Şimdi Ara

ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
5.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Token dağılımı güncel durumu için ;

ICRYPEX, kendisine ait yerel token’ı ICRYPEX Token (ICPX) ile karşınızda. Şeffaf, güvenli ve gerçek blockchain deneyimini yaşamaya çok yakınsınız. Türkiye’de DeFi üzerine inşa edilen ICRYPEX Token (ICPX) ile yeni bir yolculuk sizi bekliyor.

ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi  Komisyon indirimi için referansım ile üye olabilirsiniz.

Referans Kodu: 9NNVLAFM6R

Referans Linki:

Ön Satış fiyatı 0.8 USDT

Uzun süredir kullanıyorum. Yatırma ya da çekme işlemlerinde hiç sorun yaşamadım.

Toplam arz makul görünüyor 500 milyon. Milyarlarca token çıkarıp zamanla değer kaybetme gibi bir durum olmayacağını düşünüyorum.

Ön satış havuzu 25 milyon adet olarak belirlendi.

Ön satıştan alınan tokenlar kilitli olacak ve aşağıdaki gibi dağıtımı yapılacaktır.

Özel Satış için tasarlanmış akıllı sözleşmede kodlanmış çıkış tarihleri. Yani sürümler zincir üzerinde olacak.

Şimdiye kadar 20'den fazla forum üyemize referans oldum İCRYPEX için. Olumsuz bir dönüş olmadı.

ICPX token sahipleri, avantajlı komisyon oranları, staking, farming gibi avantajları sahip olacaktır.

DM ile her türlü sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

Whitepaper aşağıdadır. İncelemenizi tavsiye ederim.

Referanssız Link: https://www.icrypex.com/tr

Whitepaper:

ICPX-Whitepaper-TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadEleven -- 1 Mart 2024; 15:33:10 >

• Ben 1 yılı aşkın süredir ICRYPEX üzerinden işlem yapıyorum. Telefonla ya da uygulama üzerinden müşteri temsilcisine ulaşılabilen nadir borsalardan biridir.

Siz de bu borsada işlem yapmak isterseniz, referans ile üye olduğunuzda komisyonlarda indirim hakkına sahip olacaksınız.

Teşekkür ederim. Herkese Saygılar.

• Son 9 Gün ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi 

• İsteyen bir arkadaşımız için yaptık. İlk kayıtta 35 TL değerinde Avax ve 1. seviye kimlik doğrulama ile 45 TL değerine Shib hediye kutusundan çıktı.

Ayrıca bana referanstan 38 TL değerinde ETH geldi. 20 TL'si benden arkadaşa banka hesabına anında gönderildi.

Kalan miktarı hesabından 15 gün sonra kendisi çekebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadEleven -- 21 Ekim 2022; 17:43:11 >
  • Son 8 gün

Başlamak için geç değil. Sadece üyelik açarak 48 TL Doge alan arkadaşım var. Selfie doğrulama ile bir hediye kutusu daha gelecek. İşlem tamamlandığında güncellerim.

Yatırımsız fırsatı kaçırmayın.
    Selfie doğrulamadan bana gelenin yarısını banka hesabınıza gönderiyorum hemen. 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 7 gün ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi 

Şimdiye kadar 100 tl den az yatırımsız kazanç sağlayan olmadı. Fazlası zaten hediye kutusu. Daha yüksek meblağ görende var.

• Son 6 gün ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi 

• Son 5 gün ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadEleven -- 26 Ekim 2022; 14:44:56 >
  • Son 3 gün ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi 

Dün akşam talep üzerine işlem gerçekleşti.

Şanslı arkadaşımız kendisine gelen 2 kutudan doge ve etherium kazandı yaklaşık 150 TL değerinde toplamda.

25 TL bana gelen avax kutusundan gönderim sağladım.

Hiç yatırım yapmadan 175 TL kazanç sağlanmış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadEleven -- 28 Ekim 2022; 8:56:28 >
  • Yarın son gün ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi 

• Süre 30 Kasım 2022’ye kadar uzatıldı. Faydalanmak isteyen arkadaşları beklerim.

• Güncel... Üye olun hediye coinlerinizi alın.

• Herkese Günaydın. Üye olup fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim. 100.000 üye ay sonuna kalmayabilir.

• Herkese selamlar, bu hediyeleri değerlendirmeye devam ediniz :)

• Hediye Kutular devam ediyor. Siz de mutlaka faydalanın :)

• Güncel

• Kimlik doğrulaması yapmasanızda 1 hediye kutusu için üye olunmalı, bana faydası olmasada olur 😀

• Güncel ICRYPEX - ICPX Token / Listelendi 

• Meraba sizin linkinizden uye oldum dilekçeli fotoğraf ne demek kyc yapcam

• Sizin linkinizden kyc yaptim hocam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.