanacaktır diye üzülür. Çıkan doğalgaz iç ihtiyacın tamamını bile karşılasa bunun ekonomik yansımaları malesef milletin cebine yansımaz diye üzülür. 38 yaşındayım ömrümün yarısı bu hükümetle geçti, ama ne bunda ne öncekilerde, zamlanan, ateş pahası olan hiçbir şeyin yeniden ucuzladığını görmedim! Göreceğimi, göreceğimizi de sanmıyorum.

Sağlam kaynaktan sordum Dogalgaz ve petrol her ikiside bulunmuş. Ülkeye hayırlı olur inş.

• Amerika ingiltere almanya şimdi babayı yedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem.kolu kullanıcısına yanıt

Valla, yerli uçak vardı, yerli helikopter vardı vardı vardı vardı. Yalancı çoban gibi oldular artık. O yüzden inanasım gelmiyor artık. İnşallah çıkar inşallah bu ülkenin vatandaşının cebine girer, mutfaklarına girer. İNŞAALLAH

• Reis boş konuşmaz, vardır bildiği.
    Yarın ola hayrola

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Eğer bu keşiften dolayı elimize maddi kaynak geçecekse bu para ile,

Engelli maaşı,

Evde bakım maaşı,

65 yaş aylığı,

Dul aylığı,

Düşük emekli maaşları

asgari ücret

arttırılsın.

Ayrıca bu para konut sahibi olmayanları konut sahibi yapmak için harcanmalı. Ayrıca bu para ile gıdadaki kdv kaldırılmalı,

velhasıl bu bulunduğu iddia edilen kaynaktan gelecek paralar sosyal adalet projelerinde kullanılmalı.

Kesinlikle bu kaynak, arabadan, elektrik elektronik eşyadan alınan ötv'nin kaldırılmasına harcanmamalı, çünkü adı üstünde bunlar özel tüketim ve ülke çok gelişmedikce bu vergiler devam etmeli.

Gıdadan bile ötv alan ülkeden vergi indirimi beklemek .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bloomberg bulundu diyor ama karadenizde bulunduğundan Rusya bizi tokat manyağı yapıp el koyabilir gaza

• Yorumları okuyorum da bazılarında birbirinden leş ithamlar birbirinden toksik yaftalar yer alıyor. "Halkın cebine yansımayacak" diyen adamı neredeyse vatan haini ilan etmiş bu gereksiz tipler. Bir de üst perdeden konuşuyor. Sanane olm adam fikrini yazıp geçiyor buna bile tahammülünüz kalmamış. Adam yıllardır gördüğü bir gerçeği dile getirmiş bu bile birilerine batmış. Biriniz de demiyor insanlar neden bu kadar umutsuz, biriniz de düşünmüyor neden bu kadar negatif diye. Ama yafta hazır: "vatan haini". Siz buna sebep olanları değil de böyle düşünenleri yaftalayın tabi. Blokla blokla bitmediniz. İşin kötüsü bloklayınca da leş propaganda mesajlarınız görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Ağustos 2020; 18:26:59 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.