Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.880
Cevap
185
Favori
765.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    verseler iyide vermermiyolarda haberde yok insan bari pasaportu gonderr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucu066

Mesajını yeni gördüm kusura bakma evet izin belgesi almalısın ben geçen yıl itiraz ettiğimde izin belgemide görmek istemişlerdi. Tranksrkitp ders programınıda ekle öğrenci belgesi e devletten alma beni dinlersen okulundan al islak imzalı kaşeli olacak. Hocam maaş bordroları da ekledim davet edeni 4 aylık maaş bordrolarını koydum 2000 euro brutosu var daver edenin
    Çok teşekkür ederim hocam.

• murat191920 M kullanıcısına yanıt
    Son başvuruda benim pasaportu da geç yollamislardi

• basvurusu sonuclann oldumu

• Arkadaşlar seyahat sağlık sigortasıyla ilgili yaşadığım şehirdeki bazı acentelerle görüştüm ancak genel olarak çoğu sigortayı yapmıyorlar. Herhangi bir yurt dışı turunu satın almam halinde sigortayı yapıyorlar. İnternetten online yapılıp poliçenin ıslak imzalı aslını ev adresine gönderen firmaları araştırıyorum ama net bir sonuç elde edemedim. Online olarak sigorta yapıp poliçesinin aslını ev adresine gönderen firmalar var mı acaba arkadaşlar? Bazı sitelerde Almanya'ya gidecek kişilerin Allianz
    sigortadan seyahat sağlık sigortasını yapmaları önerilmiş ama kararsız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ambitious_man -- 6 Ocak 2019; 20:10:34 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba.. siteye giriş sağlayamadığım için durumumla ilgili gelişmeleri burada paylaşma imkanım olmadı. 13 Aralıkta antalya idatadan yaptığım vize başvurum 2 ocak günü sonuçlandı.. 3 aylık multi vize aldım.. bu benim 3. vizem.. ilki hollanda ve ikisi almanya olmak üzere.. 2 tanesini işsiz başburu yaparak aldım.. burdan vizeyi almadan önce de birçok kez yazdım.. arkadaşlar işsizseniz vize başvurusu yapmaktan korkmayın zaten vermiycek olsalar başvuru yapma imkanı sağlamazlar diye.. bunu tekrar kanıtlamış oldum.. başvuru şeklinize göre evraklarınızı eksiksiz verin.. vizenizi alacaksınızdır.. buarada benden önce ankaradan başvuran arkadaşların pasaportları hala gelmemiş.. çok bunaltıcı bi durum.. bu ankaradaki işkence nedir böyle ben de anlamış değilim.. umarım yarın çok güzel haberlerle vizenizi alırsınız arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryloveee

Arkadaşlar herkese merhaba.. siteye giriş sağlayamadığım için durumumla ilgili gelişmeleri burada paylaşma imkanım olmadı. 13 Aralıkta antalya idatadan yaptığım vize başvurum 2 ocak günü sonuçlandı.. 3 aylık multi vize aldım.. bu benim 3. vizem.. ilki hollanda ve ikisi almanya olmak üzere.. 2 tanesini işsiz başburu yaparak aldım.. burdan vizeyi almadan önce de birçok kez yazdım.. arkadaşlar işsizseniz vize başvurusu yapmaktan korkmayın zaten vermiycek olsalar başvuru yapma imkanı sağlamazlar diye.. bunu tekrar kanıtlamış oldum.. başvuru şeklinize göre evraklarınızı eksiksiz verin.. vizenizi alacaksınızdır.. buarada benden önce ankaradan başvuran arkadaşların pasaportları hala gelmemiş.. çok bunaltıcı bi durum.. bu ankaradaki işkence nedir böyle ben de anlamış değilim.. umarım yarın çok güzel haberlerle vizenizi alırsınız arkadaşlar..
    Merhaba hocam. Vize sonucunuza çok sevindim. Acaba sponsorunuz bankada ne kadar para göstermişti? Bir de üstteki seyahat sağlık sigortasıyla ilgili sorumla ilgili bilginiz varsa cevap yazabilir misiniz?

