Şimdi Ara

İdam rafa kaldırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, "Bir an önce idamı getirelim geç kalmayalım" çağrılarının AK Parti'de karşılık bulmadığı ileri sürüldü. İddialara göre AK Parti'de Bahçeli'nin çağrısı için, "Bizi köşeye sıkıştırıyor. Gündemimizde uyum yasaları var" yorumları yapılıyor.

ANKA'dan Besti Karalar'ın edindiği bilgilere göre; geçen hafta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, 'idam' çağrısı partide sıkıntı yarattı. Kulislerde, AK Partili üst düzey yöneticilerinin Bahçeli'ye, "Önümüzde uyum yasaları var. Meclis'te yoğun bir gündem var. İdam tartışmalarını bir süre ertelesek" şeklinde mesaj iletildiği iddia edildi. Ancak, Bahçeli'nin bu mesaja nasıl karşılık verdiği ise belirtilmiyor.
    ERDOĞAN YANIT VERMEDİ

Öte yandan, AK Parti'nin 3. Olağanüstü Kongresi'nde, partililerin, 'idam istiyoruz' şeklindeki üst üste sloganlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanıt vermemesi, "Bahçeli'ye mesaj gittiği ve idam tartışmalarının rafa kalktığı" şeklindeki iddiaların doğru olduğu yorumları da yapıldı.https://tr.sputniknews.com/turkiye/201705241028595529-idam-rafa-kaldirildi/

• keriz avı sezonu gelince tekrar rafdan çıkar.
  • 2019 seçimlerinden önce ben istiyordummmmm ama gılışdarrrr yüzünden yapamadık falan der
  • Kesinleşince alın 1 çelişki daha

Şanlıurfa’da konuşan Erdoğan, “16 Nisan inşallah ‘Evet’ ile sandıklar patladığı takdirde hemen parlamentoya idamla ilgili karar taslağı gelecek. Sayın Bahçeli ‘Evet’ diyor, Sayın Yıldırım da aynı. Kılıçdaroğlu da geçenlerde desteklerim dedi değil mi? Desteklemezse ne olur? Bir referandum da onun için yaparız” dedi.

Erdoğan, idam kararını onaylayacaklarını bir kez daha hatırlatıp, “Burada milletin evladı şehit oldu. Bunları bizim affetme yetkimiz var mı? Cumhurbaşkanına geldiği zaman, ben bunu onaylarım. Kardeşlerim, biz bu memleketi 81 vilayetiyle, seksen milyonuyla seviyoruz. Biz size sevdalıyız ya” diye konuştu.
    http://www.diken.com.tr/erdogan-sabirsiz-evet-cikarsa-idam-taslagi-hemen-meclise-gelecek/
    http://www.haberturk.com/yerel-haberler/haber/11583190-cumhurbaskani-erdogan-16-nisanda-evetle-sandiklar-patladigi-takdirde-hemen-ardindan

Bu kadar çelişkiye düşemez bir insan ben seçilen Cumhurbaşkanınımızın bu ülkeyi yönettiğine inanmıyorum, başkaları tarafından yönetiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRI CLICK 0.7 -- 24 Mayıs 2017; 21:4:5 >

• Bir kere de kandırılan biz halk olalım nolmuş yanii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İDOOMMMM İDOOOOOMMMMMM

İdam rafa kaldırıldı
  • Gelmeyeceği zaten kesindi. Belli kesimin gazını aldılar tamam.
  • İdam hiç bir zaman gelmez, gelirse dolar 5 tl yi bile geçer. =)

• idamı getirecek adam daha anasından doğmadı belkide doğmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucutim2 -- 24 Mayıs 2017; 22:11:35 >
  • En başta raftan inmiş gibi

• Gun gelince kendilerine donecegi icin yanasmiyorlar. Idam cagdisi bir uygulamadir. Savunulamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

İDOOMMMM İDOOOOOMMMMMM

İdam rafa kaldırıldı

Gece gece bunu neden hatırlattın ya
  • Demedik mi bunu? AKP idamı getiremez.

1- Avrupa Birliği ile olan ilişkiler kökten kopar çünkü AB pyd ve pkklıların güvenliği için her türlü eforu sarfediyor.

2- AB ile kopan ilişkiler ekonomiyi yok eder, yok olan ekonomide RTE'ye tek bir oy çıkmaz.

3- Bu idamın ucu elbet bu idamı getirenlere dokunur!!!
  • Ya ne olacaaaadı.
  • Cidden idamın geleceğine inandınız mı yoksa...?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.