Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iData üzerinden Almanya vizesi alanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
7.185
Cevap
115
Favori
513.737
Tıklama
Giriş
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pixeleak

Hocam nasil erken sonuclandi sizinkiler. 24 ekimde basvurdum halen beklemekteyiz. Hatta 10 ekimde basvuranlar var gelmedi :(
    Hiç bilemiyorum biraz şanslıyım sanırım. Kısa zamanda sizin sonuçlar da gelir inşallah.

Öncelikle artık okulun yarısını bitirdik okulumu bırakacak değilim, hazırlıkta başvurduğumda bu eksi değerdi çünkü okulunu beğenmedi kaçacak diye düşünmüşler, ben akraba davetiyesi ile başvurdum çünkü. İkincisi kalacağım güne göre iyi bir banka hesabı göstermediğimi düşünüyorum. Üçüncüsü uçak rezervasyonu yapmıştım şimdi direkt aldım gidiş gelişi parasını verip, otelin de parasını ödedim. İlk başvurum amatörceydi red gelmesine laf edemem. Şimdi aldık tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Slmvv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sag olun hocam cumlemizem

|
    |
    TayfunnArs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: inquistion

Benim de padaport idataya gelmiş,sonucu alınca paylaşırım. 23 ekimde başvurmuştum.
    Benim de 23 Ekimdi başvuru tarihim ama ben Ankaradan başvurdum. Henüz ses soluk yok.
    |
    |
    30 temmuzda i datadan ilk vize başvurumu yine almanya için yapmıştım 10 ağustosta pasaportum kargo ile gelmişti. umarım çok sürmez İzmir başvuruları hakkında bilginiz var mı?

Ankara Büyükelçiliği aradım. Kadın bana bugün 21 Ekim başvurularına baktıklarını söyledi. Bir de üstelik yarım gün çalışıyorlarmış cuma günü.Seyahatim haftaya perşembe. Yetişmeyeceği garanti gibi artık.

Bir haftada 2 günün başvurularını bitiremediler.Hafta başında aradığımda 18 Ekime baktıklarını söylediler.Şimdi de 21 Ekime baktıklarını söylüyorlar.Zaten arada haftasonu vardı. Böyle eziyet yapılmaz cidden.

Konsoloslukların vize bolumu calisma saatleri cuma cumartesi pazar haric saat 16:30 cuma 13:30 cumartesi pazar kapali

Ayrica hangi siraya baktiklarida muamma.

|
    |
    dinamit06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    25 ekim gayrettepe başvurusu halen gelmedi, uçuş yarın, bugün gelmezse bilet yanacak malesef, dün idataya uğradım, sabah 10:30 ve öğleden sonra 15:30 da birer bavul pasaport geliyor, sırayla sisteme giriyoruz, cuma 16:30 da gelin bakalım belli olur, henuz sisteme girmemişsek bile alırsınız burdan dediler, bakalım, çıkarsa büyük piyango olacak çıkmazsa direkten dönmüş olacağız.
    |
    |
    Bugün kapanmadan önce Ankara Büyükelçiliği vize bölümüne ulaştım. Bugün (cuma günü ) itibariyle 23 Ekim başvurularına yeni geçtiklerini söylediler. Kanser oldum ama beklicez artık.Yapacak bişey yok.
    |
    |
    malesef yetişmedi vize, 25 ekim gayrettepe muhtemelen ptesi ya da salı çıkacak, yarın uçuş olduğundan uçuşu iptal ettik, yer hizmetleri hariç iade alamadık, o da 600 tl, gerisi yandı, herkese tavsiyemdir thy anlaşmalı kurumu gulf sigortanın vefat durumu hariç hiç bir gücü yok, boşuna yaptırmayın, 120 TL fark verip iptale karşın sigorta yapmıştık ancak gördüm kü poliçe çöp.

Keşke enuygun can İptal garantili alsaydınız

|
    |
    lazy1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Engineer- <3 Samsung Galaxy<3
  • Binbaşı
    1713 Mesaj
    Arkadaşlar konudan alakasız ama 15 gün yurt dışını gezeceğim navigasyonada baya ihtiyacım olacak.Tarifemi yurtdışında kullanmak istesem Turkcell günlük 40 lira gibi fahiş bir ücret alıyor.Acaba yurtdışından telefon hattı almam mümkün mü?

• Onbaşı
    24 Mesaj
    Bu konuda benimde bilgiye ihtiyacim var

|
    |

izmir de yogunluk var 24 ekim beklemedeyiz. Ama biraz da şans işi

|
    |
    meltemh123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba, geldiğinde yazabilir misiniz? Benim uçuş 22 sinde umarım yetişir
    |
    |
    pixeleak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi. Geldiginde bilgilendirecegim.

|
    |
    meltemh123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Arkadaşlar konudan alakasız ama 15 gün yurt dışını gezeceğim navigasyonada baya ihtiyacım olacak.Tarifemi yurtdışında kullanmak istesem Turkcell günlük 40 lira gibi fahiş bir ücret alıyor.Acaba yurtdışından telefon hattı almam mümkün mü?
    Şebekeye bağlanmadan offline kullanabileceğim navigasyon programı var ismi maps.me. İndirip telefonuna kur, seyahat edeceğin ülkelerin haritasını indir sonrasında offline (şebeke verisine gerek olmadan) kullanabilirsin.

Yurt dışında hat alman mümkün ama Turkcell tarifesinden ucuza gelmez. Bazen aktivasyon sorunu yaşanıyor uğraşmaya değmez, verdiğim navigasyon programı çok iyi bir program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleanton -- 9 Kasım 2019; 19:26:52 >

interneti kapatıp konum açtığımda faturaya ücret yansımaz mı?
    |
    |
    cleanton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
Masal
Bey Azura
haberler
instagram takipçi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.