Şimdi Ara

İdam gelmeli artık. AB Refarandumuda olmalı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun halka istiyorlarmı diye. Neyden çekiniyorsunuz? Ben desteğim teröriste,tecavüzcüye idama ve AB ile ilişkilerin bitirilmesine. Zaten abnin çalışma,maaş kıstaslarını almayacaksınız madem ne diye duruyoruz?

Zaten şuankinden pahalı yaşayamayız. Çıkalım gitsin.

Edit; AB Refarandumunda zaten ayrılalım kararı çıkınca direk Suriyeli anlaşması iptal olacak hepsi gidecek diye yazmamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 28 Mayıs 2017; 18:24:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 10 Ocak 2021; 12:33:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergenekon zamanı Ümraniye'de silah bulundu. Paşalara ait denildi o adamlar içeride hasta oldu kimisi onurundan gururundan kendini öldürene kadar sinir stres yaptı kimisi öldü de . Sonra o cemaat fetö oldu

Şimdi senin babanın bir rakibi olsa ensesi kalın bu adam babana öyle bir kumpas kursa ki kanıtlayamadın ee ne olacak ? İdam edildi.

İdam olması için kusursuz bir adalet olmalı %100 doğru ve %100 zamanında karar verilen bir adalet düzeni olmalı.

Hepsinden önce

Suriyeliler referandumda oylansın
  • İdam gelsin de sözcü muhabirlerini fetöden idam etsinler değil mi? Akp muhalifleri idam etmeye kalkışır sonra ver elini iç savaş.
  • Erdoğan AB nin gururunu okşamak için müzakerelere stratejik olarak devam ediyor. Müzakereleri sonlandıran taraf zararlı çıkacağını çok iyi biliyor. Hatta Erdoğan bir konuşmasında keşke üyeliğimize son verseniz de işimizi kolaylaştırsanız demişti açık açık.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Haklısınız.

Belki adaletli bir şekilde kararı verilir diye düşündüm. En azından kesinleşmiş terörist olanlar asılsa iyi olacak.

Suriyelileri bende maalesef istemiyorum. En naif insanı çileden çıkarıyorlar. Daha dün Redbull alıyordum, kasadan geçerken haram haram haram demeye başladılar kendi aralarında. İçki içmeyen biriyim. O markette içkide satılmıyor(migros). Nasıl haram oluyor enerji içeceği anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 28 Mayıs 2017; 18:45:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Haklısınız.

Belki adaletli bir şekilde kararı verilir diye düşündüm. En azından kesinleşmiş terörist olanlar asılsa iyi olacak.

Suriyelileri bende maalesef istemiyorum. En naif insanı çileden çıkarıyorlar. Daha dün Redbull alıyordum, kasadan geçerken haram haram haram demeye başladılar kendi aralarında. İçki içmeyen biriyim. O markette içkide satılmıyor(migros). Nasıl haram oluyor enerji içeceği anlamadım.

Böyle önemli bir konuyu oylamıyorlar da Başkanlık oylanıyor işte Suriyelileri de oylayamazlar daha başkanlık için bile %60 bekleniyordu Suriyeliler de evet çıkma olasılığı yok
  • yalnız_adam11 Y kullanıcısına yanıt
    dedenin kafayı uçurmuşlar heralde. Atam sizlerle nasıl uğraşmış nasıl başa çıkabilmiş hala şaşırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

dedenin kafayı uçurmuşlar heralde. Atam sizlerle nasıl uğraşmış nasıl başa çıkabilmiş hala şaşırıyorum.

Biz milletiz. Milletle hiç kimse başa çıkamadı, çıkamaz.

• yalnız_adam11 Y kullanıcısına yanıt
    ver mehteri.
  • Idam sadece tecavuzculere gelmez.Karşıt görüşlü herkesi asarlar

• Bu konuyu açan ne içti, ne saçma bir istek. Bence bu konuyu açan arkadaş bu düşüncesini idam etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bu konuyu açan ne içti, ne saçma bir istek. Bence bu konuyu açan arkadaş bu düşüncesini idam etsin

Evet hocam bencede. Konuyu açan arkadaşın düşüncesi dış mihrak olabilir. Belki lobi faaliyetidir.

