Şimdi Ara

İddia: Türkiye, Karadeniz'de doğalgaz buldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
1
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani şu düzenli olarak bulduğumuz ama sanki ilk defa bulunmuş gibi haberi yapılıp da hiçbir sonucunu göremediğimiz doğal gaz mı?

• Adam zamlar Geliyor diyor Daha büyük müjde olabilirmi !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni doğalgaz zamları geliyor yani

• Rezerv belirleme çalışmalar devam ediyor o zaman.

• Hastayım bu foruma. Siyaset uzmanı, ekonomi uzmanı, iç işleri, dış işleri uzmanları, sağlık uzmanları hepsi burda. Ver bunlara ülkeyi dünya lideri oluruz 😂

• İnşallah sandık görevlisi filan yazmazlar...

• Peki bizim doğalgaz faturamıza yansıyacak mı önemli olan soru bu bence. Tüm dünyada doğalgaz fiyatları düşerken bizde katlanıyordu çünkü. Sadece dolar kuruna bağlı olmayan bir yükselmeden bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labtek38 -- 19 Ağustos 2020; 19:5:9 >
  • At yalanı ........... inananı :))

• Oralar Yunanistan'ın da karasuları değil mi?  

• Satılacak yeni "umut rezervi" keşfetmişlerdir.
    Bor'dan deterjan, el dezenfektanı yapınca Bor muhabbeti etkisi yitirdi.

• Forumun büyük çoğunluğu çok üzelecek, haber doğru. Reis allahın izniyle 2023 de başkan olacak.

• Ak parti iktidarında yapılan her olumlu birşey şu iktidar hayali kuran şahısları rahatsız etmiştir bende diyorumki
    çıldırın ulan

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt

evime erzak alırken rahat olacaksam üstüme başıma bir şey alırken 5 kez düşünmeyeceksem araba alırken 5 sene değilde 2 sene borçlanacaksam kazandığım TL dolar karşısında ezilmeyecekse benim için baştaki ismin ne önemi var ki ? Tahin Pekmez bile olabilir adı önemli olan bana refah sunabiliyor mu ? Yoksa cebimdeki paradan daha fazla mı tırtıklıyor önemli olan bu. Ben bu memlekette terimi döktüğümde hakkımı alabiliyor muyum ? yoksa 10 yaşındaki 15 yaşındaki çocuklar gelecek için alman vatandaşı olmayı mı hayal ediyor mesele bunlar...

ilk 10 sene bu adamlar hiç bir haber vermeden bizi rahatlattılar TR tarihinin en refah dönemini yaşattılar şimdi bize masal anlatmasınlar biat eden bir kafa yapısı yok bende. ilk 10 sene koşa koşa oy attım adamlara....

• Çok haklısınız, keşke yazmasaymış.

• Doğruysa cıkaracak şirket hangileri olur acaba

• artik vergileri indirirler yaşadık

• Gazı çıkarma işini Katarlı bir şirkete verip USD üzerinden alım garantisi verirler. Bize de hiçbir faydası olmamış olur.

• Doğalgaz da bulunduğuna göre seçim yakındır.

• Yeni vergiler hayırlı olsun doğalgazı bulduk ama sondajı şu ülke yapıyor işlemesini bu ülke yapıyor satışınıda artık kim yaparsa denilip ver vergiyi iyi birşeylere bile sevinemiyorum altından bana girecek birşey bekliyorum giren çıkanın haddi hesabı olmadığı için🙃

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.