Şimdi Ara

icloud kilitleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar benim elimde iphone 5 model telefon var.Yeni iphone almak istiyorum fakat pek bütçem yok bunun için de sahibinden uygulaması üzerinden baktığım bazı iphone 6s modellerde icloud unutma problemi gördüm ve bundan dolayı telefonların fiyatları haliyle ucuz.İcloud unutma problemi için de internette bazı sitelerde okuduğum kadarıyla bilgisayar için icloud şifre kırma programları var ama ben bu işlemi kesin oluyor mu görmeden telefon almak istemiyorum.Bunun için de iphone 5 i mi icloud unutma problemine getirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gereksiz fantazi

• _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt
    fantezi değil kesinlik

• Durup dururken elindeki güzelim cihazdan da olmanı istemem o sebeple yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O iCloud şifremi unuttum diye alacağınız telefon çalıntı da olabilir.

• _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt
    şifresini biliyorum fakat o hale getirmeyi bilmiyorum.Zaten öyle bi durum olursa illa kurtarırım

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    o da doğru

• iCloud şifresi kırma programı herkesin indireceği seviyeye kadar düşmüş mü? Vay anasını hocam eğer alıp kırabilirseniz söyleyin ben iPhone kullanmayı bırakacağım.

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    valla araştırdım biraz var yani

• quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

iCloud şifresi kırma programı herkesin indireceği seviyeye kadar düşmüş mü? Vay anasını hocam eğer alıp kırabilirseniz söyleyin ben iPhone kullanmayı bırakacağım.
    Hayır tabi ki, herkes indirp öyle kolayca kullanamaz
    Arkadaş maceraya heveslenmiş
    Çok profesyonel servisler belki kırabilir, o da belki, onlar da 500-600 lira fibi fiyat çeker, zaten zahmetli iştir, uğraşan az kişi bulursun

• november27 N kullanıcısına yanıt
    teşekkürler 🙏🏻

• bende abimden iphone 7 aldım ıphone aktif değil i tunes ile iletişime geçin diyor ne yapmalıyım nasıl kullanabilirim bu telefonu abim hiçbirşeyi hatırlamıyor
  • isaosmanoglu İ kullanıcısına yanıt
    telefonun faturası duruyorsa eğer apple dan açtırabilirsin

• fatura yok malesef ben samsung kullanıcısıyım hiç anlamıyorum iphoneden acaba telefonun sürümünü tekrar kursam şifre istemekten vazgeçer mi
  • isaosmanoglu İ kullanıcısına yanıt
    https://support.apple.com/tr-tr/HT204306 eğer icloud kilidiyle ilgili değilse cihazınız linkteki aşamaları denerseniz açılır.
    maalesef ve iyi ki icloud kilidinin kırılması çok zor. eğer ki icloud kilidini unuttuysanızhttps://support.apple.com/tr-tr/HT5787 linkindeki aşamaları deneyin.
    teknolojide imkansız yok ama kırmak için özel cihazlar ve bilgi gerekiyor bazen kilidimi kırsın diye para verdim ama kırılmadı diye konu açıyorlar. kırdığını iddia edenler dolandırabiliyor da. genelde icloud şifresi olmayıp parolasını unutanlar ilk aşamayı deneyip telefonu açtığında icloud kilidini kırdığını zannediyorlar ama ikisi farklı şey.
    çok kolay olsaydı FBI kilit kırmak için milyon dolarlar vermezdi.

bu şekilde size cihaz satanlar zaten hırsız olma ihtimalleri olduğu için bunlardan alışveriş edenler büyük risk alıyorlar demektir ve bir gün kapılarında polis de görebilirler.

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    İcloud şifresi kırma diye bir olay yok fakat bir cihazdaki iCloud hesabı kaldırılıp yeni bir hesapla kurulması sağlanıyor ücreti bir sistem .. bunun İçin cihazın clean modda olması gerekiyor

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    sagolasın kardeşim ama ben bu işlemleri yapacak kadar bilgisayar bilmiyorum
  • iPhone 4/s, 5/c, 7 ve iPad 2/4 cihazlarda açmayı biliyorum yardım etmek isterdim :/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.