Şimdi Ara

iCloud Fotoğraf Yedekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Benim şimdi tüm galerim iCloud'da yedekli. Ben bütün galerimi temizlemek istiyorum fakat yedeklediğim fotoğraflar iCloud'da saklı dursun sadece cihazımdan silmek istiyorum ama fotoğrafları sildiğimde iCloud arşivimden de siliniyor. Android'de cihazdan silsen bile Google Fotoğraflar'da kalıyor yedeklenenler bunu iPhone'da nasıl yapabilirim?

Cihaz: iPhone 11

Yazılım Sürümü: 15.3.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnmenguc -- 8 Mayıs 2022; 13:43:16 >

• İşin içine temizlemek girdiğinde zaten ek program uygulama kullanmadan çözümü yok yanlışım yoksa. Google fotoğraflar veya onedrive gibi uygulamalar kullanmak en iyisi iCloud alan satın almıyorsanız zaten bir süre sonra bu uygulamalara kesinlikle ihtiyaç duyuluyor. Kısmen riskli tehlikeli durum bence veri kaybetme olasılığı var. dediğim olayı bi düşün pratik oluyor iCloud a yedeklenirken diğer yandan ben ne zaman yedekleme yapacak olursam Google fotoğraflar uygulamasını açıp yedekliyorum iCloud dan siliyorum. Hatta iCloud yedeklemeyi kapatabilirsiniz ayarlarda iCloud fotoğraflar…. Direkt Google fotoğraflar uygulamasından yedeklemeyi açabilirsiniz arka planda da çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 8 Mayıs 2022; 14:34:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben icloud yedekleme olayına bayılıyorum… ipad macbook iphone her verın her resmın her cıhazda orjınal ulasılıyor… google fotolar vıdeoları çok bozuyor

2tb alan alfım 65 tl … pahalı gıbı ama babam kardesım esım ben 4 kişi 2 tb kullanımca oldukca ucuz

• Google fotoğraflar uygulaması videoları bozuyor bende fark ettim geçen günlerde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.