Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.919
Cevap
186
Favori
768.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Izmir konsolosluguna nasil bir mail atabilirim durumu sormak icin?
  • 20 Aralık basvurun az once idataya geldi. Yarın sabah uçak var. İnşallah herkesin vizesi zamanından önce gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hareketli ve iyi meblağlı banka dökümünü ver, mercedes’te yönetici olarak çalışam amcadan davetiyeyi sun, tapuları göster, işyerime ait tüm evrakları ver, 1 ay bekle ve sonuç RET olsun neymiş ziyaret sebebimiz inandırıcı bulunmamış...

• kmlbrk_ K kullanıcısına yanıt
    ÇOK ÜZÜLDÜM NASIL BÖYLE BİŞE OLABİLİR TÜM BU EVRAKALARA RAĞMEN BİRDE KENDİ İŞİNİZ VAR ANLADIĞIM KADARIYLA NASIL RED VERMİŞLER İTİRAZ EDECEKMİSİNİZ
    Sizin gibi buyuk bir yatirimciyi kacirmis Almanya siz degil onlar kaybetmis

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlbrk_

Hareketli ve iyi meblağlı banka dökümünü ver, mercedes’te yönetici olarak çalışam amcadan davetiyeyi sun, tapuları göster, işyerime ait tüm evrakları ver, 1 ay bekle ve sonuç RET olsun neymiş ziyaret sebebimiz inandırıcı bulunmamış...
    İtiraz edebilirsiniz.
  • ankaradan sonuç bekleyen veya gelen var mı forum da
  • 27-12-2019. Da yaptigim başvuru hala elcilikte işlemde 15 gun oldu 😰😰 hala gelmedi gayrettepe İstanbul sonuc alan varmi acaba

• Sebep ne😒 kendi niyet mektubunuzu yazmadınız mı?

• selçuk taşdemir kullanıcısına yanıt
    Var 23.12.2019 da başvurdum halen sonuç yok

• Can.2332 C kullanıcısına yanıt
    aynı gun başvurmuşuz bende 23.12 de başvurdum dün konsolosluğu aradım ayın 20 sıne bakıyoruz dedıler bir gelişme olursa haber edersenız sevinirim
  • keziban42 K kullanıcısına yanıt
    sizin uçak yarınmıydı
  • Merhaba ben 02.12.2019 tarihinde Ankara IData servisi üzerinden vize başvurusunda bulundum. Uçağım 21 Ocak tarihinde yani 1 haftam var. Eğer gerçekten Ankara merkezli konsolosluk 20 Aralık tarihinin başvurularına bakıyorsa, noel tatilleri ve hafta sonlarıyla beraber bu hafta içi çıkması muhtemel duruyor. Umarım çıkar, stresli bekleyiş.
  • Selenophille S kullanıcısına yanıt
    Evet mlsf

Ya bu kötü olmuş acaba eksik bişeymi vardı

• Merhaba arkadaşlar 02.01.2020 İstanbul gayrettepe başvurum bugün pasaportum idataya ulaştı ve aldım. İlk vizem aile ziyareti 6 aylık multi vermişler .

• Losszya L kullanıcısına yanıt
    Merhaba! Hayırlı olsun☺️ Çalışan olarak mı başvurdunuz? Ben de 02sinde başvurdum hala ses yok🥺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selenophille -- 14 Ocak 2020; 19:7:54 >
  • Gayrettepe vıp basvuru 20 aralık , bugun geldi

• Evet çalışan olarak başvurdum ve tuhaf olan şuan çalıştığım yerde sigorta girişimin daha 4 ay olmasına rağmen bu vizeyi vermeleri. Çok passaport vardı büyük ihtimal yarın sizinkisi de gelir.Bu arada Ben sabah 8.15 de başvurdum öğleyinde konsolosluğa gitmişti.

• selçuk taşdemir kullanıcısına yanıt
    Siz 20sine bakiyolar demissiniz. Fakat ben dun idataya gittigimde 12sinin basvurularinin geldigini soylediler. Nasil 20sine bakiyolardi ki ozaman?? Ya da 20sine bakiyolqrdiysa geri kalan isleme alinmis 8gunun pasaportlari neden idataya gelmedi ki??

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.