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    teşekkürederim.. ben sponsor olarak kendimi gösterdim.. çünkü banka hesabımda seyehat giderlerimi karşılayacak tutar vardı zaten.. gösterdiğim miktar ise 30.000 tl civarıydı. almanyadan arkadaşımdan davetiye aldım.. seyehat sigortasına gelince.. öncelikle hangi şehirde yaşıyosunuz? kesinlikle seyehat sigortası yapan biyer olması gerekiyor..
  • dryloveee D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Kayseri'de yaşıyorum. Ets gibi birkaç turizm acentesine gittim onlar yapmadıklarını söylediler. Sadece tur satın aldığımda sigorta yapılıyormuş. Bankalardan da yapılabiliyormuş ancak sigorta yapılan bankalarda hesabımızın olup olmaması önemli mi bilmiyorum.

sen tur acentasına gitmiyceksin.. onlar tur satmak ister.. sen direk insanların normal sigorta yaptıkları acentalara gidip soracaksın.. kayseri kocaman şehir.. olmaması imkansız.. al bak senin için buldum birtane.. aradım da.. yaptıklarını söylediler..0553) 571 09 60 bu numarayı ara şimdi nezaman istersen yapacaklarını söylediler.. buarada bankanda belli bi miktar para göstermen lazım.. 3 aylık hesap dökümü istiyorlar çünkü
  • quote:

sen tur acentasına gitmiyceksin.. onlar tur satmak ister.. sen direk insanların normal sigorta yaptıkları acentalara gidip soracaksın.. kayseri kocaman şehir.. olmaması imkansız.. al bak senin için buldum birtane.. aradım da.. yaptıklarını söylediler..0553) 571 09 60 bu numarayı ara şimdi nezaman istersen yapacaklarını söylediler.. buarada bankanda belli bi miktar para göstermen lazım.. 3 aylık hesap dökümü istiyorlar çünkü
    Kardeşim ayın kaçına gidiş dönüş yazdın sen

• quote:

Hocam çok teşekkür ederim. Siz yazdıktan sonra internette filan araştırdım acentaların adreslerini buldum. En kısa zamanda gidip halledeceğim. Allians ve Anadolu sigortanın teminatları hoşuma gitti. Kayseri'de de acentaları varmış. İkisinden birinden satın alırım büyük ihtimalle.

Hocam turizm acentalarından değil sigortanızı sigorta acentelerinizden yapmanız gerekiyor. Herhangi bir sigortacıya giderek yurt dışı sağlık sigortası 30.000 Euro teminatlı ve tüm avrupa kapsamlı olarak yaptırabilirsiniz. Hangi şirket olduğunun önemi yok sadece kapsamı ve belirttiğim kriterlerin yazması gerekiyor poliçede. İnternet üzerinden kestirecekseniz mutlaka ödeme dekontunuda eklemeniz gerekiyor. Şirket farketmez dediğim gibi ben en son quick diye bir sigortadan acenta arkadaştan kestirdim hiç bir sorun olmadı..
    Ha birde boşuna daha garanti olur diye daha pahalı poliçeler kestirmeyin :) çok gereksiz ve boşa masraf. 10 gün için Quick sigorta 80 TL aldı benden. Ama uçuk rakamlar veren sigorta şirketleri var ve hiç gerek yok..
  • Merhaba arkadaslar 6 aralıkta ankaradan basvuru yaptım 1 ay gecmesıne ramen hala sonuc yok bugun de kontrol ettim yine yok. Bu tarihlerde ankaradan basvurup sonuc alan var mı

• 5 Aralık başvuru yaptık. Bugun sms geldi telefonuma pasaport kargoya verilmiştir diye.

• Gidiş tarihim rezervasyon 5 ocak gidiş 7 ocak dönüştü geçti ama

• mikail63 M kullanıcısına yanıt
    07aralikta basvuru yapanlarinki belli oldumu

• jimblack J kullanıcısına yanıt
    ankaradan bende 7aralikta basvurdum cikmadi daha yani hepimizin ayni sorunu var

• mikail63 M kullanıcısına yanıt
    reiz senn basvurun ankaramiydi

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.