Şimdi Ara

İçinizde ukte kalmış neler var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke ilk gençlik zamanlarımı adam gibi geçirseydim.

Tabi bir de gta vice city deki küçük helikopter görevini tamamlayamadım onun da uktesi var  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 20 Kasım 2020; 23:29:50 >

• Üzdün be hocam :( Yaş kaç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altiorem

Üzdün be hocam :( Yaş kaç?

19 hocam.

İlk gençlik zamanları derken 15-19 arasını kastediyorum  

• Çok şey var. En eski hatırladığım şu ama: Küçükken RC Helikopter çok istemiştim ama sahip olamamıştım.

• Çok şey var. Ortaokul zamanına geri dönsem tüm hayatımı farklı yaşardım.

• PlayStation 1

• Temiz bi giulietta alamadım.

• Çocukluk aşklarını hep kıskanmışımdır, çocukken tanıdığım biri vardı çok yakındık sonra taşındılar. Ne zaman çocukluktan tanışıp büyüdüklerinde evlenen bir çift görsem aklıma hep o kız gelir. Taşınmasalardı nasıl bir hayatım olurdu çok merak ederim hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B32F73E

Bu mesaj silindi.

Aynı senim hocam. Odada çürümeyi geç ben odaya kök saldım resmen. Hayatım boyunca ne okumak istediğimi bulamadım. Bilgisayara az çok aşinaydım aklımda başka alan yoktu sempati duyduğum belki sevmezdim ama çok fazla yabancılık çekmezdim.

Ama ben mal gibi elektrik yazdım bilgisayarın yanına. Neden böyle bir saçmalık, aptallık yaptım gerçekten bilmiyorum. Şansıma tüküreyimki o geldi.

İlk fırsatta yatay geçiş yapacağım. En kötüsüde mezuna kalmıştım. bu 2. senem. Yarım sene daha gidecek. Üniversite yıllarımın neredeyse yarısını harcadım. Buna çok üzülüyorum.

Keşke sevdiğim şeyi bulup ilk seneden onu okumaya başlasaydım. Ne yapalım kader işte. Biliyorum iradem var benim elimde olan bir şey. Ben olayların bu şekilde gelişmesine kader diyorum. Bu mallığı gerçekleştirmeme kader diyorum.

• up

• Daha çok okumak, akademik anlamda kendimi geliştirmek ve hiç aşık olmamak isterdim.

• Erasmus ve wat yapamamış olmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında PSP istemiştim bayağı. Çok pahalıydı o zamanlar alamamıştım, hala içimde bir yaradır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSP go

• helikopter görevini herkes zor bulur ama ben ilk denemede geçmiştim. ps2'de oynamistim sanirim gamepad ile daha kolay gecmesi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 22 Kasım 2020; 0:54:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-897CB6836

Çok şey var. Ortaokul zamanına geri dönsem tüm hayatımı farklı yaşardım.

+99999

su anki aklimla ortaokula donsem bambaska bir hayata sahip olurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 21 Kasım 2020; 3:3:57 >
  • Mutlu olmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle düşünmek üzüntüden başka bir şey getirmez. Değiştirebileceklerini değiştirmeye bakacaksın geri kalanları ise unutacaksın.

Gençlik gitmiş zaten ona dönüş yok ama hala vice city deki helikopter görevini yapabilirsin.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.