Şimdi Ara

icradan gelen borç nereye yatar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
45.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telekoma olan telefon borcundan dolayı icradan kağıt gelmiş

şimdi bunu nasıl nereye yatırıcaz bilen var mı?

• KAÇINCI İCRA DAİRESİNDEN GELDİYSE ORAYA YATIRACAKSIN TEBLİG ALDIKTAN SONRA 7 GÜN SÜREN VAR ÖDEMEK VEYA İTRAZ ETMEK İÇİN
    quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

telekoma olan telefon borcundan dolayı icradan kağıt gelmiş

• quote:

Orjinalden alıntı: buzu

KAÇINCI İCRA DAİRESİNDEN GELDİYSE ORAYA YATIRACAKSIN TEBLİG ALDIKTAN SONRA 7 GÜN SÜREN VAR ÖDEMEK VEYA İTRAZ ETMEK İÇİN
    quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

telekoma olan telefon borcundan dolayı icradan kağıt gelmiş

7 günden fazla oldu ne olur ki şimdi yatırsam
  • İcra kağıdı geldiyse avukat fln vardır. Kağıtta yazar. Onunla görüş. O sana söyler.
  • Telekomu sallamazsan işte sonra böyle uğraşırsın. Adamlar tekel işte mecbur ödeyeceksin kaçışı yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Telekomu sallamazsan işte sonra böyle uğraşırsın. Adamlar tekel işte mecbur ödeyeceksin kaçışı yok.

sallamama değil ya.işyerini kiraya vermiştik tel bizim üzerimizeydi adamlar kullanıyor diye kapatmadık daha sonra adamlar kullanmamış borç birikmiş gelmiş
  • icra dairesine götür yatır gerçekten borcun varsa, eğer borcun yoksa tebliği aldıktan sonra 7 gün içerisinde icra dairesine gidip yazılı veya sözlü itiraz yapabilirsin. Eğer bono filan varsa bundan ötürü telekom takibat yapmışsa o durumda tebliğ aldıktan sonra 5 gün içinde ödeme emrini gönderren icra mahkememsine gidip dilekçe ile itirazını yapabilirsin
  • 1- Gelen ödeme emrinin en üstüne bakacaksın.
    2- Hangi icra müdürlüğü olduğuna ve dosya numarana bakacaksın . Bu sene açılmışsa 2008/XXXX dir.
    3- İcra dairesine gidip bu dosyayı kapatmak istiyorum hesabını çıkartabilirmisiniz diyeceksin.
    4- Müdür hesabı çıkaracak. Sana gelen ödeme emrinde yazan Toplam alacak kısmının üzerine ; vekalet ücreti , icra harçları , talep edilen faizi ekleyecek. O yüzden ödeme emrinde yazan paradan fazla parayla git.
    5- Parayı yatırdıktan sonra ödemeye ilişkin evrak verecek. O evrakı kaybetme. Bu kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ostracoda

1- Gelen ödeme emrinin en üstüne bakacaksın.
    2- Hangi icra müdürlüğü olduğuna ve dosya numarana bakacaksın . Bu sene açılmışsa 2008/XXXX dir.
    3- İcra dairesine gidip bu dosyayı kapatmak istiyorum hesabını çıkartabilirmisiniz diyeceksin.
    4- Müdür hesabı çıkaracak. Sana gelen ödeme emrinde yazan Toplam alacak kısmının üzerine ; vekalet ücreti , icra harçları , talep edilen faizi ekleyecek. O yüzden ödeme emrinde yazan paradan fazla parayla git.
    5- Parayı yatırdıktan sonra ödemeye ilişkin evrak verecek. O evrakı kaybetme. Bu kadar.

eywallah sağolasın

hangi icra müdürlüğünün nerede olduğunu gösteren bir site biliyormusunuz peki?

ben aradım bulamadım malisef...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.