Şimdi Ara

Icloud Aktivasyon Kaldirma Islemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Faturasiz, iphone 5s icin icloud aktivasyon kaldirma islemi icin Kadikoy'de, internet adresihttp://www.iphoneteknik.net/ Whatsapp uzerinden konustum 450TL, arkadas acabilecegini soyledi. Sizce bunun dogruluk payi nedir ? Yaklasik 200 kadar cihazi actirdigini ve olmayanlari iade ettigini soyledi. Pek guvenemedim sizce nasil oluyor bu islem ?

• Çalıntı mal kullanmaya hevesli ne kadar çok adam var memlekette ya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Çalıntı mal kullanmaya hevesli ne kadar çok adam var memlekette ya!

merak etme senin gibiler oldugu surece ben senin o sandigin memlekette degilim. ;) Sadece bir soru sordum. Bunun gercekligi var mi yoksa yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboyzzz

quote:

merak etme senin gibiler oldugu surece ben senin o sandigin memlekette degilim. ;) Sadece bir soru sordum. Bunun gercekligi var mi yoksa yok mu ?

Asıl senin gibiler olduğu sürece hırsızlar daha da artacak, haram mal kullananlar daha da çoğalıcak. Üç kuruş az vericem diye bir başkasının ahı kalmış ürünü nasıl kullanıyo bu insanlar. Bide yüzsüzce burdan yardım istiyosun, bu nasıl bi pişkinlik ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrawLink

quote:

quote:

Asıl senin gibiler olduğu sürece hırsızlar daha da artacak, haram mal kullananlar daha da çoğalıcak. Üç kuruş az vericem diye bir başkasının ahı kalmış ürünü nasıl kullanıyo bu insanlar. Bide yüzsüzce burdan yardım istiyosun, bu nasıl bi pişkinlik ?

Oyle konulara giriyorsun ki eminim kullandigin windows yada herhangi bir program bile kopyadir, sonra haramdan, hirsizliktan bahsediyorsun. Bilip bilmeden yorum yapmayi ve on yargili olmayi birakirmisiniz ? Ben on yargili olmak istemiyorum ama zorunda birakiyorsunuz. Polemik yapmaya hic gerek yok, kimseden yardim bekledigim yok, sordugum soru acik ve gayet net. Apple'dan faturasiz cihaz acmak nasil mumkun oluyor, bunun dogrulugu var midir ? Yoksa bu insanlar paralari alip, insanlari dolandiriyorlar mi? Kullandigim kendime ait, faturali zaten cihazim var. Konu disinda polemik yaratmayalim lutfen :)

• Bu aralar ne çok çalıntı iphone var piyasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CrawLink

quote:

quote:

Oyle konulara giriyorsun ki eminim kullandigin windows yada herhangi bir program bile kopyadir, sonra haramdan, hirsizliktan bahsediyorsun. Bilip bilmeden yorum yapmayi ve on yargili olmayi birakirmisiniz ? Ben on yargili olmak istemiyorum ama zorunda birakiyorsunuz. Polemik yapmaya hic gerek yok, kimseden yardim bekledigim yok, sordugum soru acik ve gayet net. Apple'dan faturasiz cihaz acmak nasil mumkun oluyor, bunun dogrulugu var midir ? Yoksa bu insanlar paralari alip, insanlari dolandiriyorlar mi? Kullandigim kendime ait, faturali zaten cihazim var. Konu disinda polemik yaratmayalim lutfen :)

ne ters yapıyorsun ki ? adam yerden göğe kadar haklı. madem o kadar yiğitsin ne sorup duruyorsun götür ver adam yapsın. bu ve benzeri bir sürü konu varken ve şuan apple'in bilgisi olmadan yapılamıyorken hala gelip sormanız, sanki pazarlıkla gönlünüzün istediği cevabı verebileceklermiş gibi bir beklentiye girmeniz çok ilginç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.