Şimdi Ara

ID-COOLING ZoomFlow 360 XT ve 360 XT SNOW 1699TL Sıvı soğutma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sağolun hocam , sitede ödemede sıkıntı vardı alamadım. Sonra biraz araştırdım hemen hemen aynı fiyata 4 tane arctic p12 pwm pst aldım. Benzer fanlar galiba, alırken karşılaştıran olmuş. Güç kaynağından çalışan molex fanlardan kurtulayım yeter, renk ışık filan önemli değil zaten gece karanlıkta bir şey izlerken rainbow ışık gözümü alıyordu ışıksız iyi olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelbura.com kullanıcısına yanıt

am5 yada 1700 apartı gelecekmi

• 240mm olan modelini kullanıyorum, memnunum, 360lığa geçmek istiyorum ama yorumlar kafamı karıştırdı. Gerçi daha önceki gelbura alışverişlerimde sorun yaşamadım ama illaki bir açıklama yapar yetkili kişi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firma başka bir konuda 1700 kitlerle ilgili açıklama yapmış 100 tane sipariş veren insanlar varmış doğal olarak bu tarz siparişleri iptal etmişler ID-COOLING ZoomFlow 360 XT ve 360 XT SNOW 1699TL Sıvı soğutma  (tanesi 1 tl den) kitleri aslında satmıyorlar ıdcoolıng ürünü almış ihtiyaç sahiplerine gönderiyorlar. Forumun ölücüsü bitmez bitmiyor bitmeyecek malesef ID-COOLING ZoomFlow 360 XT ve 360 XT SNOW 1699TL Sıvı soğutma  ümraniyede showroomları var muhattap bulamama gibi birşey olacağını sanmıyorum

Edit firma açıklaması

ID-COOLING ZoomFlow 360 XT ve 360 XT SNOW 1699TL Sıvı soğutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TOMEKK -- 3 Mayıs 2022; 2:16:5 >

• Am4 uyumlu soğutucular am5 ile de uyumlu olacak. Farklı bir aparat gerekmiyor, 1700 gibi değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.