Şimdi Ara

ID-COOLING İşlemci Soğutucuları Kasa Fanları ARGB Fan Çoklayıcıları ve Termal Macunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
6
Favori
3.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 23 saat 3 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Gelbura.com (17 mesaj) snlk.85 (7 mesaj) TOMEKK (2 mesaj) rocky_balbao (2 mesaj) FaKeReaL (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (6 mesaj) (3 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • ID-COOLING İşlemci Soğutucuları Kasa Fanları ARGB Fan Çoklayıcıları ve Termal Macunlar

Merhaba

ID-COOLING işlemci sıvı soğutucu, hava soğutucu (kule tipi), kasa fanları, termal macunlar ve daha bir çok yeni 1700 KIT destekli ürün resmi distribütör garantisi ve indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor.

Ayrıca satın aldığınız ürünleri arıza durumunda mağdur olmamanız için zaman kaybı olmaksızın yenisi ile birebir değişimini sağlıyoruz.

İster İstanbul Ümraniye showroom isterseniz internet sitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Memnun kalmazsanız 30 gün içerisinde paranız iade

Ürünler 1700 kit ve am5 uyumludur.

Herkese iyi forumlar

ID-COOLING İşlemci Soğutucuları Kasa Fanları ARGB Fan Çoklayıcıları ve Termal Macunlar
    ID-COOLING SE-214-XT ARGB

ID-COOLING IS-40X V2 92mm

ID-COOLING SE-226-XT ARGB

ID-COOLING IS-60 EVO ARGB

ID-COOLING DF-12025-ARGB

ID-COOLING SE-226-XT Black

ID-COOLING TF-12025-SW 12cm

ID-COOLING SE-903-XT İntel/Amd Uyumlu

ID-COOLING FrostFlow X 240 Snow

ID-COOLING AuraFlow X 240

ID-COOLING AuraFlow X 360

ID-COOLING IceFlow 240 VGA ARGB

ID-COOLING ZoomFlow 240 XT

ID-COOLING ZoomFlow 360 XT ARGB

ID-COOLING SE-224-XT ARGB

ID-COOLING SE-224-XT White

ID-COOLING SE-224-XT RGB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gelbura.com -- 18 Ekim 2022; 11:50:1 >
    |
    |

• SE 224 XT 570 TL. Batılılar seviyordu bu cooler'ı. Vetroo V5, eSports 34 duo ile kıyaslıyorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben önceden 360mm soğutucu almıştım kit siparişi verdim bana geldi kit teşekkürler ID-COOLING İşlemci Soğutucuları Kasa Fanları ARGB Fan Çoklayıcıları ve Termal Macunlar 

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

Bende var 1 seneyi geçti 5600x ile kullanıyorum. 4.85 ghz de en fazla 75 derece gördüm %100 yük testlerinde

• 2 ay önce mağazasına 224xt satın almaya gittim hemde ürünü görmek istedim evime yakındı

oradaki arkadaş bana indirim yapıp üst modeli satmayı teklif etti hemen kabul ettim ama lga 1700 soketleri yoktu ozaman satın almadım o yüzden

imkanı olan mağazaya gitsin indirim talep etsin yardımcı oluyorlar sağolsunlar.

• hocam elbette siz secmiyorsunuz kampanyalı ürünleri ama 999tlye satılan 240mm sıvı sogutucuyu bekliyordum alayım mı almayım mı derken gitti ID-COOLING İşlemci Soğutucuları Kasa Fanları ARGB Fan Çoklayıcıları ve Termal Macunlar 

bilgi var mı acaba bu sogutucu tekrar 999tl olacak mı :(

• geçen sene 180 tl e se-224 xt almıştım maşallahı var, tek sıkıntısı fanındaki kırmızı led, ekstra fan sipariş ettim onuda arkaya takacam biraz daha faydası olur herhalde

• Rica ederiz iyi günlerde kullanın
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Ürünümüzden memnun kalmanız bizi çok mutlu etti
  • Jquair kullanıcısına yanıt
    Hepinizi showroomumuza bekleriz sadece ID-COOLING ürünleri değil Moza Racing, Thrustmaster, Lelit gibi ürünlerimizide inceleyebilir tecrübe edebilirsiniz. Yine bekleriz
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    şu anda fiyatlar genel olarak indirimde ileri bir tarihte fiyatlar konusunda ne olur bilemiyoruz. Sürekli değişen döviz kurları vs çok etkili oluyor malesef fiyatlarda
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Ürünümüzden memnun kalmanız bizi çok mutlu etti Se-224-xt ARGB modeli görsel açıdan daha doyurucu
  • Vga için sıvı soğutucu varmi acaba?

• TOMEKK kullanıcısına yanıt
    Merhaba yeni seri ürünlerimiz arasında VGA sıvı soğutucu artık var ve stoklarımızda mevcut

ID-COOLING IceFlow 240 VGA ARGB

70.5 x 70.5mm RTX 20XX Serisi
    51,0 × 51,0 mm GTX 1660 Serisi
    58.4 x 58.4mm GTX 10XX Serisi / 900 Serisi
    53.3 x 53.3mm AMD RX 200/300 Serisi

ile uyumludur

• Ben 1 haftadır ID-COOLING ZoomFlow 240 XT kullanıyorum. Soğutucu olarak çok sessiz çalışıyor diğer markalara göre.

• magi34 kullanıcısına yanıt
    Ürünümüzden memnun kalmanız bizi çok mutlu etti
  • 2650 liralık ürünü almak istiyorum ama 2600 liram eksik, yardımcı olursanız sevinirim. Tşk.

• Gelbura.com kullanıcısına yanıt

bunun 3000 serisi olan sürümü gelecekmi

• Merhaba şu anda elimizden 30xx serisi için versiyon malesef yok. Gelirse duyurusunu yaparız

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.