Şimdi Ara

İddaa Tahminlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tahmin Olayında İyi Olduğumu düşünüyorum Çok yüksek meblalar oynamam bir sitede kendimce 5 lira 10-20-30 Lira civarında oynarım Dün 3 Kupon tutturdum Sizlerle Paylaşmak isterim Oynadığım günlerdeki Kuponları paylaşacağım.. Kafanıza Uyarsa seçip alabilirsiniz Maç olarak veya kupon olarak Oynarsınız Şimdiden Bol Şans Herkese.. Kendinizi Fazla Kaptırmayın.. :)

İddaa Tahminlerim

İddaa Tahminlerim

İddaa Tahminlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jn-Snow -- 21 Nisan 2016; 11:25:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jn-Snow

Tahmin Olayında İyi Olduğumu düşünüyorum Çok yüksek meblalar oynamam bir sitede kendimce 5 lira 10-20-30 Lira civarında oynarım Dün 3 Kupon tutturdum Sizlerle Paylaşmak isterim Oynadığım günlerdeki Kuponları paylaşacağım.. Kafanıza Uyarsa seçip alabilirsiniz Maç olarak veya kupon olarak Oynarsınız Şimdiden Bol Şans Herkese.. Kendinizi Fazla Kaptırmayın.. :)

İddaa Tahminlerim

İddaa Tahminlerim

İddaa Tahminlerim

Gayet mantıklı ve iyi seçimler yapmışsınız. Dün keşke oynasaydım diyorum, bugüne özel kupon varsa bekleyeyim ?

• Bugün Baktım hocam ama kafama yatmadı 1 kupon oynadım paylaşmadım Sadece üst kuponuydu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.