Şimdi Ara

İddia : LG, 5.2 inçlik ekrana sahip Nexus 5 modelini hazırlıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
2.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FolloFush

quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Boyle cikarsa mukemmel. Tasarim olsun, donanim olsun, guncelleme olsun Tam alinacak telefon.

Nexus 4'dede öyle deniyordu sonra kamera berbat browserda bile ısınıyor şöyle böyle bir sürü yorum geldi cihazı hep kötülediler kağıt üstünde cihazlar iyi ama bize verdiği performans kağıt üzerindeki gibi olmayabiliyor.

dolphin browser yükledim jet hızında telefonda ısınmıyor sallamayalım lütfen

Hocam ben cihazı kullanmadım hatta bende One X'i satıp Nexus 4 almak istiyordum ancak kağıt üzerinde özellikler iyiydi ve bazı arkadaşlar Nexus 4'ün Kullanıcı Kulubünde cihazın kamera dandik bazı videolar koymuşlar browserda bile ısınıyor falan yurt dışında yapılan incelemelerde bunu gördüm bende o insanların yalancısıyım yani bende Nexus 4 düşünüyordum ama bu yorumları gördükten sonra almaktan vazgeçtim DROID DNA aldım.

dostum sen onca iyi yorum varken 1 tane kötü yoruma takılıp kalmışssın yazık olmuş nexus 4 çok hoş bir cihaz 1 bucuk ay sonra 5.0 sürümüne geçeceğiz ya siz?

• Tamamen yalan bir haber cok abarti nedeni nexus lar icuz cihazlardir boyle bir donanim ne kadar pahali olacaktir dusunsenie 4k video ne demek daha piyasada yeni yeni gorunurken hemde 3gb ram olabilir işlemci cok zor ama oda olabilir olursa kisitlanmis olucagindan eminim sonucta dedigim gibi nexus lar f/p ürunleri

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Boyle cikarsa mukemmel. Tasarim olsun, donanim olsun, guncelleme olsun Tam alinacak telefon.

Nexus 4'dede öyle deniyordu sonra kamera berbat browserda bile ısınıyor şöyle böyle bir sürü yorum geldi cihazı hep kötülediler kağıt üstünde cihazlar iyi ama bize verdiği performans kağıt üzerindeki gibi olmayabiliyor.

dolphin browser yükledim jet hızında telefonda ısınmıyor sallamayalım lütfen

Hocam ben cihazı kullanmadım hatta bende One X'i satıp Nexus 4 almak istiyordum ancak kağıt üzerinde özellikler iyiydi ve bazı arkadaşlar Nexus 4'ün Kullanıcı Kulubünde cihazın kamera dandik bazı videolar koymuşlar browserda bile ısınıyor falan yurt dışında yapılan incelemelerde bunu gördüm bende o insanların yalancısıyım yani bende Nexus 4 düşünüyordum ama bu yorumları gördükten sonra almaktan vazgeçtim DROID DNA aldım.

dostum sen onca iyi yorum varken 1 tane kötü yoruma takılıp kalmışssın yazık olmuş nexus 4 çok hoş bir cihaz 1 bucuk ay sonra 5.0 sürümüne geçeceğiz ya siz?

Biz Daha 4.1.2'ye geçemedik :D

• nexus 4 leri satıcaz desenize...

• 5.2 ne ya tablet mi taşıyoruz yanımızda şöyle 4.5 veya 4.7 yi geçmicek şekilde yapsalar çok güzel olucak
  • Bu donanım piyasayı dağıtır.
  • Nexus 5 i bekliyorum mayıs ayında gerçekleşecek google ı/o etkinliğinde tanıtılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanılmıyorsam Lg değil Sony nin üretim takviminde vardı nexus .

