Şimdi Ara

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti.

Twitter’da yapmış olduğu paylaşım.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti!

Arkadaşlar birbirimizi kırıcı, ayırıcı yorumlar yapmamaya özen gösterelim lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EllerYukarı -- 12 Nisan 2020; 21:37:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Taktiksel bir istifa olduğunu düşünüyorum. Sokağa çıkma yasağı Erdoğanın emriyle verilmiş Süleymanın talimatıyla uygulamaya geçirilmiş bir şey. Durum böyleyken o gece yaşananlardan sadece içişleri bakanı sorumluymuş gibi onun istifa etmesi bana biraz işin arkasında başka şeyler olduğunu düşündürüyor. Yinede ilk defa AKP kanadında böyle bir onurlu bir davranış gördük tebrikler.
  • .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez

• Vay be

• Darısı diğer apk hükümet üyelerinin başına bu hızla gidersek abdyi de geride bırakacağız.

• Pkklilar halaya durdu bile

• Vay be, halkın her kesiminden bu kadar tepki çeken bir olayın iktidara zarar vereceğini düşünmüş olmalılar.
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    Ne alaka? Salgını önleyecez diye salgına bodoslama daldırdı milleti. Bugüne kadar ne yaptılarsa sorumluluk almazlardı hiç bi zaman, şaşırdım.

• Ayrıca sayın cumhurbaskanım bagıslasın ne senin bu milletten özür dilemen lazım pek çok insan taşıyıcı ya da hastalık kaptı halkımızın büyük bir kısmında cahil olduğu için o gece ekmek sigara için hayatını riske attı. Bedelini ödeyeceksin bu istifa yetersiz dava açılmalı.( Yetkiyi kötüye kullanmaktan)

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Ne alaka? Salgını önleyecez diye salgına bodoslama daldırdı milleti. Bugüne kadar ne yaptılarsa sorumluluk almazlardı hiç bi zaman, şaşırdım.
    hacım bırakın herkes içinde yaşasın istediği şekilde
    kendince o da haklıdır
    o da insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Aynen sadece korona virus surecinde vardi bu kisi. Korona virus bakaniydi ic isleri bakani degildi. Ondan alakasi yok uydurdum ben isine bak

• Toplumun tepkisini çeken bir olay oldu mu hemen suçu bakanın üstüne atıyor malum kişi. Sanki bakanlar kendisinden izinsiz bir iş yapabileceklermiş gibi. Akıllı adam valla bu Tayyip.

• Ön göremedim demiş bana çok tanıdık geldi açıklama ön görüsü düşük devlet adamı olmaz

• Katılıyorum bunlar her yaptıklarını c başkanımızın direktifiyle falan diyordular kendisini feda etti bence

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zibidi Gonzales -- 12 Nisan 2020; 22:17:56 >
  • Tamam tamam, kendi iradesiyle istifa ettiğine inandık.
  • Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt
    bencede istifa ettirildi

• Süleyman Soylu'ya karşı nötr bir tavrım vardı pek sevmez ama öyle nefret te etmezdim
    Ama ne bileyim şimdi bir garip oldum.Evet yanlış yapıldı süreçte ama ne bileyim,tüm ihale adama kaldı sanki
    Bu arada neredeyse 18 sene oldu iktidarın ülkenin başına geldiği ilk defa bir yöneticimizin çıkıp da hata benim yanlış yaptım özür dilerim diyerek istifa ettiğini gördüm.((He ne kadar kendi iradesi ile istifa etti ona bir şey diyemem))
    Hayırlısı olsun ne diyelim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.