Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.905
Cevap
185
Favori
767.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce büyükelçilik aradım ulaştım 5 Aralık tarihli başvuruları şuan incelediklerini söylediler inşallah ulaşır bize 5 ocak gidiş uçak rezervasyonu var peki vize elimize geç ulaştı gene gidebilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail63

Biraz önce büyükelçilik aradım ulaştım 5 Aralık tarihli başvuruları şuan incelediklerini söylediler inşallah ulaşır bize 5 ocak gidiş uçak rezervasyonu var peki vize elimize geç ulaştı gene gidebilirmiyiz?
    Hocam aradıktan sonra hangi tuşlara basıyorsunuz acaba? Ben neyi tuşlarsam tuşlayayım, hiçbir şekilde bir yetkiliye ulaşamıyorum
  • 20 aralik tarihinde de aramistim konsoloslugu banada 5 araligi inceliyoruz demislerdi.21 27 28 ve bugun 2 ocak tarihindede calistilar bir turlu bu 5 aralik gecmedi bence dogru bilgi vermiyorlar

• Arkadasın 4 Aralık başvuru tarihi bugun aldı yarın sonuçlanacak inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ambitious_man

Hocam idatanın sitesinde aile ziyareti olarak gerekli evrakları listelettiğimizde nüfus kayıt örneğinin gerekli olduğu yazıyor. Belki turistik ve diğer vize türlerinde istenmeyebilir ama aile ziyaretinde istiyorlarmış.

Alıntıları Göster
    Kardeşim tüm vize başvurularınızı davetiye ile yapmıyorsaniz eğer turistik olarak yapmaniz gerekiyor. Aile ziyareti dediği şey 1. Dereceden yakın olanlae oluyor bu yüzden istiyor vukuatlı nüfus kayıt örneğini anne baba çoluk cocuk görmek için..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 5 aralıkta başvuru yaptım idata ankaradan 5 ocak gidiş 7 ocak dönüş almamaya turist vize başvurusu yaptım 2 gün kaldı ve hala Bi sonuç yok. Peki benim vizem pazartesi gelse benim başvuru yaptığımda 5 ocak 2019 yazdım 2 günlük istemiştim geç geldi diye ne olacak bilgisi olan varmı

• suganday kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ben de bu şekilde düşünüyordum ama burada yazılanları görünce sormak istedim ve bazı arkadaşlar o belgelerin de gerekli olduğunu söyledi. Bugün iData'nın servisini arayıp bir de onlara soracağım bu konuyu.
  • mikail63 M kullanıcısına yanıt
    Gecen sene ayni sey benimde basima geldi ucus tarihinden sonra vizem cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xoloo

Gecen sene ayni sey benimde basima geldi ucus tarihinden sonra vizem cikti.
    Kardeşim inşallah, buda öyledir ama 2 gün kaldı hala cıkmadı rezervasyon yapmıştım oteli, ve uçak biletini. Demek istediği gidiş tarihinden sonra gönderiyorlar mı 2 günlük istemiştim vize

• Dosyanda bir eksiklik yoksa gidip doneceginede inanirlarsa.sonrasinada vize veriyorlar.rezarvasiyonna bakmiyorlar.

• mikail63 M kullanıcısına yanıt
    Paşam bugun de ses yok degilmi vizenden.iki gundur konsoloslugu ariyom bi turlu ulasamadim.

• Yok abim ben mersindeyim Ankara idata Bi arkadasımı gönderdim gelen pasaport yok dedi benim kendi adıma beklemedeyim normal uçak ve otel rezervasyonu 5 ocak 7 ocak geliş başvuru tarihim 5 Aralık

• Selamin aleykum bende yazismalarinizi okudumda bende 07.12.2018 de basvurdum hala bi haber yok uck biletimin rezervasyonu gecti aile ziyaretinde buluncaktim enistemden davetiye geldi bize 15 gun dediler ama daha sonuc yok o tarihlerde basvuran varmi acaba cikan oldumu

• Bekleyen arkadaşlara allah sabır versin evraklarınız eksiksiz ise vizeniz çıkacaktır. Ben 17 aralıkta gönderdim evrakları 18 sinde onaylandı 20 sinde pasaportumu aldim 25 aralıkta uçtum 1 ocakta geri geldim. Izin bitti çalışmaya devam 9 gunluk istemiştim 6.5 aylık vermişler. Belki gene giderim nisanda.

• Arkadaşlar vize hakkındaki sorularınızı aşağıdaki linke girerek dolduracağınız iletişim formundan da sormayı deneyin. Burası Ankara Büyükelçiliği'nin iletişim sayfasıymış. Genellikle aynı gün dönüş yapıyorlar ve Türkçe yazdığınızda da cevap veriyorlar. Formdaki ilk bölümde vize seçeneğini seçin.

https://tuerkei.diplo.de/tr-tr/vertretungen/botschaft/kontakt-formular?preSelectedId=1514656

• Niko51 N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Hangi tür vizeye başvurmuştunuz aile ziyareti miydi? Bir de hangi idatadan başvurmuştunuz? Bu kadar kısa sürede sonuçlanmasına çok sevindim.@Niko51

• Niko51 N kullanıcısına yanıt
    Valla sizinki nasil oldu oyle cabuk cikti anlamadim ben 7sinde basvurdum dhaa cevap yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Niko51

Bekleyen arkadaşlara allah sabır versin evraklarınız eksiksiz ise vizeniz çıkacaktır. Ben 17 aralıkta gönderdim evrakları 18 sinde onaylandı 20 sinde pasaportumu aldim 25 aralıkta uçtum 1 ocakta geri geldim. Izin bitti çalışmaya devam 9 gunluk istemiştim 6.5 aylık vermişler. Belki gene giderim nisanda.
    Merhaba kardeşim Ankara İdata dan bende Vip olarak başvuru yaptım 5 Aralık 2018 de hala Bi cevap yok rezervasyon tarihim 5 ocak cumartesi 1 gün kaldı hala Bi cevap yok bende turist vizesi olarak başvuru yaptım

• Xoloo X kullanıcısına yanıt
    Ses seda yok hiç 5 Aralık başvuru 5 ocak rezervasyon tarihim Di 2 günlük istiyordum

• ya arkadaş öyle bir kabak tadı verdiki anlatamam
    konsolosluk zaten çokda tın diyor
    ıdata ondan kalır yanı yok
    o kadar para alıyorsunuz bılgı yayınlasanıza şu şu tarıhlı basvurularda kişisell durumlara göre pasaport donuşleri başlamıştır diye .
    bır tane takıp adresı var zerre farklılık olmuyor.. birde ıdata ulasmak mumkun degıl telefon yok. bılgısayarlı ses sistemınde dön dur . sonuçta hızmet verıyorsunuz muşterinize bılgı vermek görevınız degılmı. pasaport sonuclandıktann sonra senın verecegın bılgıyı ne yapayım
    şöyle tok bir ticaret yapamadım da ona yanarım bunca yıl.
    vize basvurularının olumlu olması ıcın hıc bır danısmanlıkları yok. m.. gıbı evrakları alıyorlar.
    sizde şehir efsanelerine yada her kesin kedi özelindeki durumlardan anlam çıkarmaya çalışıyorsunuz..
    bu kadar saçma bir şey olmaz..
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.