Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iData üzerinden Almanya vizesi alanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bvgra_er Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
7.487
Cevap
115
Favori
531.660
Tıklama
Giriş
    53 Mesaj

hayırlı olsun pasaportunuz yarın idatada olur zaten yarın sabahtan size mesaj gelir.. vizenizi de %90 vermişlerdir.. şimdiden hayırlı yolculuklar
    |
    |
    bf123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mikail63

Eger 9. maddeden yediyseniz orada yazanlar geri dönmeme ihtimaliniz TR de aileniz olmamasi vs. Cok dikkatli okumadim fakat iltica edersiniz diye korkmuslar sanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3553 Mesaj
    Turkiyedeki isiniz aileniz ve diger baglantilariniz acik sekilde kanitli degil denmis. Ayrica sundugunuz evraklar TR de kalmak icin yeterli bir sebep olarak gorulmemis.

Merhaba biz de eşimle aile başvurusu şeklinde yaptık bence geri döneceğinin bir garantisi olarak olumlu olacaktır. Ben konsolosluğa email atmıştım cuma ona cevap geldi dün işleminiz tamamlandı idatadan takip edebilirsiniz diye sonra girip baktığımda idata şubeleri arası transferde gördüm. Siz de öğleden sonra kontrol edin değişmiş olabilir
    |
    |
    ultraslan061 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Günaydınlar;

hangi mail adresine göndermiştiniz paylaşabilir misiniz ?

Birde siz ne zaman gidip alacaksınız pasaportlarınızı sonucu bizlerde merak ediyoruz :)
    |
    |

https://tuerkei.diplo.de/tr-tr/vertretungen/generalkonsulat-istanbul/kontakt-formular-gk2?preSelectedId=1514632

Buradaki iletişim formunu doldurun kendi emailinizi de ekleyin. Eşime aynı gün bana 4 gün sonra dönüş yaptılar. Ama dün 2.kez email göndermiştim onun etkisi olmuş olabilir dönüş yapmalarında. Eşim bugün idataya gidip teslim alacak eğer bildirim gelirse
    |
    |

Teşekkürler..

Vize sonucunu bizde merak ettik :)

Umarım istediğiniz gibi sonuçlanmıştır.
    |
    |

Ailem türkiyede yanımda yaşıyor aynı adreste nüfüs müdürlüğünde kaşe imzalı aldım vergi levhası imza sürgüm faaliyet belgem banka hesaplarım kaşeli imzalı bankadan cok hareketli 170 bin e yakın TL vardı ve bagkur dökümü esnaf oda kayıt belgem hepsini verdim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ÇVK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesaj geldi kadıköy ofise ulaşmış, eşim bugün gidip alacak buradan yazarım sonucu. Umarım çıkmıştır
    |
    |

|
    |

Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba. Ben ablam öğrenciyiz 25 ocakta ertelemeli bilet aldık. Aslında geç gidecektik ama son an erken gitmemiz gerekti. Yarın Ankara idata randevumuz var. Sitesinde 15 is günü diyor ama bu sitede cok erken alanlar var. Ordan davetiye de aldık hazır davetiye. Sizce 25 ocağa çıkma ihtimali nedir fikriniz var mı? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Busrastm -- 9 Ocak 2019; 12:31:6 >

|
    |

Orijinalden alıntı: Busrastm

Arkadaşlar merhaba. Ben ablam öğrenciyiz 25 ocakta ertelemeli bilet aldık. Aslında geç gidecektik ama son an erken gitmemiz gerekti. Yarın Ankara idata randevumuz var. Sitesinde 15 is günü diyor ama bu sitede cok erken alanlar var. Ordan davetiye de aldık hazır davetiye. Sizce 25 ocağa çıkma ihtimali nedir fikriniz var mı? Teşekkürler
    Merhaba. Ankara'dan başvuracaksanız yetişme ihtimali düşük maalesef. Başvuru yaptıktan sonra konsoloslukla iletişime geçip hızlandırılmasını talep edebilirsiniz.

merabalar busra hanim biz noel tatilinle deng geldik 7araliktaki basvurum bugun kargoda eger bi tatile deng gelmezsen hafta sonlarini sayma hafta icini sayarak tarihini ayarla bence

|
    |
    Busrastm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Normal şartlarda 15 günde çıkıyor fakat noel taili vs gibi sebeplerden neredeyse 1 hafta çalışmadılar. Bu sebepten işlemler geriden geliyor.
    Ayrıca ankaranın istanbuldan daha yavaş çalıştığıda malum.

Anladığım kadarıyla en hızlı işlem yeri İDATA HARBİYE.
    |
    |

daha önce bi shengen vizeniz yoksa yetişmeyebilir... ankara ile kesin birşey söyleyemiyoruz.. 2 ay önce ben ankaradan başvurup 12 iş gününde vizemi almıştım.. en erken alan ben olmuştum.. sizinki de 12 iş gününe denk geliyor ama risk alıp almamak size kalmış artık..ankaradan korkar olduk hepimiz
    |
    |

Orijinalden alıntı: brkozcn

bu işin en ideali en eski aracı firmaya vermek ben şahsen oyle yaptım... www.vizesi.com sitesindeki adamlar bu işi yapan ilk firma türkiyedeki. başlarındaki adamın zaten sitede biton tv gazete radyo programları felan var. ben almanyaya ticari giderken onlara verdik internetten bulup 5 gunde vizemi geri getirdiler. sonrasında bir cok seyahatimdede aldırdım. kendınız ugrasmayın verin 50 100 herneyse alın vizenizi.stress yok sıkıntı yok.

Güzel reklam.

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Çok doğru ;

Bende başvuru yapmadan önce birkaç araştırma yaptım ve aldığım bilgi vize aracı firmalarının yaptığı sadece evrakları sıraya koyup idata gibi kurumlara bırakmaktır.Gerekirse randevu almaktır.
    Ve ekstradan 50-60-70 Euro ( Kişi başı ) bedel almaktalardır.

Bu sebepten tüm evrakları İDATA yazılan listeye göre hazırladım ve randevu aldım ve gidip elden teslim ettim.

Aslında çok basit bir işlemdir.
    |
    |
    The Time Lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.