• Güzel olur böyle gelirse
  • Yani bu Ekim gibi çıkacaksa donanım özellikleri aşağı yukarı doğru olabilir. Batarya olayına da takılmamak lazım. Batarya biraz da ekran büyüklüğüyle doğru orantılı. Artık telefonları kalın yapmıyorlar. Dolayısıyla ekran büyüyüp kasa büyüdükçe batarya büyüyebiliyor. Ben asıl işlemciye takıldım. 2.3 Ghz nedir yahu? :)) Ancak bu özelliklerle şu andaki fiyat politikası devam eder mi, pek sanmıyorum. Bizdeki tabiriyle ayağımız alışsın diye öyle bir fiyat politikası yapmış olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

yanılmıyorsam Lg değil Sony nin üretim takviminde vardı nexus .

Google yalnızca bir firmaya değil, birkaç firmaya ürettirecekti en son. Dolayısıyla LG, Sony, Motorola, HTC nexus çıkarırsa şaşırmamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer 5.2' olupta S4 ile arasında fazla büyüklük farkı yoksa ve fiyatıda Nexus 4 gibi uygun olursa gayet alınabilir bir cihaz olur muhtemelen biraz daha pahalı olur Nexus 4'ten.Ayrıcak bir yarışta tekele doğru gitmek tüketici için daha kötüdür bunu unutmayın Samsung pastadan ne kadar pay alırsa ya da Apple pastadan ne kadar pay alırsa gelecek nesil telefonlar da bir o kadar daha az yenilikçi olacaktır bu piyasayı ayakta tutal Samsung ya da Apple değildir yarışa hayat veren Nokia,HTC,SONY ve LG gibi firmalardır.

• Saçmalıktan başka bir şey değil. Bu özellikleri gerektiren bir yazılım yok daha telefon dünyasında. Ulan telefon diye resmen bilgisayar üretir oldular.
    Millet artık telefon diye elinde tablet boyutlarında cihazlarla gezecek.

2.3 ghz 4 çekirdek işlemci kimin neyine yarayacak allah aşkına?!!
    Ulan Full HD'yi laptopta bile ayırt edemiyor neredeyse insan gözü telefona koysanız ne olacak?!!!!

3gb rami kim ne yapsın el kadar alette?

Bu ram ve işlemciyi call of duty oynasınlar diye mi çıkartıyorlar ben anlamadım.

İnsan gibi üst segment 4.3" telefon çıkartsalar da kafası karışık olmayan, gerçekten telefon isteyen kullanıcılar da güzel bir cihaz alabilse keşke!

Neymiş 16mp kamera yapacaklarmış. Ulan yüksek rakamlarla milleti kekleyip paralarını cukka yapacağınıza hali hazırdaki donanımları geliştirip daha iyi görüntü algoritmaları geliştirin. Kamerayı 16mp yapınca her şey "süper" olacak zaten!!!

Hayır esas hedefleri olan gençleri iyi avladılar da sırf meşhur diye note2'yi telefon diye kullanmaya çalışan yaşı başı geçmiş insanlar da gördüm valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH MisafiriSamsung Galaxy gibi kendini her kategoride kanıtlamış bir seri varken HTC, Apple, LG, Sony gibi markalara para saçan cahil, bağnaz, koyun sürülerine acıyorum. Yol yakınken dönün.

tamam evlat sakin... ne içtin bilmiyorum ama bende istiyorum

• 3gb ram abartı olmuş
  • 4k görüntü çekebilen, 3gb ramli, 2.3ghz hızında çalışan bir telefon gelecek senenin teknolojisi olur. Zira 2gb ram 13mp kamera 1.5-.17.ghz hız daha bu sene yeni nesil telefonlarda kullanılmaya başlandı. Lütfen az mantık. Oldu olacak 4k çözünürlüğünde ekran ile gelsin nexus 5 :D.
  • Abovv arayuzu olmayan Yeni Kral geliyor
  • Ohooo. Bu ekranlar sürekli büyüyor. 5"'in üzerine çıkarsa Apple'la devam

• 4k video ne abi ya. Dünya gözüyle evde 4k video görenmi var. Onun yerine hafıza kartı yeri koysun başka bişey istemez.

• Herşeyiyle mükemmel de neden durmadan büyütüyorlar bu telefonları

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.