Şimdi Ara

İcloud Geri Yükleme Sorunu - ÇÖZÜLDÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,daha önceki İphone 4S'imi satarken İcloud'dan yedekleme yapmıştım ancak yeni aldığım İphone 4'üme tekrar geri yükleme yapmak istiyorum ama İcloud'dan yükle dediğimde sadece bu cihazdaki yedeklemeler görünüyor.Yani diğer cihazdaki yedeklemelerim görünmüyor.Bunun 4S/4 farkından yada versiyon farkından olabileceğini düşünüyorum.4S 5.1 sürüm iken 4 5.0.1 sürümde.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Yedeklememi bu 4'e nasıl yükleyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 9 Mayıs 2012; 15:09:48 >

• yüksek versiyonda alınan yedeği düşük versiyona yüklemiyor.

ben de baya uğraşmıştım bir zamanlar yüklemek için ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

yüksek versiyonda alınan yedeği düşük versiyona yüklemiyor.

Evet farkettim 5.0.1 versiyonda yedek alındıysa 5.1 versiyona yüklenmiyor aynı versiyon olmak zorundaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Evet farkettim 5.0.1 versiyonda yedek alındıysa 5.1 versiyona yüklenmiyor aynı versiyon olmak zorundaymış

Yanlış oldu sanırım; 5.0.1'de alınan yedek 5.1'e yüklenir? 5.1'de alınan 5.0.1'e yüklenmiyordur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

quote:

quote:

Yanlış oldu sanırım; 5.0.1'de alınan yedek 5.1'e yüklenir? 5.1'de alınan 5.0.1'e yüklenmiyordur...

Bende 3-4 tane İphone olduğu için her versiyon var ve hiçbir farklı versiyonu birbirine yüklemiyor.Ya göstermiyor,ya da farklı bir versiyon olduğu için yüklenemez diyor.
  • olur mu düşük versiyonu yükseğe yükler.

ama sen farkında olmadan düşük olan yedeği tekrar yükseğe yükleyi yedeklediysen yüklemez.

icloud da en son 5.1 ile yedeklediysen tekrar 5.0.1 yedek almaz ya da saklamaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

quote:

quote:

Bende 3-4 tane İphone olduğu için her versiyon var ve hiçbir farklı versiyonu birbirine yüklemiyor.Ya göstermiyor,ya da farklı bir versiyon olduğu için yüklenemez diyor.

Bir hata var ama bilemiyorum; ben birçok defa yükledim problem olmadan. Olması gerekende bu zaten :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.