Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.918
Cevap
186
Favori
768.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatimda gordugum en igrenc firma ama alternatifi yok, musteri hizmetleri ayri bir rezil,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikail63 M kullanıcısına yanıt
    selam.. siz pasaport sürenizin dolmasına 5 ay kala başvuru yapmışsınız.. bunda anlamıycak hiçbirşey yok.. pasaport gününüz minimum 6 ay olmalıydı.. böyle bi ayrıntı nasıl gözünüzden kaçtı? 2 gün yerine de 1 hafta isterseniz çok daha anlamlı olur.eğer hala gitmek istiyorsanız.. pasaportunuzu yenileyip.. itiraz dilekçenizi yazın derim. bol şans
  • Bugun yeniledim Passaportumu 10 yıllık başvuru yaptım

Eklediğim resimleri gördün mü açıklamış işaretlenmiş orayi.

Ben 9. Madde den red aldim ama hic bir sık isaretlenmemisti bende.

9. Maddenin altindaki maddeleri onlar mi isaretlemis hocam?

Bana sadece 8. Ve 9. Maddeden red denilmis.

• İnsanlara bir vize için bukadar işkence çektirmek nedir anlamak mümkün değil. Bu türkler ne yaptı size bukadar

Umarım gelecek te sizde bizden beter olursunuz

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin . Umarım kısa zamanda vize ile uğraşmadan pasaportla gidebileceğimiz günler gelir avrupa ve diğer kıtalara , bencil avrupa insanini görmek istedigimden değil ama izlandaca kuzey ışıklarını görmek iyi olurdu , veya hollandada lale bahçelerini

boşver onlara çok takılma.. yeni pasaportunla durumunun seyehat etmeye yeterli olduğunu ve eskiden olduğu gibi tekrar zamanında sorunsuz döneceğini belirtir güzel bi itiraz dilekçesi yaz yolla.. vizeni vereceklerdir.
  • Merhabalar,

Biraz önce email geldi ben de takip linkinden kontrol ettim. Başvuru dosyanız iDATA ofisleri arasında gönderim sürecindedir diye bir mesaj çıktı. Yarın ya da perşembe Kadıköy şubeye gelmiş olur sanırım. Umarım olumludur ve gideriz. Sizler de umarım en kısa zamanda bilgi alırsınız siz de belirsizlik insanı çok yoruyor ve geriyor.
  • bf123 B kullanıcısına yanıt
    Başvuru evraklarında da yazıyor zaten sadece rezervasyon belgesi alın yeterli. Hatta THY sadece 1 günlük rezervasyon yapıyor ama yinede sorun etmiyorlar.Otelide zaten booking gibi bir siteden yapıp iptal edebiliyorsunuz tekrar.
  • ultraslan061 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba Biz de 21 aralıkta başvurduk biraz önce mail geldi sonuçlanmış idata şubeleri arası kargoda gözüküyor şuan için. yarın ya da perşembe günü gidip kontrol edeceğiz gelmiş mi diye.Sizin de çıkar yarın diye düşünüyorum
  • suganday kullanıcısına yanıt
    14 Ocakta orada olmamız gerektiğinden uçak kalmaz diye aldım rezervasyon yapmadım çıkmayacağını hiç düşünemedim ama neyseki biraz önce sonuçlandığına dair email geldi
    Gözünüzaydın insallah vizenizide vermislerdir yarın gidip alabilirsiniz pasaportunuzu. Hayırlısı olsun..
  • AleCho A kullanıcısına yanıt
    İdata ya hiç bir şartta güvenmeyin hatta imaknınız varsa giderek direkt olarak konsolosluktan randevu alıp başvurun emin olun çok daha garanti ve çok daha kısa sürede sonuçlanacaktır. Ayrıca bilet parası ödemeyin hiç bir faydası yok vize kararına. Sadece rezervasyon yapın...
  • suganday kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler inşallah gelmiştir. Bu 5. schengen vizem red olmadı şimdiye kadar ama belli de olmaz tabi çok rahatlamamak da lazım. Darısı bekleyen diğer arkadaşların başına
    Şimdiden hayırlısıyla vizeni eline almanı temenni ediyorum.İnşallah multi ve uzun süreli vermişlerdir.

Bu arada 21 aralık cuma vermiştin değilmi evrakları ?

Harbiyeden mi yoksa kadıköydenmi başvurmuştun ?

Ayrıca Turistik mi yoksa ziyaretmiydi.

Biz 4 kişi ailecek 22 aralık da harbiyeden başvurduk bekliyoruz.

Normal şartlarda aramızda 1 gün var.

Bizede yarın mail gelmesi lazım.

Başvurmak dert beklemek daha dert :)
    Valla bu konuda çok tecrübeli oldugum icin söylüyorum :)) Kaçıncı vize olursa olsun memurun o gün keyfi yoktur reddeder gönderir yani :) İnsallah sizinkisi de çıkmıştır. Ben yıl başından önce aldım. 1 Hafta içinde geldi pasaportum.
    Aynen öyle hepsi ayrı dert :))

Ben 9. defa aldım vizeyi bu sefer ihtiyacım olmadığı için 3 yıl vermişler ama zaten 2 ay sonra aile birleşimine başvurucam :)

Memurun morali önemli :)
    21 aralık cuma başvurdum kadıköy idata ofisinden biz de aile randevusu aldık eşimle 2 kişi başvurduk. Turistik vizeydi herhangi bir davet yoktu. Bizim de harbiyeye geldi büyük ihtimalle şuan kadıköy şubeye giden kargoda. Siz direk harbiyeden alırsınız. Umarım bir an önce sonuçlanır sizin de beklemek ve belirsizlik çok stresli gerçekten
  • Xoloo X kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin vizeden ne haber cıktımı ??
    Evet biz direk 22 aralıkta kızım eşim ve baldız olarak toplam 4 kişi başvurduk. evrakları teslim alan 5 dk da hepsine baktı aldı.sonra parmak izi 10dk da tüm işlemler bitti. Evraklar konusunda bir terettüdüm yok. Ailecek gitmek başvurumu olumlumu yoksa olumsuz mu etkiler onu bilemedim şimdi :))

Size mail geldi dimi ?

Yoksa idatanın başvuru takip yerinden mi kontrol ettiniz.

Ben oradan kontrol ettiğimde ;

Başvuru dosyanız ilgili Elçilik/Konsolosluğa gönderilmiş, işlem süreci başlamıştır.

ibaresi yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.