Şimdi Ara

İcloud Giriş Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.2009dan beri kullandığım iphone 3gs telefonumu online storedan 5s alarak değiştirdim. 3gsdeki verilerimi itunes ile yedekleyerek sorunsuz bir şekilde 5s'e aktarabildim.Ancak icloud'a girmek istediğimde yıllar önce kullandığım mail ve ona ait şifre istiyor.Çeşitli kombinasyonlar yaptığım halde başarılı olamadım.Apple destek'ten aradıklarında durumu anlattım,birkaç deneme ile giriş yapamadım.Müşteri temsilcisi faturayı taratıp apple'a ait bir maile göndermemi ve konuya ait olay numarasını iletmemi söyledi.Apple Store'dan henüz faturam gelmediği için gönderemedim.Daha önce böyle bi sıkıntı yaşayan arkadaş var mı acaba ? Çok işime yarayacağını düşündüğüm airdrop ve iphoneumu bul özelliklerini bu problemden dolayı kullanamıyorum.Hesaba giriş yapamadığım için hesabı silip yeni hesap oluşturamıyorum.

(Apple İd ve parolamda herhangi bir sıkıntı yok,uygulama indirip,online store'a girebiliyorum.)

• Parola için alternatif mail adresi seçmedin mi vaktinde güvenlik sorusu filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçtim fakat kurtarma maili çok eski hesap kapanmış durumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.