Şimdi Ara

İçişleri Bakanından İlginç Açıklamalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu milletin kendisini idare etmesini hazmedemeyenler fırsat kollamaktadır. Onların mağlup edileceği tek yer vardır o da sandıktır, reydir, demokrasidir. Eğer bu seçimde farklı bir sonuçla karşı karşıya kalırsak telafisi zor işlere Türkiye ev sahipliği yapar" dedi. 

Süleyman soylunun konuşması :

https://www.dailymotion.com/video/x7a76z3

Yandaş medya kaynak :
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201906041039235580-soylu-eger-bu-secimde-farkli-bir-sonucla-karsi-karsiya-kalirsak-telafisi-zor-islere-turkiye-ev/

http://haber.sol.org.tr/turkiye/soylu-eger-bu-secimde-farkli-bir-sonucla-karsi-karsiya-kalirsak-telafisi-zor-islere-turkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 4 Haziran 2019; 12:42:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplumu germedikleri, kutuplaştırmadıkları tek birgün yok, sonra bana çıkıp bazı aşırılılar "nefretinde boğul" diyor, kardeşim nefreti sen kendin ekiyorsun, bende biçiyorum. Aha buyur bayram günü yapılan açıklamaya bak

Nerde birleştiricilik, nerde bütünlük

Benim anlamadığım sayın bakanımızı MHP'liler ve AKP'lerin nasıl içine sindirdiği?
    Tek kalemde ben bile 10 kişi sayarım AKP içinden içişleri başkanlığı yapacak

Ha yok "benim içime siniyor" diyorlarsa eyvallah derim

https://dai.ly/x4xxbh4

https://dai.ly/x73yk5l

Ekrem İmamoğlu samanyolu tv'de futbol yorumlarken rereörörö diyenleri piste davet ediyorum bu arada.

• İçişleri Bakanından İlginç Açıklamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 4 Haziran 2019; 8:41:56 >
  • Bari bayramda bu gün yapmayın bunu yahu!

Ayıptır bu konuyu açarak ne elde ettin.

Herkesin bayramını kutluyorum.
  • İyice paranoya bağladınız. Muhalif basinda görduğünuz her haberi buraya konu açiyorsunuz. Ama nediyor bu diye bir idrak etmeyi deneseniz. Yahu ayni söylemleri chp de kullaniyor. "Akp tekrar gelise soyle boyle olur " diye . Şimdi chp de milleti mi tehdit etmiş oluyor. Ahaber izleseniz inanin daha ufkunuz genişler yada bugun bayram biraz dışarı çıkın , oksijen alın. Belki kendinize gelirsiniz

• Rakipleri tarafından satın alınanların sözlerine itibar edip de onları adam yerine koymamak lazım. Dün kavgada söylenmeyecek sözleri söyleyen bu zat, bugün o muhatabının arkasından koruma polisi gibi koşup durabiliyor.. Nirden nireeeye dedirten görüntülerin başrolündeki bu herifi adamdan saymayın olsun bitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

İyice paranoya bağladınız. Muhalif basinda görduğünuz her haberi buraya konu açiyorsunuz. Ama nediyor bu diye bir idrak etmeyi deneseniz. Yahu ayni söylemleri chp de kullaniyor. "Akp tekrar gelise soyle boyle olur " diye . Şimdi chp de milleti mi tehdit etmiş oluyor. Ahaber izleseniz inanin daha ufkunuz genişler yada bugun bayram biraz dışarı çıkın , oksijen alın. Belki kendinize gelirsiniz
    sputnik muhalif mi? Orta yol diyelim bence ona

ayrıca klasik beka söylemleri, biz seçilmezsek her şey kötü olacak tehdit değildir de nedir.

asıl siz artık bu laflara karşı uyuşmuşsunuz. Her şey mübağ kafasındasınız. Siz bir oksijen alsanız ülke belki uyanacak ama yok illa o oksijeni reddedin :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sputnik muhalif mi? Orta yol diyelim bence ona

ayrıca klasik beka söylemleri, biz seçilmezsek her şey kötü olacak tehdit değildir de nedir.

asıl siz artık bu laflara karşı uyuşmuşsunuz. Her şey mübağ kafasındasınız. Siz bir oksijen alsanız ülke belki uyanacak ama yok illa o oksijeni reddedin :d

Alıntıları Göster
    Sputnik orta mı, yahu ahaberin bildiğin muhalif versiyonu. :) Bizim ülkemizde orta diye tabir edecegimiz pek bi yayin organı yok gibi. Ya hukumeti yerin dibine geçiriyor, yada dunya devi diye uçuruyor.

Biz secilmezsek soyle kotu olacak boyle kotu olacak söylemlerini chp de söyluyor. Bu soylemde bir tehdit yok. Siz onunuze ısmarlama haber geldigi için bunu savunuyorsunuz.

