Şimdi Ara

ICO ve Shadow Of The Colossus kardeşlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• kredi kartın varsa alalım kardesim
  • psn de varmı bu 2 oyun

Edit : varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZelHaS -- 21 Aralık 2011; 23:53:59 >
  • Bende kredi kartı var ama hesabı vermekte çekiniyorum. Şifre değişir vb. muhabbetler. Sonuçta belli PSN hesaplarından alınan tonla oyun var. Sadece 1-2 oyun için hesabı veriyorsunuz sonra o da ne şifre değişmiş. :/

Eğer ICO & SOTC bundle alınacaksa ben varım. Hemen 25 TL'yi EFT veya havale yapabilirim hesaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Bende kredi kartı var ama hesabı vermekte çekiniyorum. Şifre değişir vb. muhabbetler. Sonuçta belli PSN hesaplarından alınan tonla oyun var. Sadece 1-2 oyun için hesabı veriyorsunuz sonra o da ne şifre değişmiş. :/

Eğer ICO & SOTC bundle alınacaksa ben varım. Hemen 25 TL'yi EFT veya havale yapabilirim hesaba.

Ayrı bir hesap açıp sadece tanıdıklarınla paylaştığın sürece birşey olmaz
  • Sadece ICO'yu alıcam 34.99 hadi bir kaç kişi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Bende kredi kartı var ama hesabı vermekte çekiniyorum. Şifre değişir vb. muhabbetler. Sonuçta belli PSN hesaplarından alınan tonla oyun var. Sadece 1-2 oyun için hesabı veriyorsunuz sonra o da ne şifre değişmiş. :/

Ayrı bir hesap açıp sadece tanıdıklarınla paylaştığın sürece birşey olmaz

Öyle yapıcam gibi. Aklımda 150 TL'lik oyun var çünkü.
  • GOW Collection (Bundle)

GOW Collection Volume II (Bundle)

ICO & SOTC (Bundle)

Kişi başı 75 TL'ye geliyor. Duruma göre almayı düşünüyorum. İlgilenen varsa bu oyunlarla detayları konuşuruz.
  • Sadece SOTC alacak varsa kardeşlik yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 22 Aralık 2011; 11:59:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.