Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
186
Favori
768.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah sanırım ailenin girip çıkışına da bakıyorlarmış zamanın da girip çıktılar inşallah olur 🙏 bekleyen herkesin inşallah olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rognug R kullanıcısına yanıt
    Ne iş yapıyorsun 200 tl gibi parayla gidebildin merak konusu oldu kaç gün vize verdiler

• Resaares R kullanıcısına yanıt
    ben vizenin olumlu sonuçlanacağına eminim.. burda hayırlı haberlerini bekliyoruz
  • dryloveee D kullanıcısına yanıt
    Evet doğru devlet memuruyum.Düzenli maaş,uzun süreli devlette çalışan da olunca onlar için sorun teşkil etmiyorum ki veriyorlar vizeyi.Az önce söylemeyi unuttum aynı kurumdan bir arkadaşım Almanya vizesi -4000 küsür TL (eksi dört bin küsür) hesap özetiyle aldı vizesini seyahat süresi kadar olsa bile
    Ben aynı duyguyu hissedemiyorum buradaki yorumlar korkutuyor inşallah haber ederim sizinki de olumlu olur inşallah

Devlet memuruyum.Düzenli para giriş çıkışı uzun süredir de kamuda çalışınca hesaptaki parayı önemsemiyorlar muhtemelen ki hem İsveç hem Almanya sorunsuzca verdi vizeyi.İsveç seyahat sürem kadar (15 gün) Almanya 3 ay
  • Anladım bekleyen herkesin olumlu olur inşallah

• Rognug R kullanıcısına yanıt
    devlet memuru olduğun için zaten tapu felan da göstermene gerek yok.. geri döneceği en garantili kişisin.. Türkiyede memurluğu bırakıp almanyada garsonluk yapmıyacağını biliyor onlar cin gibi zaten :) ama şimdi burda tabi 200 liralık bakiyeyle vize aldım dersen bilgi almak isteyen arkadaşlarımızın kafası allak bullak olur.. onları yanıltmış oluruz.. daha net bilgilerle alışveriş yaparsak faydalı oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dryloveee

devlet memuru olduğun için zaten tapu felan da göstermene gerek yok.. geri döneceği en garantili kişisin.. Türkiyede memurluğu bırakıp almanyada garsonluk yapmıyacağını biliyor onlar cin gibi zaten :) ama şimdi burda tabi 200 liralık bakiyeyle vize aldım dersen bilgi almak isteyen arkadaşlarımızın kafası allak bullak olur.. onları yanıltmış oluruz.. daha net bilgilerle alışveriş yaparsak faydalı oluruz
    Haklısın detaya girmem lazımdı kusuruma bakmayın
    başvuruyu turist olarak mı yoksa davetiyeyle mi yapmıştınız?
    Davetiye ile aile ziyareti Amcam gönderdi

Vizeni basmışlardır.. pazartesi salı haber gelir rahat ol
  • İnşallah hayırlısı olsun daha halen konsoloslukta gözüküyor umarım olumlu olur

• Iyi aksamlar forumu takip eden arkadaslar aralik ayinda basvuru yapip vizesi cikan veya cikmayan varmi

• Meje M kullanıcısına yanıt
    siz nerden ve nezaman başvuru yapmıştınız? başvuru şeklinizi ve beyan ettiğiniz evraklardan bize bahseder misiniz biraz
  • 4 aralik ankaradan basvurdum.davetiye vardi.bide esnafin esnaflik belgelerini sundum.gecen sene ayni sekilde basvuru yaptim 19 gun vize cikmisti.

ankara uzun sürüyor ama 2. vizen olduğu için yine alırsın diye düşünüyorum.. 21 ine kadar gelir vizen bence..
  • Insallah gelir 27 ucus rezarvasiyonum .21 den sonra konsolosluk tatilemi giriyor?

evet 27 ve 28 i yine çalışıp 29,30,31 ve 1 i yine tatil 2 sinde devam
  • Arkadaşlar merhaba biliyorum çok geç kaldım başvuru için fakat 25 aralık için uçuş planladim almanya icin perşembe günü basvurumu yaptım şuan evraklarım konsoloslukla önümde 5 iş günü var. Sonrasında kapalılar. Cumaya kadar vize sonuçlanırsa iyi. Acaba 5 gün içinde sonuçlanma olasılığı varmı? Pasaportum 10 senelik Evraklarımı eksiksiz bir şekilde teslim ettim rahatlıkla 10 bin euro ve 110 bin tl nakit 180 gram altın gösterdim. Hareketli olarak. Şirket personeliyim ingilizce olarak izin belgelerimide aldim . Almanya konsolosluguna almanca olarak mail attım aynı gün geri dönüş yapıp barkod numarasını istediler incelemek için ve gönderdim sizce durum ne olur %kaç şansım var?

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.