• 31 mart gibi sandıkta bir kez daha halkın tokadını yiyince göreceğiz bakalım bu sefer ne yapacaksınız... Artık bomba mı patlatırsınız orası sizin pisliğinize kalmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 4 Haziran 2019; 11:32:50 >
  • Chp kötü olan ekonomi daha kötü olacak diyor ama herif Türkiye telafisi çok zor şeyler yaşar diyor yahu alt tarafı belediye bir iç işleri bakanı bunu söyler mi ? Hadi akp chp rakip ama iç işleri bakanı yahu senin benim x in z nin güvenliğinden sorumlu birisi pes pes.

• Toplumu germedikleri, kutuplaştırmadıkları tek birgün yok, sonra bana çıkıp bazı aşırılılar "nefretinde boğul" diyor, kardeşim nefreti sen kendin ekiyorsun, bende biçiyorum. Aha buyur bayram günü yapılan açıklamaya bak

Nerde birleştiricilik, nerde bütünlük

Benim anlamadığım sayın bakanımızı MHP'liler ve AKP'lerin nasıl içine sindirdiği?
    Tek kalemde ben bile 10 kişi sayarım AKP içinden içişleri başkanlığı yapacak

Ha yok "benim içime siniyor" diyorlarsa eyvallah derim

https://dai.ly/x4xxbh4

https://dai.ly/x73yk5l

Ekrem İmamoğlu samanyolu tv'de futbol yorumlarken rereörörö diyenleri piste davet ediyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 4 Haziran 2019; 11:50:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

İyice paranoya bağladınız. Muhalif basinda görduğünuz her haberi buraya konu açiyorsunuz. Ama nediyor bu diye bir idrak etmeyi deneseniz. Yahu ayni söylemleri chp de kullaniyor. "Akp tekrar gelise soyle boyle olur " diye . Şimdi chp de milleti mi tehdit etmiş oluyor. Ahaber izleseniz inanin daha ufkunuz genişler yada bugun bayram biraz dışarı çıkın , oksijen alın. Belki kendinize gelirsiniz
    "Yav canım CHP de böyle demiş" diye ordan teselli bulup bunu bir savunma aracı gibi görüyorsun ve bunu burda argüman gibi sunuyorsun.. Muhalefet ile içişleri bakanını niye aynı kefeye koyuyorsun?

O muhalefet olduğu için memleket ile alakalı her türlü kötü senaryoyu zikreder ve bunu kamuoyuna belirtir. Ama diğeri içişleri bakanı.. Memleketin İçişlerinden çok belediye seçimlerinin propogandasıyla uğraşıyor, millet içine fitne fesat sokuyor. Kışkırtıcı söylemleriyle milletin tepkisini çekiyor ama bu millet onun bu basit söylem ve hareketlerinin hepsini sırf Erdoğan'ın gözüne girmek için olduğunu da iyi biliyor..

Havuz medyasının amiral gemisi ile sputniki karşılaştırıyorsun..Bu yanlış bir karşılaştırma..

Birisi her telden haberi okuyucularına veren Rus kökenli bir medya, diğeri ise sırf akp nin soytarı kanalı olmasının verdiği özellikle sadece akp yanlısı haberler veren provokatör bir kanal.

Havuz medyası sadece akp yanlısı haber yapar, diğer haberleri kolay kolay göremezsin ama sputnikte her tür haberi görürsün.
    a haber editörleri habere bakar, akp veerdoğan lehine ise hemen işleme alırlar.. akp veya erdoğan aleyhine ama milletin lehine bile olsa o haberi direkt çöpe atarlar.

• Bakin AKP li yazar ne diyor...
    Sabah yazarı Mehmet Barlas, dün İnternethaber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık'ın sorularını yanıtladı.

AKP iktidarına yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesinin başyazarı Mehmet Barlas, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın cezaevinde olmasına dair dikkat çeken sözler sarf etti. Barlas, "Politikacıların hapiste olması aklım almıyor kabul etmiyor ama oluyor. Demirtaş da keşke hapiste olmasa" ifadelerini kullandı.

Söz konusu röportajın ilgili bölümü şu şekilde:

-Siyasetçinin hapiste olmasını kabul edemem diyorsunuz. Selahattin Demirtaş da içeride mesele.
    Benim babam da politikacıydı. Gaziantep olaylarından hapis yattı. Yozgat Cezaevine her hafta giderdim cezaevine. Politikacıların hapiste olması aklım almıyor kabul etmiyor ama oluyor. Demirtaş da keşke hapiste olmasa. Kimse olmasa. yazar çizer ama oluyor. Burası Orta Doğu. Siz bulunduğunuz coğrafyanın farkında değilseniz. Demirtaş'ın konuşmasına baktığınız zaman Türkiye'de resmi ideolojinin, devletin bütün temel değerlerini açıkça hücum eden bir siyasi lider. Onun da müeyyidesi bu işte. Burası 20 yüzyılın ikinci yarısında bir başbakanı idam etmiş ülke. Dahası var mı?
    -Ona göre hareket etmek lazım diyorsunuz...
    Tabii ya. Mesele ben gazeteci olarak, hukukçuyum aynı zamanda. Yasaları ezbere biliyorum. 1960'tan beri yazıyorum. 18 yaşında beri yazıyorum gazetede. Daha hayatımda 2 kere dava açıldı bana yazımdan ötürü. Kanunları ezbere biliyorum. Bu ülkede dikkat edeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Bari bayramda bu gün yapmayın bunu yahu!

