Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.905
Cevap
185
Favori
767.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 gün kullandım. 80 günüm daha var. çok teşekkür ederim
  • ZooZ kullanıcısına yanıt
    Ziyaret vizesi mi yoksa turistik olarak mi basvurmustunuz? Bir de calisan misiniz nasil 3 yillik aldiniz bilgi verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 Kasim’da ankaradan basvurdum, hala bi sonuc yok. Gecen sene haziranda basvurdugumda 3-4 gun icerisinde cikmisti

• Arkadaşlar bana vize çıkarmı?

Daha önce hiç başka ülkeye gitmedim

Pasaport yeni çıkaracağım

Daha önce sigortalı bir işte çalışmadım

Açıkogretim fakültesi okuyorum

3 adet banka hesabım var toplamda hesabımda 5000 usd ve 2000 tl var.

• Acikogretim belki ulkeye geri doneceginize dair bi kanit olmayabilir birde bunun yaninda calismadiginiz icin anne yada babanizi sponsor gostermeniz gerekiyor

• merhaba herkese vize sürecinde burayı çok okudum bilgi edinmek için o yüzden yazmak istedim 13 kasımda bursa idatadan başvurum 5 gün sonra 8. maddeden red yedi. Evraklarım tamdı ancak otel rezervasyonum iptal olmuş bana bildirilmeden pasaportu 21 inde aldım 22 sinde hızlıca yeni evrekları hazırlayıp başvurdum bu kez tam 6 gün sonra 90 günlük vize çıktı üstelik 1 haftalık başvurmuştum. Demem o ki evraklarınıza çok dikkat edin, dilekçenizi açık bir dille ifade edin ben 6 günlük bir tatil için gideceğim kalacağm yeri gidiş dönüş tarihlerimi açıkça ibraz ettim ve bu şekilde başvurdum. Sorularınız olursa yanıtlayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kukiko

Acikogretim belki ulkeye geri doneceginize dair bi kanit olmayabilir birde bunun yaninda calismadiginiz icin anne yada babanizi sponsor gostermeniz gerekiyor
    Nasıl sponsor hocam?

• Yenturks Y kullanıcısına yanıt
    Hangi tarihte nereden başvurdunuz bir gelişme varmı başvurunuzda?
  • Kukiko K kullanıcısına yanıt
    Vize süreleri başvuru sayınıza göre değişiyor genellikle katlı olarak veriyorlar vizeyi. İlk vizeniz 3 aylık ise 2. vizeniz 6 aylık oluyor mesela genelde son vizeniz 1 yıllık ise bir sonrakini 3 yıllık veriyolar.
  • Anneniz veya babanız çalışıyor ise orda geçireceğiniz zamanda tüm masraflarınızı karşılayacağına dair bir dilekçe istiyorlar. Ayrıca sponsorun iş bilgileri maaş bordroları hesap dökümleri falanda gerekiyor.
  • suganday kullanıcısına yanıt
    Daha once almanyadan 3 kere 3 aylik multi vize aldim zaten, yine 3 aylik basvurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: suganday

Anneniz veya babanız çalışıyor ise orda geçireceğiniz zamanda tüm masraflarınızı karşılayacağına dair bir dilekçe istiyorlar. Ayrıca sponsorun iş bilgileri maaş bordroları hesap dökümleri falanda gerekiyor.
    Anne çalışmıyor hiç çalışmadı

Baba emekli memur

Sizin aslında maddi durumunuz iyi sürekli uzun süredir çalıştığınız bir işinizde mevcut bu yüzden davetiyeye hiç gerek yoktu aslinda. Direkt olarak tatile gider gibi bi plan yapip başvursaniz daha kolay olurdu işiniz. Ayrıca aile birleşimi gibi bi durum söz konusu olmaz o çok farklı bir durum sizide oraya yönlendirmezler.
  • Arkadaşlar 6 kasimda basvuru yaptim bugun vizem eline ulasti.20 gunluk vize basvurusu yapmistim 20 gunluk multi vizesi vermisler.

Turist olarak basvuru yaptim.

Butun sonuc bekleyenlerin Allah yardımcisi olsun .

• Arkadaşlar bilgilendirmek için yazıyorum 26 sında başvurdum 27 sindr cıkmış vizem 28 inde pasaportumu teslim aldım

Allah kolaylık versin sana :) Turist başvurusu her zaman en garantidir :) Merakla bekliyoruz sonucunu bizde :)
  • Arkadaşlar 27 kasım 2018 başvuru yaptım halen cevap bekliyorum davetiye ile gidiyorum ilk vizem olacak sponsor olan kişinin hesabında para var ama duyduğuma göre memurun insafiyetine kalmış birşey yılbaşı olduğu için çok yoğun bu aralar hele de almanya

• fmlaircraft. F kullanıcısına yanıt
    Vizenin kabul olduğunu haber ediyorlar mi Yoksa pasaport senin eline geçince mi anlıyorsun

• fmlaircraft. F kullanıcısına yanıt
    Vizenin kabul olduğunu haber ediyorlar mi Yoksa pasaport senin eline geçince mi anlıyorsun

• slckbr S kullanıcısına yanıt
    Dur bi hele daha 3. gün senin pasaport yeni girmiştir daha konsolosluğa :) Pasaportu eline alana kadar öğrenme şansın yok maalesef..
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.