Şimdi Ara

İddia: Türkiye, Karadeniz'de doğalgaz buldu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
1
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazıları kin dolmaya başlamış. Ülke terkine başlayabilirler artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekse güzel haber. Neden bu kadar kutuplaşma oldu anlayamadım.

• Yeni doğalgaz bulmamız hayırlı olsun. 20 yıllık deniyor ama bence daha fazla yerde daha nice rezervleri bulucaz. ÖTV ye KDV ye veda edeceğimizi ve çok çok daha hızlı kalkinabilecegimizi düşünüyorum. Tâbi siyasi istikrar da olursa. Yoksa Venezuela, Libya dan farkımız olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Trakya'da gaz çıkarılıyor zaten Kırklareli'nde doğalgaz yatakları var ama tabi ülke ihtiyacını karşılamıyor.

Alıntıları Göster

Haberlerde 800 trilyon metreküp filan yazıyordu x yıllık ihtiyacımızı karşılayacak kadar diye

• böyle siyasi olarak katma değeri olan haberlere insanların inanmakta güçlük çekmelerini anlıyorum, bende aynı şüpheyle bakıyorum böyle haberlere. en son seçimden önce de trakya da çıkmıştı doğalgaz. inş doğrudur diyorum, görecez.

• İAmSterdam06 İ kullanıcısına yanıt

Kardeşim bak bizzat şahit oldum ya adamın dediği aynen şu “Tayyip gitsinde isterse ülke batsın” bi tane değil hemde şimdi bu adamın nasıl düşününeceğini az çok tahmin edersin

• İnşallah doğrudur. Yalnız kafama takılan nokta, Akdeniz de petrol savaşı varken, neden bir anda Karadeniz haberi çıkıyor? Ve bunu neden ilk Reuters yayınlıyor? Bilgi neden gizli değil. Aklımda deli sorular.

• rammusty R kullanıcısına yanıt

Forumun %80'i ülkeyi mevcut hükümetten daha iyi yönetir. Çünkü bilmiyorsa bile bilen birisine verir. Nitekim hükümet öyle mi? Hem bilmeyene veriyor,hem de bilenleri susturup atıyorlar!

• cehape İstemezükçüler tipleri yine sahnede başlamişlar eleştirmeye, nede olsa adamlarda 1 gram vatan sevgisi yok

• az kaldı bekleyip görelim neder ağam...

yollar köprüler bize gaz bize hepsi yararımıza yoksa yandaş şirketlere verecek değil işletmesini türk halkı faydalanacak demi.

• Altı üstü doğalgaz. osurarak çıkarıyoruz biz onu.
    Ama biz iktidar olunca heykel bulacaz.
    hükümet istifa

• Reisin her zaman yanındaydım ülkenin en zor zamanlarında bile ben patates soğana satan nankör insanlardan değilim. Bu müjde daha başlangıç Allah yar ve yardımcısı olsun reisin.

• donanımhaber genel kitlesi yine yaygaraya başlamış, bu kitleye laf anlatılmaz he he diyip geçeceksin.
    doğalgaz bulunmuş herkes için iyi haber ama bunların gözleri öyle kör olmuş ki hala kin kusuyorlar.

• Menderes: ''TRAKYADA PETROL BULUNDU 7 AY İÇİNDE ÇIKARILACAK''
    Ülkeyi batırmadan kısa süre önce, istanbulda onlarca tarihi cami yıktıktan kısa süre sonra. 1957

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Menderes: ''TRAKYADA PETROL BULUNDU 7 AY İÇİNDE ÇIKARILACAK''
    Ülkeyi batırmadan kısa süre önce, istanbulda onlarca tarihi cami yıktıktan kısa süre sonra. 1957
    İddia: Türkiye, Karadeniz'de doğalgaz buldu
  • neyse yetkili ağızdan müjde geldi 2023 te bedava olacakmış yaşadık işte şükredelim az kaldı 2023 gizli maddeler bittiği için herhalde.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.