Ayıptır bu konuyu açarak ne elde ettin.

Herkesin bayramını kutluyorum.
    bunu o lafları söyleyen kişiye edeceğine gelip konu sahibine söylüyorsun.
    asıl senin amacın ne? Koyun olmamızı mı istiyorsun? biat etmemizi mi istiyorsun?

Bu Ramazan Bayramında Hz. Muhammed'in zülmedenlere karşı dik duruşunu da mı hatırlamazsın?
    Zülme karşı gelmesini de mi hatırlamazsın?

• Bombalar mı patlatacaksınız ne olacak korku imparatorluğu mu bu ülke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • her şey çok güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

bunu o lafları söyleyen kişiye edeceğine gelip konu sahibine söylüyorsun.
    asıl senin amacın ne? Koyun olmamızı mı istiyorsun? biat etmemizi mi istiyorsun?

Bu Ramazan Bayramında Hz. Muhammed'in zülmedenlere karşı dik duruşunu da mı hatırlamazsın?
    Zülme karşı gelmesini de mi hatırlamazsın?

Alıntıları Göster
    Beyin bedava ,

hem savcı hem yargıç olmuşsun.Ne diyelim hayırlı olsun.

Senin gibi tiplerden de dediğin şahısdan da hiç hazzetmiyorum.

Yolunuz açık olsun.

• quote:

Beyin bedava ,

hem savcı hem yargıç olmuşsun.Ne diyelim hayırlı olsun.

Senin gibi tiplerden de dediğin şahısdan da hiç hazzetmiyorum.

Yolunuz açık olsun.

Alıntıları Göster
    Peygamberden Hazzetmiyorsan neden o zaman "bari bu bayramda" diye yazdın?

Bayram müslümanların bayramı, sana ne oluyor?

Dahası bayram bayram o iğrenç siyaseti yapanlar karşı taraf. Onlara laf edecek cesaretin yok da bize mi dilin çıkıyor?
  • quote:

Dahası bayram bayram o iğrenç siyaseti yapanlar karşı taraf. Onlara laf edecek cesaretin yok da bize mi dilin çıkıyor?

Alıntıları Göster
    Demokrat Parti'nin başındayken her gün AKP'ye hakaretler yağdıran adam değil mi Süleyman Soylu?

Kim niye ciddiye alsın bu adamı? Önce çıksın bir eksen değişikliğinin nedenini açıklasın millete. Süleyman Soylu'ya mı soracak millet kime oy atacağını?

• quote:

Alıntıları Göster
    Oyunlarda idiot diye bir kavram vardır lütfen alınma ama tam senlik.

Ne okuduğunu anlıyorsun ne yazdığın konunun kimle ilgili olduğunu anlamışsın.

Biraz önce dincilikle suçladın , şimdide dinsizlikle.Seni Allah'a havale ediyorum.

“Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü”

“Şahitlik ederim ki Allah’tan başka ilâh yoktur ve yine şahitlik ederim ki Muhammed (s.a.v) O’nun kulu ve rasûlüdür”

• quote:

Oyunlarda idiot diye bir kavram vardır lütfen alınma ama tam senlik.

Ne okuduğunu anlıyorsun ne yazdığın konunun kimle ilgili olduğunu anlamışsın.

Biraz önce dincilikle suçladın , şimdide dinsizlikle.Seni Allah'a havale ediyorum.

“Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü”

“Şahitlik ederim ki Allah’tan başka ilâh yoktur ve yine şahitlik ederim ki Muhammed (s.a.v) O’nun kulu ve rasûlüdür”

Alıntıları Göster
    Önce git bir bak ne yazdığını oku da sonra gelip bana hakaret edersin.
    kurduğun cümlelerdeki tümce eksikliğinin sorumlusu ben miyim türkçe özürlüsü?
    adamakıllı özne kullanmamışsın, lafını kime söylediğini ifade etmemişsin ve benim bunu kâhin gibi nokta atışı yapmamı bekliyorsun.
    ilk yorumundaki eleştirel tarzdaki yorumundan Akpli olduğunu varsaydım ve -sözde müslümansın ya- o yönden bir eleştiri yaptım.

ikinci mesajında ise ikisini de sevmediğini belirtmişsin ama kimden bahsettiğin ifade etmrmişsin, belli olmuyor. Eleştirdiğim S.Soylu mu yoksa alıntı yaptığın mesajımda bahsettiğim hz.Muhammed mi? Hangisi?
    Özne yok akü yok!

Sana hiçbir şey öğretememiş Türkçe hocana ve seni böyle düşük IQ'lu büyüten ailene de selamımı söylersin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.