• o ne içti bilmemde siz ayıkkende sarhoşsunuz Atatürk olsada bizi almazlardı AB ye üye olmadanda ilişkilerimizi yürütebiliriz diyelimki girdik bakın yunanistana halk kemer sıkma politikasına karşı çıkıyor polise molotof atıyorlar demem oki girsek bile anlaşamayız ingiltere bile çıkıyor bizmi anlaşacağız

hem AB için hem bizim için bu sürece en kısa sürede son verilmelidir bozuk olan ilişki bilirsinizki tarafları yıpratır az birşey olan dostluklarda düşmanlığa dönüşür yani bu yolda devam etmeye diretmek iyiliğimize olmayacak her geçen gün kötüye gidiyoruz

diyelimki chp hükümet kurdu sorsunlar halka en az yarısı hayır diyecek hani hayırcılar diyordu ya yüzde elli yetmez büyük kesimin evet diyerek onaylaması gerekmeli aynı şekilde halkın yarısının istemediği birşeye hükümetler karar vermemelidir girmesi zor değil gireriz ondan sonrası önemli halkın desteği alınmadan girilmemeli bu noktada hem halk ikna edilmeli hem AB . öyle her istediklerini yapmaya hazır bir millet yok karşılarında bunun pekçok sebebi var en başta din farklılıkları var AB işine geleni diretir durur halk bir razı gelir iki razı gelir dini geçtim bugün din yüzünden oluşan sorun ortadan kalksa türk olduğumuz için yaşanan sorunları açıkça görebilirdik

Atatürk olsaydı bizi alacaklarmıydı nah alırlardı onlar yönetebilecekleri söz geçirecekleri kişileri tercih ederler Atatürk hiç işlerine gelmezdi Atatürkçü geçinenlerde Atatürk ilkelerinden bahsetsin dursun gerçi Atatürk olsaydı AB ye gerek kalmazdı

• Uyduruk bir adalet ve hukuk sistemi olan bu ülkede idam cezasının yeri henüz yok.

Ergenekon'da Balyoz'da "bu davanın savcısı benim" diye bağıra çağıra tutuklanan suçsuz ordu mensupları idam edilseydi onların hakları nasıl ödenecekti ?
  • Gelecek kabak gibi görülüyor fakat biz herhangi birşey yapmıyoruz. Çok acı.

• Oha cidden ab ile ilgili referandum olacagını düsünen var :D

• İdam gelirse AB referandumu olur mu sanıyorsun ?

• İdam, bu hükümet döneminde kesinlike gelmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfestein -- 28 Mayıs 2017; 23:51:20 >
  • İdamı getirecek olsalar anayasa paketine eklerlerdi. İdamı getirmek istemiyorlar zaten ancak idamı getirelim mi diye gündeme sokup Fethullah Gülen'in iade edilmesini engellemeye bizzat hükümet engel oluyor. İdamın tartışıldığı bir ülkeye ABD, Fethullah'ın darbeyi yapan kişi olduğunu kabul etse dahi iade etmez ki bunu kabul de etmiyor zaten. Neden istemiyor hükümet Fethullah Gülen'in iade edilmesini?

Hakim sormayacak mı Feto itine KPSS hilesini nasıl yaptın? Fethullah: Hükümetin yardımıyla yaptım.

Emniyet müdürlerini ve polisleri nasıl yerleştirdin? Fethullah: Hükümetle el ele yaptım.

TSK'ya nasıl adamlarını soktun? Fethullah: Hükümetin yardımıyla yaptım.

Fethullah Gülen bu ülkede ne yaptıysa hükümetle işbirliği içerisinde yapmıştır. Fethullahçı Terör Örgütünün üyeleri de, ona yardım eden herkes er ya da geç yargılanacaktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.